• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER ŞUBAT 2021
30 Ocak -20 Şubat arası Merkür Kova Burcunda Geri Harekette olacak ve 20 Şubat’ta da Merkür 9. evinizde düz harekete geçecek.
Merkür’ün 9. Evinizden transiti her türlü eğitim, yayıncılık ve medya ile ilgili yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmaların aktive olacağını anlatsa da Merkür’ün retro yapacağı dönemde, anlaşmalar yapmak, sözleşmeler imzalamak çok da doğru olmayacaktır.  Yapacağınız anlaşmalar, sonrasında sizi zor durumda bırakabilir. Eğer bir kitap ya da makale yayınlamak istiyorsanız Merkür retrosunun bitmesini beklemek en doğrusu olacaktır zira yazdığınız makalenin sözleri yanlış anlaşılabilir ve ya kitabınızın yayınlanması ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz ya da istediğiniz etkiyi vermekte zorlanabilirsiniz. Eğitim almak, vermek, seminer düzenlemek, uluslararası konuşmalar ya da anlaşmalar yapmak , seyahatler planlamak konularında bir takım sıkıntılar ve zorluklar çıkabilir. Özellikle iletişim sorunları yapmak istediğiniz bu türden işleri sekteye uğratabilir, karşılıklı yanlış anlaşılmalar, sözleşme şartlarındaki gözden kaçırılan önemli noktalar, Retro bitiminde önünüze daha net olarak çıkarak sizi zor durumda bırakabilir.
VENÜS  1 Şubat’ta Kova Burcuna sizlerin 9.evinize geçecek. Güneş de ayın 18’ine kadar Kova Burcunda seyahat etmeye devam edecek.
Merkür retrosuna rağmen Venüs’ün ve Güneş’in de 9.evden geçmesiyle dış seyahatler yapmak, yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve eğitimle alakalı konular açısından olumlu etkiler verecektir. Merkür retrosunun etkilerini göz önünde tutarak ya da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle; uzak yolculuklar, yabancılarla ilişkiler, yabancılarla ticaret konularında girişimler yapmak için güzel bir zaman dilimidir. Tüm bu konularda otorite figürlerinden, güçlü kişilerden destek görebilir ve kendinizi tanıtma ve gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu ay bazılarınız aşkı uzaklarda bulabilirsiniz. Merkür’ün Retro yapacağı süreçte uzakta olan aşklarınız tekrar sizi arayabilir, size geri dönebilirler. Ancak Retro sürecinde gelen aşkların Retro bitiminde yeniden hayatınızdan çıkmasını çok yüksek ihtimaldir.
11 Şubat da Kova Burcunun 23°17’  Kova Yeniayı gerçekleşecek, 9.evinizde
Merkür retrosu eşliğinde gerçekleşecek bu yeniayda, yeni başlangıçlarla ilgili motivasyonunuz olsa da yapacağınız başlangıçların sonunun nereye varacağını bilememek özellikle yabancılarla yapacağınız işler, seyahatler, her türlü eğitim, yayıncılık ve medya ile ilgili işler konularında yeni atacağınız adımlarda yere sağlam basmalı, kontrollü bir ilerleme sağlamalısınız.
17 Şubat da 9. evinizde Kova Burcunda bulunan Satürn ile 12.evinizde Boğa burcunda bulunan Uranüs’ ün kare açısı gerçekleşecek.
Bu iki zorlu gezegenin yapacağı zorlu açı özellikle yabancılarla yapacağınız işler, seyahatler, her türlü eğitim, yayıncılık ve medya ile ilgili işlerle ilgili konularda, isteğiniz dışında ani ve beklenmedik durumlar ve zorlanmalar getirecektir. Arkanızdan çevrilen işler, inisiyatifiniz dışında gerçekleşecek durumlar ve değişimler söz konusu olacaktır. Gizli tuttuğunuz bazı konular ya da sizden gizlenen bazı gerçekler ortaya çıkabilir. Bazılarınız için sağlık konuları hızlı bir şekilde yön değiştirebilir ve sizi zorlayacak sağlık konuları ile uğraşmanız gerekebilir. Ruhsal olarak da kendinizi sıkılmış, daralmış hissedebilir ve melankolik tavırlar içine girebilirsiniz.
 
18 Şubat da GÜNEŞ Balık Burcuna geçecek. 25 Şubat da VENÜS de Balık burcuna sizlerin 10. Evinize geçecek.
Güneş’ in 10.evinize geçmesiyle birlikte iş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konuları hayatınızda önemli bir yer tutmaya başlayacaktır. Başkalarının ilgisini üzerinizde toplayabileceğiniz, başarılara imza atabileceğiniz, takdir toplayabileceğiniz bir döneme girmiş olacaksınız.  Önemli pozisyondaki insanlardan, otorite figürlerinden, güç sahibi kişilerden destek görebilirsiniz. Üstlerinizle olumlu ilişkiler kurabilir ve onlardan da iyilik ve fayda görebilirsiniz.
Yeni bir iş aramak, kariyer değişikliği yapmak, terfi almak konularında Güneş ve Venüs sizleri destekliyor, şans ve fırsatlar yaratıyor olacak.
Bazılarınız için evlilik gibi sosyal statünüzü değiştirecek, aşk hayatınızı evliliğe dönüştürecek  bir süreç olacaktır.
 
26 Şubat da Kova burcunda 9. evinizde bulunan JÜPİTERİN, 1.evinizde yükseleninizde bulunan KAD ile üçgeni 7.evinizde Yay burcunda bulunan GAD ile sekstil açısı gerçekleşecek.
Gökyüzünün en iyicil gezegeni olan bolluk bereket gezegeni Jüpiterin Ay düğümleri ile yapacağı iyicil açılarda özellikle yabancılarla ilişkiler, seyahatler, eğitimler, yayıncılık, seminer vermek, ortaklık kurmak, evliliğe evet demek için son derece şanslı ve kısmetli olacağınız, destekleneceğiniz günler olacaktır.