• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

6 ŞUBAT 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, güne Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ediyor, bugünün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:00 Ay Venüs ile uyumlu bir enerji akışı içinde olacak  ilişkilerde daha fazla sevgi ve hassasiyet getirir ve bu da yakın ilişkiler açısından iyidir.
10:06  Venüs,  Satürn ile kavuşumda ve  Kiron'a da uyumlu bir ilişki içinde olacak etkisi birkaç gün sürecek, sevgimizi göstermekte  ve ifade etmekte zorlanabiliriz. İlişkileri ciddiye alma, gerçekçi yaklaşma, ilişkideki sorumluluğu  anlama ve üstlenme dönemidir bu. Mevcut ilişkilerimiz olumlu veya olumsuz yönde etkilenebilir; mesafe veya ayrılıkla ve duygusal düzeyde genel bir bağlantı kuramama ile test edilebiliriz. Suçluluk veya sadakatsizlikle ilgili sorunlar  olabilir. Eğer ilişkiniz sağlam temellere dayanıyorsa bu testi kolayca geçebilir ve  daha fazla bağlılığa yol açabilir. Sallantılı  bir ilişkiniz varsa  uzun sürmeyebilir, bu süreçte katlanılan üzüntü veya acı verici deneyimler, karşılıklı sevgi ve saygı veya sadakatin daha iyi anlaşılmasına yol açan karmik dersler olacaktır. İlişkilerimizi de şifalandırmak adına .Kiron'dan destek alacağız. Venüs parayı da anlattığı için maddi anlamda  kısıtlanmalar yaşayabiliriz fakat bu süreç doğru bir şekilde bütçe yapmayı öğrenmek için iyi bir zaman olabilir, böylece gelecek için bir tasarruf planı başlatmak bu dönemde  iyi bir fikir olabilir.
Güneş de   Kuzey Ay Düğümü ile  uyumlu açı yaparak bizi hedeflerimize ulaşmaya,  yükselmeye , büyümeye ve gelişmeye teşvik ediyor olacak.
15:45 Ay ve  Jüpiter arasındaki uyumlu enerji eğitim, uluslararası ticaret yabancılarla yapılan işlerde, yurt dışı konularında kolaylıklar ve fırsatlar sunabilir ama Merkür retrosu olduğu için dikkatli olmakta fayda vardır. Sevgiler.