• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

8 ŞUBAT 2021 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi haftalar, Ay Oğlak burcu seyrine devam ediyor planlı ve organize bir şekilde sorumluluklarımızın bilincinde olduğumuz zamanlardayız. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
10:39 Ay ve Kiron arasındaki gergin açı ile duygusal yaralanmalara açık bir süreçte olacağız. Bizi üzen acılarımızla zorlanabiliriz.
11:59 Ay ve Uranüs uyumlu enerjisi  maddi anlamda veya iş ile ilgili konularda hiç beklenmedik sürpriz durumlar ile karşılaşabileceğimizi anlatıyor. Bu enerji ile yeni fikirler yaratmak için beyin fırtınası yapabiliriz.
16:47 Güneş ve Merkür kavuşumu bir diğer anlatımla Merkür Güneş’in kalbinde (Cazimi) olacak Merkür geriye doğru hareket etmeye devam ederken, yolculuğunda önemli bir dönüm noktasında olacak. Bu kavuşum  zihninin bilgeliğe, açıklığa ve iç görüye kısa bir açılımının sembolü olan Güneş ve Merkür'ün önemli bir buluşmasına işaret eder. Bu enerji zihnimizi  yeni bir perspektife dönüştürme potansiyeline sahiptir, bu da yüksek ilahi bilince  giden anlık erişim sağlar bu yüzden bu süreçte kalbimizden  net bir şekilde istediklerimizi dile getirmek , niyetlerimizi söylemek önemlidir. Hepinizin dileklerinizin gerçekleşmesi dileği ile sevgiler.