• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

5 ŞUBAT 2021 CUMA GÖKKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Akrep enerjisi ile güne başlıyoruz, gökyüzünden günün diğer mesajları ise ;
09:26 Ay ve Merkür gergin enerjileri duygu ve düşünceler arasında da gergin bir iletişimin olduğunu ve bu yüzden kendimizi ifade etmekte zorlanacağımızı anlatıyor bu yüzden bu saatlerde önemli görüşmeler yapılmaması tavsiye edilir.
12:20 Ay ve Plüton arasındaki uyumlu enerji ile duygusal olarak güçlü olacağımız ,  bir süreçte olacağız,  derin araştırmaya dönük, çok derin duygular getiren etkiler olabilir. Kadın figürleriyle ve aileyle ilişkiler adına yapıcı, güçlü bir aidiyet hissi, ev ile ilgili değişiklikler yapma adına da uygundur.
Ay Plüton ile uyumlu açısından sonra boşluğa giriyor ve 20:16’ya kadar boşlukta olacak uzunca bir süre dinlenecek yani arkadaşlar bu süreçte kendimizle ilgilenelim, yoga yapalım, dinlenelim, yeni işlere girişmeyelim canlar, evde veya işyerinde düzenlemeler yapmak, yarım kalan işleri halletmek için bu boşluk çok iyi olabilir, değerlendirelim.
20:16’da Ay maceraperest ve hoşgörülü, neşeli Yay burcuna giriyor aslında tam hafta sonu için güzel bir enerji gezmek, değişik yerler görmek vb. gibi ama evdeyiz bu yüzden bu neşeli halimizi evde aile üyeleri ile paylaşabiliriz. Güzel bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.