• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2023

OCAK 2023


OCAK 2023

VENÜS KOVA BURCU SEYAHATİ
3 - 26 OCAK 2023
Kova burcu arkadaşlığı, sosyal grupları anlatır.  Venüs aşk , güzellikler ve sanat gezegenidir bu nedenle Venüs Kova burcuna geçtiğinde daha önce  arkadaş olarak  gördüğümüz kişilerle aramızda  bir aşk oluşabilir çünkü bu dönemde ortak arkadaşlarla birlikte olma ,  sosyal organizasyonlarda yer alma , birlikte hareket etme olayları daha fazla olur. Çevresel veya sosyal bir amaç için birlikte çalışmak, Venüs Kova seyahati  sırasında kalplerin yeniden alevlenmesine yardımcı olabilir her ne kadar bu süreçte  ilişkilerimizde birey olarak kendimizi çok daha özgür hissetsek de aşk kaçınılmazdır.
    Bu süreçte ;
* ilişki kurarken kalpten çok kafa yapısı önem kazanır
 * bizimle aynı idealleri paylaşanlarla  birlikte olmak isteriz.
 * kendimizi daha önce hiç ilgilenmediğimiz  insanlarla ve deneyimlerle ilgilenirken bulabiliriz.
  * uzun süreli ilişkilerde zorlanırız
  *alışılmadık aşklara , sıra dışı aşklara şahit olabiliriz
 * geleneksel tipler out, orijinal kişiler in olabilir
  * modayı takip etmek yerine  kendi tarzımız  önem kazanabilir
  *Sanatsal ve estetikle ilgili konularda  yaratıcılığımız daha da artabilir
   * teknoloji, bilim ve astrolojiye daha meraklı olacağız.
   * yeni elektronik cihazlara para harcamaya meyilli olacağız.
4 Ocak ‘ta Venüs ve Jüpiter arasında güzel bir akış söz konusu arkadaşlarımızla sosyalleşmek, iyi vakit geçirmek için harika birkaç gün yaşayacağız. Aynı zamanda yabancılarla yapılan işler, yurt dışı seyahatleri, akademik çalışmalar, tanıtım, pazarlama, sosyal medya konularında , maddi konularda şans ve fırsatlar söz konusu olabilir, hediyeler alabilirsiniz, kazancınız artabilir . Sevgilisi olmayanlar bu birkaç gün içinde yeni bir ilişkiye başlayabilirler ve bu ilişki  güzel  her iki taraf için de faydalı bir ilişki olabilir. Bu etkinin tek olumsuz tarafı tatlı yemeğe düşkünlük verebilir, farkında olun.
9 Ocak’ta Venüs ve Mars arasında uyumlu enerji söz konusu Mars geri harekette geçmişten gelen sevgili ile tekrar bir karşılaşma olabilir, yeniden bir ilişkiye başlama enerjisi söz konusu olabilir. Aynı zamanda geçmişte yapmayı isteyip te yapamadığımız sanatsal faaliyetler için harekete geçebiliriz.
11 Ocak’ta Venüs Ay düğümleri ile gergin bir açı yapıyor olacak ilişkilerinizde sıkıntılar olabilir, acı veren deneyimler yaşayabilirsiniz ve ilişkilerinizde neyin tamamlanması gerekiyor veya neyin daha fazla geliştirilmesi gerekiyor bunu düşünerek ilişkinize yön verebilirsiniz.
12 Ocak Venüs Kiron ile uyumlu bir kontakta olacak ilişkilerinizin şifalanması , ilişkide aldığınız yaraların iyileşmesi için  gereken  yolları bulabilirsiniz.
15 Ocak’ta  Venüs, Boğa burcundaki Uranüs'e   gergin bir açı yapıyor, ilişkilerde , maddi konularda beklenmeyeni bekleyebiliriz, dikkatli olmakta fayda vardır, hoş olmayan sürprizlerle karşılaşabiliriz.
23 Ocak’ta Venüs, Kova burcunda Satürn ile kavuşuyor , yeni iş ortakları veya iş fırsatları ile karşılaşabiliriz. Profesyonel anlamda çok “görünür” olabiliriz. Sosyal ağ kurmak ve kendimizi ortaya çıkarmak için harika birkaç gün söz konusu . Becerilerimizi ve başarılarımızı gösterme zamanı. Bu kavuşum aynı zamanda devam etmesini istediğimiz bir ilişkiye veya bir işe  yatırım yapmamız için de iyi bir fırsattır, bu yüzden bu enerjiyi  sadece arzulamak yerine, arzuladığınız bir şeyi yapılandırmak için kullanırsanız iyi sonuçlar elde edebilirsiniz, sevgiler.