• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

REKTİFİKASYON BİLGİ FORMU

REKTİFİKASYON BİLGİ FORMU


AÇIKLAMALAR

Doğum haritanız, tıpkı parmak iziniz gibi yeryüzünde sadece size özeldir. Ancak doğum haritanızın parmak iziniz kadar size özel kılınabilmesi için, doğru doğum saatiyle çıkarılmış olması gerekir. Danışman astroloğun vereceği bilgilerin size özel olabilmesi ve yönelteceğiniz sorulara sağlıklı yanıtlar alabilmeniz için doğum saatinize göre çıkarılmış doğum haritanız kullanılmalıdır.

Rektifikasyon, doğum saatinizi doğrulamak ve kesinleştirmek için uygulanan bir işlemdir. Bu formda vereceğiniz bilgiler ne kadar sağlıklı ve ayrıntılı olursa, rektifikasyon işlemini yapan astroloğun doğum saatinize ulaşması da o kadar mümkün olacaktır.

Rektifikasyon işleminde, doğum haritanız zamanda yolculuk yapar gibi geçmişe doğru işletilir. Geçmişte yaşadığınız önemli olayların hangi gün ve saatte gerçekleştiğine bakılarak çıkarılan haritalar, sizin doğum haritanızla karşılaştırılır. Söz konusu olayın o gün ve o saatte gerçekleşmesi için sizin hangi saatte doğmuş olmanız gerektiği incelenir. Rektifikasyon sonucunun kesinliği, bu formu doldururken belirteceğiniz olayların özellikle hangi saatte gerçekleştiğiyle yakından ilişkilidir. Net saat bilgileri kullanılarak gerçekleştirilen bir rektifikasyon işlemi, doğum saatini mümkün olduğunca doğru saptayabilmemizi sağlar. Bu yüzden, aşağıdaki soruları yanıtlarken belirteceğiniz olayların saat bilgisini verirken lütfen dikkatli olunuz, saat bilgisini (eğer mevcutsa) belirtmeyi lütfen unutmayınız.

Bazı soruları fazla kişisel bulup yanıt vermekten kaçınmak isteyebilirsiniz. Ancak, bu kişisel bilgiler doğum haritanızı size özel kılabilmek açısından önem taşımaktadır. Şundan kesinlikle emin olabilirsiniz: Bu formda kendiniz hakkında ileteceğiniz her türlü bilgi tamamen gizli tutulacak ve bir başkasıyla hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır.

Aşağıdaki formu doldururken lütfen şu hususlara dikkat ediniz:

  1. Belirttiğiniz olayın saat bilgisini kesin olarak bilmiyorsanız, bir zaman aralığı belirtmeye çalışınız. “Sabah”, “akşam”, “saat 14:00 ile 16:00” arası gibi…

  2. Olayla ilgili verdiğiniz saat kesin bir saat değilse, bunu lütfen belirtiniz.

  3. Olayın sizin hayatınızda önemli bir yeri varsa, hayatınızda belirgin bir yön değişikliğine neden olmuşsa, örneğin “hayatım bu olaydan sonra asla eskisi gibi olmadı” dedirten bir olaysa, bunu lütfen belirtiniz ve nasıl bir yön değişikliğine neden olduğunu kısaca açıklayınız.

  4. Hayatınızda önemli bir değişime yol açmış ama formdaki kategorilere girmeyen olumlu ya da olumsuz başka olaylar varsa, lütfen bunları formun sonunda, mutlaka tarih (gün, ay, yıl), saat ve yer bilgileriyle birlikte lütfen belirtiniz.

RANDEVU ALIN