• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

15 OCAK 2021 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, bugün Ay bütün gün Kova burcunda ama boşlukta olacak herhangi bir açısı olmayacak arkadaşlar, Ay günlük kozmik sahnenin büyük bir parçasıdır; duygularımızı, hislerimizi, içgüdülerimizi ve savunmasızlıklarımızı ve kendimizi güvende hissetme şeklimizi yönetir.  Ay, yaklaşık 28 günlük döngüsü boyunca 12 burçtan her birinin içinden geçerken, bu burçların her birinin enerjisini alır ve ruh halimizi burçların nitelikleriyle renklendirebilir.
Ay’ın boşlukta olması herhangi bir açı yapmaması ve yeni bir burca geçmeden önceki bir süreyi tanımlar. Bu durumu Ay için bir tür gezegensel öğle uykusu veya bir mola dönemi diye düşünmek gerekir.  Ay boşlukta  olduğunda, kendimizi biraz kaybolmuş, puslu ve dağınık hissetme eğiliminde olabiliriz, ancak hayal gücümüze yaslanmak, yalnızlığa zaman ayırmak ve kendi  duygularımız üzerine düşünmek için iyi bir zamandır
Boşluktaki Ay zamanı yaptığımız planların gerçekleşmesi pek olası değildir  ve karar verme becerilerimiz de iyi değildir . Bu sinir bozucu olabilir, çünkü ay boşluktayken hiçbir yere varamayacağımızı hissedebiliriz kaçınılmaz olarak düzeltmemiz veya daha sonra yeniden yapmamız gereken bir şeyi yapmaya çalışırken zaman ve enerjimizi boşa harcamış gibi oluruz .
Boşluktaki Ay, aslında, duygularımızla ve hayal gücümüzle gençleştirici ve dinlendirici bir şekilde temasa geçmemizi sağlayan  hoş ve sakin bir mola olabilir, işte bu kozmik boşlukta aklımızda bulundurmanız gereken bazı şeyler;

  • Yeni şeylere başlamak veya çok fazla konsantrasyon gerektiren herhangi bir şeye odaklanmak zor olabilir, çünkü bu dönem enerjimiz düşük olabilir ve ayrıntılar konusunda net olamayabiliriz bu yüzden yapılacak en iyi şey, sıradanlıktan sapmamak ve rutinimize sadık kalmaktır.
  • Bu süreç kendimiz için düşünme ve iç gözlem için ideal  olduğundan,  dinlenmek ve kendimizi şımartmak için  zaman ayırmak harika olur. Günlük yazmak, uzun bir banyo yapmak veya yatağa uzanıp uyuyarak zihnimizin rahatlamasına izin verelim. Ay tamamen duygularla ilgilidir, bu yüzden hislerimize ve sezgilerimize başvuralım ve beynimizi dinlendirelim, kalbimizi dinleyelim.
  • Sözleşmeler imzalamak, anlaşmaları sonuçlandırmak, yeni girişimlere başlamak veya önemli kararlar almak için iyi bir zaman değildir çünkü olayları net bir şekilde göremeyebiliriz, beklentilerimiz gerçekçi olmayabilir, hayati bilgileri farkına varmadan gözden kaçırabiliriz ya da dikkate alınması gereken bir şeyi gözden kaçırabiliriz. Üstelik, boşluktaki  Ay altında başlayan herhangi bir şey uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmamıştır, bu nedenle yeni başlangıçlarınızı başka bir güne ayarlayın. Sevgiler.