• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu


Oğlak Burcu

Özellikle yeniay etkisiyle yeni kararları uygulamaya başlamak, yeni bir duruş sergilemek için uygun bir zaman dilimi olacaktır.9.evdeki bu stelyum bazılarınız için güzel ve keyifli yurtdışı seyahatlerini gündeminize getirecektir. Bazılarınız için yurtdışı bağlantılı işler, ticari girişimler gündeme gelebilir. Eğer kendi ticari işletmeniz varsa bu işletmenizi tanıtmak ve hatta yurt dışı ile iş yapmaya başlamak için uygun bir zaman dilimidir.Diğer taraftan bazılarınız tamamen uzakta yaşayan akrabalarınızın gündemlerine dahil olabilirsiniz, onlarla görüşmeler, bazen fikir ayrılıkları ama sonuçta uzlaşmayla biten meseleleri paylaşabilirsiniz.Bazılarınız ise yeni bir eğitim sürecine odaklanabilirsiniz. İşinizle, kariyerinizle ya da tamamen bir hobinizle ilgili bir eğitime başlayabilir ve bu eğitim sürecinden son derece keyif alabilirsiniz.Bazılarınızın ise gündemine hukuki süreçler gelebilir. Devam eden bir davanızdan iyi ve güzel haberler alabilirsiniz. Bu konuda biraz efor sarf etmeniz gerekse de bulacağınız çözümlerle sonuçları sizlerin lehine gerçekleşme olasılığı yüksek olacaktır.

14 Eylül de Balık burcunda bir Neptünyen dolunay gerçekleşecek. sizlerin 3. evinizde3.evdeki dolunay zamanında özellikle yakın çevrenize, kardeşlerinize duyurmak istediğiniz, göstermek istediğiniz yepyeni kararlarınız olduğunu anlatıyor bize. Dolunayın ışığı ile birlikte değişim ve dönüşümle ilgili bu kararlarınızı netleştirip, uygulamak ve görünür hale getirmek isteyeceksiniz.3. ev kardeşlerini, yakın akrabalarınızı ve çocukluk arkadaşlarınızı anlattığı için onlarla birlikte gündemleriniz olabilir veya onların gündemlerine destek de bulunmanız, yardım etmeniz gerekebilir. Belki bu dolunay da kardeşlerinizin kararlarını ve hayatlarındaki değişiklikleri duyacağınız bir süreç olacaktır.Bazılarınız için kısa bir seyahatler olabilir, ya da bir eğitime katılabilirsiniz. Bazılarınız içinse yepyeni teklifler olabilir, imzalayacağınız evraklar ya da sözleşmeler gündeme gelebilir.

Bu dolunay zamanında Ay ile Neptünün  kavuşumu olması, alacağınız kararlarda, duyacağınız haberler de bir dağınıklık bir karışıklık olabilir. Bütün bunların sizlerde hayal kırıklığı yaratmaması için dikkatli kararlar almalısınız ve sağlam durmalısınız.

23 Eylül de Güneş Terazi burcuna geçecek. Merkür ve Venüs de burada olacak. sizlerin 10. evinizde.23 Eylül’den sonra Güneş sizi haritanızın en tepe noktasından aydınlatacak ve özellikle kariyeriniz konusunda sizlere Merkür ve Venüsün de transitleri ile şans ve kısmet getirecektir. Ayın 23 ünden sonra iş aramak, iş başvurusunda bulunmak, kariyer değiştirmek için çok uygun bir zaman dilimi olacaktır. Çalışan yükselen oğlaklar kariyerlerinde terfi alabilirler ya da daha çok çalışmak istedikleri kendilerine daha fazla zevk verecek departmanlara geçebilirler.Kariyerinizde dikkat çekeceksiniz, sözlerinizin ve fikirlerinizin dinlendiği, sözlerinize fikirlerinize değer verildiği bir süreç olacaktır. Çalışmayan ve bir kariyeri olmayan Yükselen Oğlaklar ise sosyal statüleri ile ilgili parlayacaklardır. Söz, nişan, düğün gibi sosyal statünüzü değiştirecek güzel olaylar olabilir. Evlenme teklif etmek için çok iyi bir enerji mevcutken, evlilik teklifi almanız da işten bile değildir.