• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

2 ŞUBAT 2021 GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Terazi günündeyiz, ilişkiler önemli, biraz canlanmak , daha fazla sosyalleşmek için harika bir zaman. Terazi  Ay’ı aynı zamanda sevgilinizle , eşinizle, partnerinizle ilişkilerinizi  olumlu anlamda  destekler. Alışverişe gitmek , tarzınıza uyan ve kendinizi en iyi şekilde hissetmenizi ve görünmenizi sağlayan bir kıyafet seçmek için de iyi bir enerji tabi pandemi olmasa.  Evinizi, iş ve çalışma ortamınızı  güzelleştirmek ve hatta biraz ışıltı katmak için taze çiçekler vazoya koymak iyi enerji verebilir.
07:57Ay ve Jüpiter uyumlu enerjisi ile ilişkiler , eğitim, yabancılar, ticari konular, yurt dışı  konularında güzel enerjiler söz konusu tüm bu konularla ilgili fırsatlar, şanslar söz konusu olabilir Merkür retrosunu  göz önünde bulundurarak  değerlendirin, canlar.
 13:49 Ay ve Güneş arasındaki uyum, duygu ve düşüncelerimizin de  uyum içinde olacağı için ilişkilerimizde, yapacağımız görüşmelerde daha etkili olacağımızı, kendimizi daha rahat ifade edebileceğimizi anlatıyor. Bu saatlerde  hayatımızdaki otorite figürlerinden ve bizim için önemli kişilerden de destek bulabiliriz,sevgiler.