• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2023

OCAK 2023


OCAK 2023

7 OCAK YENGEÇ BURCUNDA DOLUNAY
Merhabalar yeni yılın ilk Dolunay’ını Yengeç burcunun 16 ºde  yaşayacağız  , saat 02:07’de meydana gelecek Dolunay geri harekette olan Merkür ile kavuşumda olacak.  Yengeç burcunda bir Dolunay meydana geldiğinde kendimizi daha hassas daha duygusal hissederiz. Yengeç burcu ev, yuva , aile, geçmişimiz, annemiz ,ebeveynler, güvenlik , emlak alım satımı gibi konular, geçmişe ait ailevi konuları anlatır. Tüm bu konular  Dolunay zamanı gündemimizde olacak ve  tüm bu konularda bir aydınlanma , farkındalık kazanma , tamamlanma, somut sonuçlar elde etme söz konusu olacaktır. Sağlık konusunda göğüsler ve üreme organlarında sorunlar olabilir.   
Dolunay zamanı Merkür gibi Mars  da geri harekette olduğundan daha çok geçmişe odaklanacağız, geçmişle ilgili tamamlanması gereken konular ön plana çıkacak ama kararsızlıklar da söz konusu olabilir.  Belki bazılarımızın ev alımı-satımı konuları var , bazılarımız yeni bir yuva kuracak, bazılarımızın ticari konuları ile ilgili  tamamlanması gereken süreçleri var ve  sonuçlanması gerekiyor fakat geri giden gezegenlerimiz aktif olduğu için tüm tamamlanması gereken işlerinizi 17 Ocak’tan sonraya bırakır bu süreci hazırlık ve araştırma yapmak için geçirirseniz daha isabetli bir karar vermiş olursunuz. Yükselen burçlara göre Dolunay’ın etkileri;
KOÇ : Ev ve yuvaya ait konular, ev alımı-satımı ,yer değişiklikleri , evlilik olabilir. Ailevi konularla ilgili hızlı gelişmeler de söz konusu olabilir. Bazılarınızın özel hayatı ile ilgili gündemleri olabilir. Aynı zamanda kariyerinizle ilgili tamamlanmalar olabilir.
BOĞA: Yakın çevre ve kardeşler, ticari girişimlerin tamamlanması, medya-tanıtım, eğitim konuları, gezi planları , sözleşmeler anlaşmalarla ilgili  konularınız olabilir bu konularla ilgili hazırlıklarınız varsa net sonuçlar  almak isteyebilirsiniz.
İKİZLER : Maddi konularla ilgili bir takım somut sonuçlar beklediğiniz bir süreç olabilir , gelir-gider bütçenizi ayarlamak , kredi çekmek, ev almak konularında bir takım somut sonuçlar alacağınız bir dönem olabilir.
YENGEÇ: Yükseleninizde gerçekleşecek Dolunay kendinizle ilgili bir takım kararlar alabilirsiniz, aldığınız kararlarla dikkat çekebilirsiniz .Bazılarınız bu dönemde ilişkileriniz ile ilgili sorunlarınız varsa bunlar daha bir görünür olur bu konularla ilgili net karalar alabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir, bazılarınız görünüşünde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.
ASLAN : Bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz, daha önce fark etmediğiniz konularla ilgili aydınlanmalar olabilir , sizden saklanan gerçekler ortaya çıkabilir, fiziksel ve ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Sizin için zararlı alışkanlıklardan vazgeçeceğiniz bir süreç olabilir. Meditatif çalışmalar için uygun ,arınma dönemi olabilir.
BAŞAK: Gelecek planlarınızın gerçekleşeceği bir dönem olabilir. Bu Dolunay zamanı kariyer ile ilgili konularda ve kazanımlarınızda güzel somut sonuçlar elde edebilirsiniz. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizle birlikte yapacağınız faaliyetlerde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.
TERAZİ : Kariyer hedeflerinize ulaşmak ve başarı kazanmak söz konusu olabilir. Bazılarınızın iş değişikliği olabilir, bazılarınız evlenebilir veya boşanabilir bazılarınız çocuk sahibi olabilir. Ailevi konular, ev konuları ile ilgili gelişmeler  ve ebeveynlerle ilgili hassasiyetler olabilir.
AKREP: Hayat amaçlarınız hakkında daha umutlu olabilir, yurt dışı seyahatleriniz olabilir, bazılarınız yurt dışına yerleşmek isteyebilir, bazılarınız yurt dışı bağlantılı işler yapabilirsiniz tüm bu konularla ilgili amaçlarınıza ulaşabilir net sonuçlar elde edebilirsiniz.
YAY: Başkalarından gelen kaynaklar, borç-alacak ve yatırımlar konusunda daha dikkatli olmalısınız. Miras, nafaka, tazminat gibi konularda önemli gelişmeler ve netlikler olabilir.
OĞLAK: İlişkilerle ilgili konular alanınızda bir takım somut sonuçlar alabileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Bazılarınız evlenebilir, bazılarınız ortaklık kurabilir, bazılarınız ev değişikliği yapabilir.
KOVA: Günlük rutin işler, çalışma hayatınızla ilgili konularda somut sonuçlar elde edebilirsiniz. Bazılarınız çalışma koşullarında yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreç olabilir, bazılarınız  yemek yeme düzenini değiştirebilir , diyet yapmaya başlayabilir,
BALIK: Daha duygusal ve romantik enerjiler söz konusu bazılarınız eski sevgilileri ile tekrar bir ilişkiye başlayabilir. Bazılarınız için yeni bir aşk başlayabilir. Bazılarınız geçmişte başlamak isteyip te yapamadıkları bir hobiye başlayabilir ve başarılı olabilir. Bazılarınızın çocukları ile ilgili çözümlenmemiş konuları çözümlenebilir. Bazıları bu süreçte hamile kalabilir, bazılarınız doğum yapabilir.
Tüm yukarıda bahsedilen konularda bir sonuca ulaşmak için yapacağınız anlaşmalar, sözleşmeler 17 Ocak’tan sonra yapılırsa daha olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz, farkında olun canlar, sevgiler.