• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

OCAK 2023

OCAK 2023


OCAK 2023

23 – 29 OCAK HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, uzun süredir sağlık sorunları yüzünden yazılarıma ara vermiştim, tekrar kaldığımız yerden devam ediyoruz, canlar. Bu haftaya Ay Kova burcu enerjisi ile başlıyoruz bireyselliğimiz ve bağımsızlığımızın ön planda olduğu, zihinsel aktivitelerden daha fazla keyif alacağımız , internet ve teknolojik aletlerle daha fazla vakit geçireceğimiz bir haftaya giriyoruz. Ay Kova burcunda iken romatizma , damarlarda sertleşme, dolaşım bozuklukları ve varislerle ilgili sıkıntılar olabilir, ayak bilekleri, baldırlarda rahatsızlıklar ve sakatlanmalara açık bir enerji vardır, farkında olun canlar.
 Haftanın günlerine göre değerlendirmelere bakacak olursak;
23 Ocak Pazartesi; Venüs ve Satürn kavuşumunun etkili olduğu bir zaman dilimine giriyoruz , etkisin birkaç gün hissedeceğiz. Her türlü ilişkilerde zorlanmalar söz konusu olabilir, bazılarımızın bu süreçte evliliği test edilebilir. Aynı zamanda kadın hakları, kadınlarla ilgili aile içi şiddet olayları söz konusu olabilir. Sosyal ilişkilerde mesafeli olabiliriz, sıkıntılar olabilir. Mali konularda da sıkıntılar olabilir fakat  bu kavuşum doğru bütçe planlaması yapmak için ideal bir zaman verir. Ani beklenmedik olayların gezegeni Uranüs 5 aydır geri harekette seyrediyordu  saat 01:58’de düz hareketine başlıyor, duygusal güvenlik ve mali durumlarla ilgili değişimlere fırsat veren bir enerjiyi harekete geçirecek. Uranüs kişisel haritalarınızda hangi alanda ise o konularla ilgili ani beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olun. Öğle saatlerinde sorumluluklarımızın daha fazla artacağı zamanlar, öğleden sonra ise 13:19-20:35 arası Ay boşlukta olacak, neredeyse günün yarısı boşlukta olacağından yarım kalan işlerinizi tamamlamak için iyi bir süreçte olacaksınız. Merkür ve Ay düğümlerinin olumlu enerjisi ise  ticari anlaşmalar , görüşmelerle ilgili güzel gelişmeler olabilir . 20:25’te Ay Balık burcu seyahatine başlıyor.
24 Ocak Salı; güne Ay Balık burcunda başlıyoruz sezgisel anlamda derin, duygusal anlamda hassas ama istikrarsız olacağımız zamanlar. Yaratıcılık gerektiren tüm aktivitelerde başarı söz konusu olacağından Ay Balık günlerini bu tür sanatsal faaliyette bulunan arkadaşlarımız iyi değerlendirebilir. Sağlık açısından ayaklara dikkat edin bugünlerde ayaklarınıza daha rahat ayakkabılar giymeye özen gösterin aynı zamanda fazla gergin ortamlarda durmamaya özen gösterin, canlar. Bugün sabah saatlerinde gergin bir enerji var aynı zamanda sakarlıklara ve kazalara yatkın bir etki dikkatli olalım Öğle saatlerinde iletişim daha rahat akacak çeşitli ticari görüşmeler , yazışmalar için güzel zamanlar. Akşam beklenmedik sürpriz haberler gelebilir, planlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz.
