• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


9 ŞUBAT 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor, günün diğer gökyüzü mesajlarına bakacak olursak;
09:54 Ay Neptün uyumlu beraberliği ile, yaratıcılığınızı kullanmanıza yardım edecek ilham perileri etrafınızda olacağından güzel çalışmalar ortaya çıkabilir.
14:00 Satürn ve yaralı şifacı Kiron arasında da uyumlu enerjiler var arkadaşlar hayatınızda sizden daha tecrübeli ve de yaşça sizden daha büyük kişilerden yaralarınıza şifa bulabilirsiniz. Bu transit aynı zamanda  profesyonel  davranarak, benzersiz niteliklerimizi ifade etmemizi veya tartışmaya yol açmadan kendi yolumuza gitmemizi  de teşvik ediyor olacak,canlar.
20:21 Ay ve Plüton kavuşuyorlar önemli duygusal değişimler, duygusal anlamda baskı yaratan, ruhsal hayatı zorlayan, duygusal olarak derinden etkileyen durumlar söz konusu olabilir. Aile üzerinde baskı yaratabilir. Anne, eş veya genel olarak kadınlar ile ilgili konulara odaklanma, ev hayatıyla ilgili değişimler olabilir, alışkanlıklarınız değişime uğrayabilir. Bu enerjinin etkisi ile , sahiplenici ve kıskanç davranışlar sergileyebiliriz, dikkat edelim. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.