• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

11 OCAK 2021 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar haftanın ilk gününe Ay Yay burcunda ama boşlukta başlıyoruz arkadaşlar ve Ay saat 16:29’a kadar boşlukta kalacak yani uzun bir süre yeni kararlar, başlangıçlar yapmamakta, yeni iş görüşmeleri , önemli toplantılar yapmamakta fayda vardır çünkü verimsiz olur istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz hatta iş başvurusu yapacak arkadaşlar da bu sürecin geçmesini beklerlerse iyi olur. Çalışmayan arkadaşlar ise evde yarım kalan bütün işlerini kolaylıkla bitirebilirler. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
16:29 Ay Oğlak burcu seyahati başlıyor, Ay Oğlak burcunda iken uzun vadeli planlamalar ve disiplinli çalışmalar yapmak çok iyidir. Emlak alımı için de uygun zamanlardır. Bugünlerde olaylara bakış açımız daha dar olur , inatçı oluruz tabi melankolik takılma modumuz da söz konusu karamsar bir enerji var çünkü canlar. Sağlık açısından ele alırsak Ay Oğlak günleri tırnak ve cilt bakımı iyi sonuçlar verir. Ayak ve bacak eklemlerimizi zorlamayalım, uzun yürüyüşlerden  de kaçınalım arkadaşlar.
20:19 Merkür ve Jüpiter  Kova burcunda kavuşuyorlar  etkisi 4-5 gün devam edecek .Jüpiter kavuşumları genel olarak olumlu sonuçlar ortaya çıkartır. Bu ikilinin kavuşumu fikirsel düzeyde vizyon kazanma, özgür düşünme, iyimser düşünceler , Kova burcunda olduğu için bilimsel , sıra dışı, zengin fikirler, yaratıcı düşünceler  üretmemize sebep olabilir. Hayata daha iyimser tarafından bakmaya başlarız. Entelektüel yönleri güçlü, yazma veya konuşma becerileri olan kişiler için çok iyi bir geçiştir. Seyahatler, eğitim, yayıncılık gibi aktiviteler açısından da çok uygundur bu etki ile  başkalarını ikna kabiliyetimiz de artacağı için önemli anlaşmalar, konuşmalar yapmak iyi sonuçlar verebilir.
20:23 Merkür  ve  ardından Jüpiter Koç burcundaki Kiron ile de uyumlu bir açıda olacak sözlerimizle, farklı fikirlerimiz ve yaratıcılığımız ile karşımızdaki kişilere şifa olabiliriz, onların vizyonlarını ve bakış açılarını zenginleştirerek dertlerine derman olabiliriz. Ayrıca ,zihnimizi farklı bakış açılarına ve felsefelere açabilir, kişisel gelişimimize katkı sağlayabiliriz.
21:23-23-14 Ay ve Venüs kavuşumu Oğlak burcunda  ilişkilere ciddi bir bakış açısı ve sorumluluk alma zamanı . Hepimize güzel bir gün olması dileği ile sevgiler.