• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

14 OCAK 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , Ay Kova burcu seyahatine devam ediyor,  entelektüel, reformist, dost canlısı, anlayışlı bir enerji  bizimle olacak. Bugünün mesajlarına bakacak olursak,
03:21 Venüs ve Uranüs  etkisi 3-4 gün sürecek uyumlu bir enerji verecekler ,  hobilerden romantizme kadar hayatın tüm alanlarına uygulanabilecek yeni bir şey denemek için harekete geçmek isteyebilirsiniz.  Alışveriş gibi rutin aktivitelerde bile beklenmeyeni bekleyin. Alışveriş yapıyorsanız, imajınızı güzelleştirmek amacıyla güzellik ve moda ürünleri satın almak için iyi bir zaman olacaktır. Ayrıca  finansal konularda  beklenmedik şanslar olabilir. Yaratıcılık canlanır ve yeni dans, müzik, sanat ve türlerini deneyebilirsiniz. İlişkilerde sıra dışı, hoş sürprizler olabilir. Başkalarıyla ilişki kurmanın ve kendimizi ifade etmenin yeni yollarını deneyebiliriz.  Para kazanmanın (veya harcamanın) alternatif yollarını  da keşfedebiliriz.
05:54 Ay ve Jüpiter kavuşum enerji ile her zamankinden daha fazla duygusal davranabiliriz. Duygusal anlamda iyimser ve kendimizi manevi anlamda güçlü hissedebiliriz. Anne, eş, kadın figürleriyle ilişkiler açısından iyi etkiler söz konusu olabilir. Sağlıkla ilgili konularda da olumlu gelişmeler yaşanabilir, sorunlar rahatça aşılabilir.
07:28 Ay Uranüs karesi ile hoş olmayan beklenmedik olumsuzluklar yaşayabiliriz.
12:27 Ay Merkür kavuşumu Kova burcunda değişken ruh halleri söz konusu olabilir. İletişimde farklılıklar olabilir. Zihnimiz farklı bir yaratıcıkla çalışabilir.
Ay Merkür ile açısından sonra saat 12:27’den sonra boşluğa giriyor ve Cumartesi saat 01:16 ‘ya kadar da boşlukta kalacak bu süreçte belirsizlik hakim olacağından önemli işlere girişmemekte fayda vardır.
17:18 Güneş ve Plüton kavuşumu Oğlak burcunda gerçekleşiyor etkisi 4-5 gün sürecek ve kişisel gücümüzü , yaşamımızdaki sonuçları etkileme yeteneğimizi büyük ölçüde artıracak bir enerjidir. Yüksek konsantrasyon ve konsantre olduğumuz konularda büyük bir değişim söz konusu olur  ve dönüşüm bilerek ve isteyerek yapılır, adeta küllerimizden doğarız . Aşırılığı ve egonun da ötesindeki yüksek gücü anlattığından, bu gücü çok dikkatli kullanmak gerekir çünkü yıkıcı veya yapıcı olabilir . Bu etki, kendi kendimize hakim olma arzusunu getirir, iyileştirme ve dönüşüm gerektiren konular ve hayatımız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olma ihtiyacı bizi motive eder. Çevremizdeki güçlü kişilerden de destek alacağımız bir süreç olacaktır. Sevgiler.