• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2021

OCAK 2021


OCAK 2021

26 OCAK 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MEAJINIZ VAR
Günaydınlar, güne Ay Yengeç enerjisi hakim olacak ,güvenlik ihtiyacında olacağız. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Güneş ve Uranüs karesi  birkaç gün etkisini hissedeceğiz. Kişisel haritalarınızdaki Güneş’in durumuna göre  sarsıntılar ve kimlik krizleri yaşanabilir, sabırsız ,aceleci, elektrikli ve gergin davranışlar söz konusu  olabilir. Hayatımızdaki değişimler kontrolümüz dışında gelişir ve bizleri değişime zorlayabilir. Hayatımızdaki otorite figürleriyle ani stresler, aniden işten ayrılmalar, hızlı gelişen hedef değişiklikleri yaşanabilir. Şartlara isyan, baskıya karşı çıkma ve tahammülsüzlük enerjisi çok belirgindir. Beklenmedik sağlık sorunlarıyla karşılaşılabilir. Uranüs bilimsel, mekanik ve elektronik cihazları yönettiği için , arabanız, elektronik eşyalar  veya bilgisayarınız arızalanabilir.
Sabah saatlerinde Ay-Uranüs uyumlu enerjisi, evinizde, iş ortamınızda, bulunduğunuz her hangi bir mekanda bile ufak da olsa değişiklik arayışı veya durumları, olayların gidişatını değiştirme isteği verir. Bu süreçte yeni ve heyecan verici bir kişi ile karşılaşmak veya eski bir arkadaşınızın hiç ummadığınız bir şekilde hayatınıza yeniden girmesi mümkündür.
Ay Düğümleri ile Neptün arasındaki gergin enerji  hayal kırıklığı , yanılsamalar, düşüncelerde belirsizlik, bulanıklık verebilir. Ay düğümleri, neye doğru ilerlememiz gerektiğine ve bu süreçte neyin serbest bırakılması gerektiğine dair karmik bir tahterevalliyi sembolize eder.  Neptün, düğümlere kare yaptığında düğümlerin içinde bulunduğu burçlarla gösterilen enerjilerin dengeleme eylemi için odak noktasıdır. Yay burcundaki Güney Düğümü  sınırlayıcı inançları ve felsefeleri salıvermemizi istiyor, artık bize hizmet etmeyen düşünce sistemlerini bırakmamızı istiyor. İkizler'deki Kuzey Ay Düğümü ise, çevremizdeki bilgileri algılamamız ve ilerleyip başkalarıyla paylaşabilmemizi istiyor.  Neptün, Güney Düğümüne kare yaparken, geçmişte sahip olduğumuz inançlarımızla ilgili  müzakere veya eski düşünme tarzları ile ilgili hayal kırıklıklarımız olacağının habercisi olabilir.
Öğleden sonra ise Ay ve Mars uyumlu bir enerji yayıyor olacaklar çalışmak ve  sportif aktiviteler  için tutkulu bir coşku veriyor. Kazanmayı kolaylaştıran bu enerji rekabetçi ve aynı zamanda işbirliğine dayalı bir nitelik de taşıyor.  Cesaret, efor  ve girişim isteyen işler için de güzel bir enerjidir. İyi bir gün olması dileği ile sevgiler.