• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Plüton

Plüton


Plüton

Burçlar kuşağı Zodyak’ı bir turu 248 yıl sürer.

Burçlarda kalma süresi 14 ile 24 yıl arasında değişir.

Artı işareti madde ve yarım ay işareti ruh dünyasını, daire ise özü anlatır. Ruh özle güç kazanır ve madde dünyasının problemlerini çözer.

Akrep burcunu yönetir. Boğa burcunda rahat etmez. Aslan burcunda yücelir. Kova burcunda sürgündedir.

Fonksiyonu sınırları aştırmaktır.

Yönelimleri ise zorlayıcı, yıkıcı, yeniden yapılandırıcıdır.

Plüton’un doğası değişimlerin, yenilenmelerin, cinselliğin, doğumun ve ölümün, takıntıların, ikna kabiliyetinin, ihtirasların, ahlaki değerleri temsil eder. Hangi evde ise orada değişim ve dönüşüm yaşanır.

Plüton’un temsil ettikleri özetle şunlardır; kişinin kontrolu dışında, kadersel, masif etkiler; depremler, doğal afetler, gizlide olan yerler, yeraltı, gizli geçitler, tüneller, atomak füzyonlar, atom bombası, suikastlar, ölüm ve ölüm ötesiyle ilgili şeyler, yeniden doğma, dönüşüm, bilinçaltı.

Temsil ettiği kişiler ise; sır vermeyen kişiler, gizemciler, araştırmacılar, dedektifler, psikologlar, cerrahlar, doktorlar, suç avcıları, arkeologlar, güç arzusunda olanlar, kışkırtıcı kişiler, karizmatik ve etkisi altına alan kişiler, zorbalar, despot kişiler, anarşistler, mafya üyeleri, suikastçılardır.

Temsil ettiği renkler; siyah, kömür rengi ve koyu bordodur.

Temsil ettiği bitkiler ; ateş çiçeği, kaktüs ve ortancadır.

Temsil ettiği mineraller ve taşlar; topaz, kedi gözü ve gri pırlantadır.

Temsil ettiği meslekler; arkeolog, astrobiyolog, simyacılar, bakteriyolog, kimyager, narkotikçi, dedektif, nükleer fizikçi, madenci, medyum, araştırmacı, tıp doktoru, cerrah, sigorta şirketleri ve satıcıları, borsa simsarı, cellat, mezar kazıcısı, böcek bilimci, jeolog, ajan, casus, kimya ve fizik alanında çalışanlar, mezarcılar, hipnoz uzmanları ve büyük önderlerdir.

Hastalıklar ise; bel ve kuyruk sokumu rahatsızlıkları, eklem iltihapları, paranoyalar, kanserler, zührevi hastalıklar, ağır virüs hastalıklar, AIDS, tüm bakteri ve virüs hastalıkları, hemoroid ve boşaltım yolu rahatsızlıklarıdır.

Fiziksel olarak ise; cinsel organlar, anüs, genital salgılar, kuyruk sokumu ve karın boşluğudur.

Anahtar Kelime ve Kavramlar; İhtiras, tutku, şehvet, yok etme, iptal, tüketme, yıkım, zorlama, baskı, şiddet, katletme, aşırılık, taşkınlık, iyileştirme, silme, kökünden halletme, harap etme, ortaya çıkarma, mahvetme, komplo, suikast, hile, müstehcen, yozlaşma, taciz, otorite, dikta, güç delisi, büyük servet ve zenginlik arzusu, simya, kimya, atom, atomik parçalanma, atom bombası, bakteriyoloji, jeoloji, yerbilim, böcekbilim, sahte Mesih, Deccal, mumyalar, kara büyü, ateist, lav, heyelan, deprem, şifreler- kodlar, gizleme, saklama, sır tutma, esrar perdesi, komplo, suikast, esrarengiz şeyler, gizli kuvvetler, suikastlar, suçlular, iyileştiriciler, silahlı soyguncular, kumarbazlar.

Olumlu İfade; Yaratıcı, kalıcı değişimler getiren, yeniden yapılandırıcı, odaklayan ve derinleştiren, büyük güç ve zenginlik, başarma konusunda limit tanımayan, inanılmaz derecede gayretli, çok dayanıklı, şartları zorlayan, hırslı, konsantre, hareketli, güçlü, zihni ve irade gücünü kişinin kendi dönüşümüne odaklaması, en derin arzu ve takıntılarıyla yüzleşme, yoğun çaba ve deneyimle her şeyi değiştirme cesareti.

Karizmatik, güçlü karakterli, şifacı, hipnotik yetenekleri olan, radikal kararlar alabilen.

Olumsuz İfade; Kibirla, diktatör, haşin, gaddar, sadist, manüpletif, kışkırtıcı, inatçı, bencil, kaba, fanatik, tartışmacı, baskıcı, üstünlük taslayan.

Yüzeysel kalmayı imkansız kılan, yıkıcı, başkalarına baskı yapan, risk alan çok derin ve yoğun, imkansızı başarma arzusunda, ısrarcı, aşırı hırslı ve tutkulu, şevkli, kararlı, kendini amacına adayan, çalışkan, disiplinli, ciddi çalışan, güçlü, bağımsız, tartışmaya yol açan, uzlaşmaz, acımasız, fanatik, yalnız, ikonları parçalayan, kaba haşin, kritik, uzakta, kibirli, bencil, cinsellikte aşırıya kaçan, mutsuz, kışkırtıcı, aşırı tutkulu, bilinç dışı şiddetli arzuların takıntılı ifadesi, başkalarını kendi ihtiyaçları doğrultusunda zorlamak, manipule etmek, güç tutkusu, megalomani, şiddet, dogmacılık, diktatörlük, kendini aşırı önemsemek, sonuca giden her yol mubahtır görüşü, her şeyi anlamsız ve önemsiz bulmak, imkansızı başarma arzusunda, kaba, haşin.