• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

VENÜS KOVA BURCUNDA “ AŞK VE İLİŞKİLER SATÜRN’E  EMANET “
Venüs sanat, aşk, romantizm, zevk ve güzellik tanrıçası sıra dışı Kova burcuna giriyor.  Bu süreçte Venüs aslında Satürn’ nün evinde olacak; Venüs bu burçta iken
 İlişkilerde  özgür olmak isteyeceğiz
Mesafeli davranacağız
 Özgürlüğümüzün kısıtlanacağından korkarız
Uzun süreli ilişkilerde zorlanırız
 Alışılmadık aşklara , sıra dışı aşklara şahit olacağız
Geleneksel tipler out, orijinal kişiler in olacak
Modayı takip etmek yerine  kendi tarzımız  önemli olacak
Sanatsal ve estetikle ilgili konularda  yaratıcılığımız artacak
Teknoloji, bilim ve astrolojiye daha meraklı olacağız.
Venüs Kova burcu seyahatinde gezegen arkadaşları ile ilişkileri nasıl olacak?
Merkür ,  Venüs Kova seyahatinin çoğunda geri hareket edecek (20 Şubat'a kadar),ilişkilere ekstra özen göstermek gerekiyor.
5 Şubat'ta Venüs, Kova burcunda Satürn ile kavuşuyor . Venüs (ilişkiler gezegeni) Satürn (iş dünyası) ile kesiştiğinde, yeni iş ortakları veya iş fırsatları ile karşılaşabiliriz. Profesyonel anlamda çok “görünür” olabiliriz. Sosyal ağ kurmak ve kendimizi ortaya çıkarmak için harika bir gün. Becerilerimizi ve başarılarımızı göstermek zamanı ama Merkür Retro etkilerini göz önünde de bulunduralım.
Venüs, Boğa burcundaki Uranüs'e  6 Şubat'ta  kare yapıyor, ilişkilerde , maddi konularda beklenmeyeni bekleyebiliriz, dikkatli olmakta fayda vardır, hoş olmayan sürprizlerle karşılaşabiliriz.
Venüs, 11 Şubat Yeni ay zamanı  Kova burcunda Jüpiter ile kavuşacak . Bu çok sosyal ve güzel  bir gün, iyi bir enerji veriyor . Harekete geçmek ve seyahate çıkmak  için iyi bir etki . Jüpiter düşünmeden konuşmayı sevdiği için de  ateşli tartışmalara dikkat etmek gerek.
Merkür Retro haliyle 12 Şubat'ta Venüs ile kavuşacak. Bu, Merkür retrosunun  en iyi günlerinden biri olacak. Merkür geri hareket sırasında diğer gezegenlerle birleştiğinde, Merkür  destek alır. Bu durumda Venüs sosyal ve finansal destek sağlar. Zorlukları ve  anlaşmazlıkları çözmek için güzel bir gün.
Son olarak Venüs , 19 Şubat'ta Boğa burcunda Mars'a kare  Bu, vücuttaki stres ve çatışmayı işaret eder.  Huzursuzluk ve uykusuzluk olası sinir bozucu olabilir, ilişkilerde tartışmalar, agresyonlar olabilir.
Venüs seyahatinin yükselen burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com Şubat ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz, sevgiler.