25 Ocak Çarşamba, bugün akşama kadar çok güzel enerjiler var Jüpiter Güneş arasındaki uyumlu etki ile kendimizi, şanslı, iyimser hissedeceğiz coşku ile hareket edeceğimizden dileklerimiz de kolayca yerine gelir. Yeni işlere ve faaliyetlere başlamak için mükemmel bir süreç etkisi birkaç gün sürecek aynı zamanda eğlenmek ve gezmek , farklı kültürler tanımak, ruhsal gelişim amaçlı seyahatler yapmak için de uygun bir süreçtir. Tüm bu konularda güzel gelişmeler, şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Spor yapmaktan, dışarıda yapılan aktivitelerden keyif alabiliriz, mali anlamda da güzel fırsatlar , gelişmeler söz konusu olabilir. Saat 19:11-21:47 arası Ay boşlukta kendinizi dinlendirmek, meditasyon, yoga yapmak , dua etmek, eksik işleri tamamlamak  için güzel bir süreçtir. 21:47’de Ay Koç burcuna giriyor. Düşüncesizce harekete geçme, dürtüsel davranmalar  söz konusu olabilir aman dostlar dikkat edin. Ay Koç günlerinde baş ağrıları çok olabilir , migreniniz varsa artabilir , uykusuzluk gerginlik yaşayabiliriz.
26 Ocak Perşembe ; akşam saatlerine kadar güzel enerjiler devam ediyor arkadaşlar, daha enerjik , daha şanslı ve kendimizi daha iyi ifade edeceğimiz bir süreçte olacağız. Akşam saatlerinde iletişimde sıkıntılar, kardeşler veya akrabalarla ilgili ilişkilerinizde sıkıntılar, gerginlikler olabilir, farkında olun.
27 Ocak Cuma; aşkın sevginin, güzelliğin gezegeni Venüs yüceldiği  Balık burcuna geçiş yapıyor ve 3 hafta boyunca bu alanda kalacak. İlahi bir sevgi arayışı, sevgiyi alma-verme konusunda sınırsızlık söz konusu olacağından ilişkilerde kurban durumuna düşme söz konusu olabilir. Venüs Balık burcunda iken sanatsal yaratıcılığımızda artış olur, ilham perileri etrafımızda dolaşır , değerlendirelim, canlar. Öğleden sonra Merkür ve Kiron arasındaki gergin enerji  hayatımızdaki kişisel dönüşüm ve şifa enerjisinin daha fazla bilincine varmamıza, eski sorunlar üzerinde konuşmak  , sorunları iyileştirmek amacıyla bir tür derine yerleşmiş acıyı açığa çıkarmak adına iyileştirici olabilir. Akşam saatlerinde hayatımızda bizden yaşça büyük kişilerden destek alabiliriz , derdini söylemeyen derman bulamaz o yüzden çözüm bulamadığımız konular varsa bizden deneyimli, bizden büyük  kişilere danışmak derdimize derman olabilir.
28 Ocak Cumartesi ; hafta sonuna Ay Boğa enerjisi ile başlıyoruz, keyfimize düşkün, yeme içme modunda , etrafımızda güzellikler görmek isteyeceğimiz bir süreçte olacağız. Sanatsal faaliyetlere katılmak, doğada yürüyüş yapmak keyif verecektir. Sağlık açısından boyun ve boğazla ilgili rahatsızlıklar olabilir. Ses telleri , kulak ve burunda sorunlar olabilir, farkında olalım. Akşam saatlerine kadar ilişkilerde destek sağlayıcı güzel etkiler söz konusu, giyim-kuşam alışverişleri, kişisel bakım için uygun bir süreçte olacağız. Akşam saatlerinde duygular ve mantık arasında uyuşmazlık söz konusu olacağından karşı cinsle olan ilişkilerde olumsuz bir etki olabilir, kavgacı ve savunmacı bir tavır içinde olabiliriz en iyisi kendinizi oyalayacak aktiviteler bulun kimseye bulaşmayın.
29 Ocak Pazar; sabah saatlerinde Ay ve Merkür arasında güzel bir enerji var, kendimiz daha rahat ifade edeceğimizden iletişimde rahat bir akış söz konusu , aile içindeki olaylara mantıklı çözümler üretebilir, sorunları çözebilirsiniz. Kitap okumak, araştırma yapmak için iyi bir zaman dilimidir.  Ay Uranüs kavuşumu ile beklenmedik olumlu veya olumsuz haberler fikir ve yön değişikliğine sebep olabilir. Gece saatlerinde yaratıcı çalışmalar yapmak, sanatsal faaliyetlerle uğraşmak ya da medidatif aktiviteler için güzel bir akış var ,kendinizi ruhsal anlamda besleyebilirsiniz. Hepimiz için sağlıklı , güzel ve bereketli bir hafta olması dileği ile sevgiler.