• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

20 OCAK 2021 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, güne Ay Koç burcunda  başlıyoruz arkadaşlar sabırsız, enerjik ve güdüsel davranabiliriz. Günün  diğer mesajları ise ;
11:28-21:55 Ay boşlukta olacak  ayın boşluk dönemi, barışsever Boğa burcuna girene kadar sürecek ve bu saatler arası enerjiler belirsizdir o yüzden iyi sonuçlanmasını beklediğimiz iş ya da toplantılarımızı ertelemekte fayda vardır, canlar.
 21:55 Ay keyif duyduğu Boğa burcu seyrine başlayacak. Önümüzdeki iki gün, beş duyumuza uyum sağlayacağız .Gözümüz güzellikleri görmek, kulaklarımız güzel şeyler duymak isteyecek, lezzetli yemekler tatmak isteyeceğiz.  Güvenilirliğimizi  sağlamak bizim için önemli olacak .Boğa Ay’ı boyunca, tanıdık ortamlarda veya doğanın dışında daha rahat hissederiz ve ruh halimiz fiziksel rahatlığımıza bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Öz bakım yapmayı, ev yapımı yemekler yemeyi, müzik dinlemeyi ve kendimizi rahatlatmak isteği önem kazanacak.
23:27 Mars Uranüs ile kavuşuyor etkisi 10 gün kadar sürecek , Mars, Uranüs ile birleştiğinde, hayatımızdaki sınırlayıcı durumlardan kurtulmak için güçlü bir dürtü duyabiliriz. Hayatımızı renklendirmek için değişime ve heyecana ihtiyaç duyabiliriz. Bununla birlikte, kendiliğinden veya düzensiz davranma eğilimi, hayatımızı altüst eden istenmeyen sürprizlere neden olabilir. Bu süreçte risk alıcı herhangi bir şey yapmak iyi bir seçenek değildir ama yine de tutkulu arzularınızı ve içgüdülerinizi takip etmelisiniz, ancak özdenetim ve aklınızda belirli bir amaç olmalı. Bununla birlikte, bu enerji ani kazalara sebep olabilir. Bu kavuşum Boğa burcunda gerçekleştiği için depremler gündeme gelebilir. İsyanlar, grevler, protestolar , uçak kazaları, patlamalar, saldırılar, olumsuz hava koşulları ,askeri konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Olumsuzluklar getirebilecek olayları kolay atlatabilmemiz dileği ile sevgiler.