• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

GÜNEŞ KOVA BURCUNDA 19 OCAK- 20 ŞUBAT 2021
19 Ocak saat 23:39 ‘da Güneş Kova burcuna giriş yapıyor, hayatımızda neyin modası geçmiş olduğunun daha fazla farkına varacak ve yeni bakış açıları  ve daha önceden yaptığımız işleri  yapmanın yeni yollarını bulmaya çalışacağız .Bu süreçte bireysel  özgürlük  bizim için çok daha önemli hale gelecek ve kendimizi  kısıtlayıcı hissettiren bazı  engellerden ve sınırlamalardan kurtarmaya çalışmak isteyeceğiz.
Kova burcu astrolojide, bilgi, özgürce kendini ifade etmek,  bilimsel konular, ileri teknoloji , icatlar,  hava yolları, uzayla ilgili konular ve sıra dışı fikirler, arkadaşlıklar, dostluklar, hümanizm, asilik, grup aktiviteleri, ukala tavırlar, insan hakları konularına işaret eder.
Güneş hava elementinden, sabit nitelikte Kova burcuna geçtiğinde daha önce düşünülmemiş şeyleri akıl etme, eskiye yeni oluşumla bakabilme , yeni bir akılla bakabilme yeteneğimiz gelişir. (Belki bu dönemde aşı ile ilgili daha yeni ve iyi oluşumlar olabilir.) Güneş Kova’da olduğunda kalıplaşmış kurallara isyan edecek , modernlik ve  yapıcı bir gelişme isteyecektir.  
Bu süreçte sosyal mecrada daha fazla iletişim halinde olmak isteyecek  sosyal bağlarımıza önem vereceğimiz gibi  bağımsızlık ve özgürlük , insan hakları ile ilişkili konularda daha da hassas olacağız. Güneş Kova toplumu ileriye götüren yeniliklere katkıda bulunurken herkese eşit özgürlük tanımayı hedefler. Bu süreç insanlığa yeni bir norm vermek konusunda fikirlerin gelişmesi ve teknolojik yeniliklerin ortaya çıkmasına  katkıda bulunabilir bu bilimsel konular ,icatlar ve  teknolojiden günlük yaşamın her alanına kadar geniş bir yelpazeyi içerebilir.
Güneş Kova burcuna girdiğinde bu alanda bir stelyum gezegen birikimi olacak ve sırası ile Satürn ve Jüpiter ardından Merkür ile kavuşacak, Uranüs’e kare açı yapacak bunları günü geldikçe sizinle paylaşacağız .Sevgiler