• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

9 01 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar yine evde geçireceğimiz bir hafta sonu, gün boyunca gökyüzünün güzel enerjileri umarız hepimizin evde geçireceği Cumartesi gününe güzellikler katar. Ay Akrep burcunun artık son derecelerinde vaktini geçirirken Cumartesi gününe başlıyoruz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:58 Ay Plüton ile uyumlu bir kontak kurduktan sonra boşluğa giriyor sabah erken saatlerde ailede güçlü kişilerden destek göreceğimiz , duygusal bağlamda güçlü hissedeceğimiz zamanlar.
05:44 Merkür Mars karesi kesinleşiyor hızlı düşünüp hızlı kararlar almamakta fayda vardır sonradan pişman olabiliriz. Dün de bahsetmiştik çabuk sinirlenebiliriz dikkatli olalım diye sonuçta bu enerji birkaç gün daha sürecek ama bugün pik yapabilir, dilimize hakim olalım.
14: 14 Ay Yay seyahati başlıyor bu saate kadar Ay boşlukta olacağı için evde kalmış yarım işlerinizi rahatlıkla düzenleyebilirsiniz bayanlar. Ay Yay’da   olumlu enerjiler taşır hayata karşı çevremizdekilere karşı daha bir iyimser ve hoşgörülü yaklaşırız. Bugünlerde her türlü sorunlarımızı özellikle hukuksal olanları  kolaylıkla çözümleyebiliriz. Okuma, araştırma, öğrenme gerektiren konularda her şey daha kolay olabilir tabi Ay Yay’da seyahat etmeyi de çok sever ama evde kapalı kapılar ardındayız sanal ortamlarda gezinerek bu duygumuzu tatmin edebiliriz.
17:14 Ay Merkür uyumlu enerjileri ile bilgi edinmek, yabancılarla yapılabilecek ticari anlaşmalarda kolaylık, duygusal anlamda dengede olacağımız ,ailedeki kadın figürleri ile iyi ilişkiler içinde olacağımız zamanlar. Bu etki altında ifade gücünüz etkili olacağından iş anlaşmaları için de kullanabilirsiniz.
18:38 Ay ve Satürn arasındaki uyumlu etkileşim ile   hedefleriniz ve atacağınız adımlarda kararlı ve istikrarlı bir profil çizebilirsiniz. Hayatımızdaki olgun kişilerden de destek bulabileceğimiz zamanlar. Ayrıca evinizle ilgili işleri halletmek, düzenlemeleri yapmak,  aile ilişkilerini düzeltmek açısından da fayda getiren bir etkidir farkında olmanızda fayda vardır.
18:52 Oğlak burcundaki Venüs Boğa burcundaki Mars’a uyumlu açısını kesinleştiriyor ilişkilerde sevgimizi gösterme , aşk için harekete geçme zamanı, evlilik teklif etmek için güzel bir zaman.
22:17 Ay bu kez günün son uyumlu kontağını Kova burcundaki Jüpiter ile yapıyor iyimser olacağımız , neşeli ve mutlu hissedeceğimiz saatler. Duygularımızı ifade edebilme becerimiz artar, ailevi ve duygusal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Anne, eş ve genel olarak kadın figürleriyle ilişkiler daha olumlu yöne gidebilir. Hepimiz için iyi bir gün olsun sevgiler.