• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

23 OCAK 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi hafta sonları sabah erken  saatlerden 10:42’ye kadar Ay boşlukta olacak canlar, erken kalkanlar yarım kalan işlerini bitirebilirler ama yeni işlere girişmemek, toplantılar yapmamak, iş başvurusunda bulunmamak akıllıca olur.
10:42 Ay İkizler burcunda seyrine başlıyor olacak. 2,5 gün bol sohbet ,bol dedikodu modunda olacağız zaten iki gün evdeyiz sosyal medya bağlantılı sohbetler söz konusu olabilir. İnternette sörf yapabilir, öğrenme merakımızı giderebiliriz. Ayrıca zihin çalıştırıcı ve iyi vakit geçiren aktiviteler de yapılabilir, bulmaca çözebilir, ailecek kelime oyunları vb. aktiviteler ile iyi bir gün geçirebilirsiniz. Ay İkizlerde iken omuzlar, eller ve sinirler daha hassas olur  dikkatli olmakta fayda vardır. İkizler solunum ve nefesi de temsil ettiğinden Ay İkizler günlerinde fazla sigara içmekten sakınmak gerekir.
10:48 Mars ve Jüpiter arasında gergin enerji 19 gün boyunca bizimle olacak arkadaşlar. Yeni projeler başlatmak ve büyük ölçekli başarıya ulaşmak için gereken riskleri almak  için enerji ve inisiyatif sağlar.  Bu dürtüsel enerjiden yararlanmanın en iyi yolu, biraz önsezi ve strateji kullanmaktır. Cesur davranışlarınızın sonuçlarını düşünmeden aceleci davranmaktan kaçının. Bu süreçte  fiziksel veya duygusal yorgunluğa yol açacak şekilde tükenme eğilimi olabilir bu yüzden  enerji çıkışınızı kontrol etmeniz gerekecektir . Borsada beklenmedik düşüşler söz konusu olabilir, finansal açıdan zor bir süreç olabilir. 
18:26 Ay ve Güneş her ikisi de hava elementinde ve uyumlu bir akış içinde gökyüzünden iyi enerjilerini gönderiyorlar. Fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak rahat, ve güvende  hissedeceğimiz akşam saatlerinde karşı cinsle  uyumlu ve uzlaşmacı, dengeli ilişkiler söz konusudur akıl ve duygular arasındaki denge ilişkilerde de dengeyi verir.
19:19 Ay Satürn iyi enerjisi ile duygularınızı kontrol edebilir, hayata daha akılcı ve ölçülü bir yaklaşım içine girebilirsiniz. Belki de bir hafta evvelki düşüncelerinizden dolayı kendinize kızabilirsiniz. Zorluklara daha rahat göğüs gerebilirsiniz çünkü bu transit sabretme ve tahammül gösterebilme gücü verir. Aynı zamanda kimseye ihtiyaç duymadan tek başınıza tüm  işlerinizin üstesinden gelebilirsiniz. Eğer çok önemli ve yoğun bir probleminiz varsa bu saatlerde, saygı duyduğunuz, sizden olgun birine başvurursanız bu kişi size manevi destek ve pratik bir yol gösterebilir.
21:58 Ay Kiron uyumlu enerjisi iletişim yolu ile konuşarak, dertleşerek birbirimize şifa olacağımız zamanlar olacağını anlatıyor. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.