• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

12 OCAK 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Oğlak burcu seyahatine devam ediyor , günü diğer mesajlarına bakacak olursak;
02:09-05:32 Ay ve Uranüs arasında uyumlu bir enerji söz konusu  ailevi  konularda hızlı ve olumlu değişiklikler  olabilir . Kadınlarla ilişkiler adına olumlu bir süreçtir.
17:59 Merkür Uranüs karesi  birkaç gün etkili olacak canlar bu süreçte günlük rutinlerinize heyecan ve beklenmedik olumsuz değişiklikler gelebilir  bu da rahatsızlıklara ve sinir gerginliğine neden olabilir. Planlarınızı değiştirmeye zorlayan üzücü haberler alabilir veya beklenmedik  şeyler yaşayabilirsiniz. Olası konsantrasyon eksikliğini göz önünde bulundurarak planlar yaparken veya ayrıntılı evrak işleri ile uğraşırken  kendinize fazladan zaman ayırın. Yanlış anlaşılmaların tartışmalara yol açabileceği  gibi, kişisel, yazılı veya internette iletişimlerinizde büyük olasılıkla aksaklıklar yaşanabilir, hayati bir bilgiyi gözden kaçırıyor olabilirsiniz. Bu etki altında başkalarını gücendirmeniz ve gücenmeniz daha olasıdır. Olumlu tarafı, olaylara farklı bir perspektiften bakma beceriniz artar, bu da orijinal fikirlere ve atılımlara yol açabilir.  Bu geçişin kaygısı ve stresi, önemli toplantıları veya randevuları erteleyerek bir şekilde hafifletilebilir.  Spontane kararlar vermekten  de kaçının arkadaşlar. Esnek ve açık fikirli olmak, arabanızın arızalanmasından yazıcı sıkışmalarına kadar beklenmedik olaylarla karşılaşma olasılığına karşı olumsuz durumlarla baş edebilmenin en iyi anahtarı olacaktır. Bu birkaç gün bilgisayar verilerinizi yedekleyin çok acil olmadığı sürece aracınızı kullanmayın canlar.
22:33 Ay ve Neptün uyumlu enerjisi ile karşımızdaki kişilerin  duygularını anlayabilme ve empati kurabilme yeteneğimiz artar. Bu süreçte sanatsal konularda yaratıcılık iyidir ,ilham perileri sizinle olur. Ayrıca ailedeki  kadınlarla ilişkilerde karşılıklı hassas ve fedakârca etkiler, idealleri gerçekleştirici, merhametli, başkalarına yardım isteği uyandıran etkiler  de söz konusu olabilir. Gününüzün iyi geçmesi dileği ile sevgiler.