• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

10 ŞUBAT 2021 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar güne  04:20’de Ay’ın Kova seyahatine başlaması ile başlıyoruz. Hümanist, insancıl özgürlük temaları 2,5 gün boyunca önemli olacak .Yeni fikirler ve projeler de gündemimizde olabilir ama uygulamak için Merkür retrosunu beklemek gerekir . Ay Kova burcunda iken varis problemleri ortaya çıkabilir bu yüzden ayaklarınızı fazla yormayın canlar. Ayrıca bugünlerde kendimizi stres altında hissedebiliriz bu yüzden  kendimizi iyi hissettirecek aktiviteler yapabiliriz.
15:15 ‘te geri hareketteki  Merkür ve Mars arasındaki gergin enerjiler ile kendimizi başkalarıyla çok kolay anlaşmazlık içinde bulabiliriz, fikirlerimizi, düşüncelerimizi  ifade ederken zorlanabiliriz bu da sağlıklı diyaloğa girmeyi zorlaştırır. Muhtemelen geçmişten tartışmalı bir konuyu veya onu nasıl söylediğimizi gündeme getirerek  tartışmalara yol açabiliriz.
15:33 Ay Kiron ile uyumlu bir enerji veriyor olacak bağımsızlık ve bireysellik anlamında birbirimizi cesaretlendirebiliriz ayrıca  karşımızdaki kişilerin bilgilenmesine ve ufuklarını geliştirmesinde etkili olma, anne ya da hayatımızdaki anne gibi gördüğümüz kadın figüründen etkilenme söz konusu olabilir.
15:41 Ay ve Satürn kavuşumu  duygularımıza ciddiyet katar ve yakın ilişkilerimizde mesafeye yol açabilir. Ailevi konularda ya da kadınlarla ilgili konularda gerçekte olduğundan daha kötü hissettirecek bazı zorlu durumlarla ve olumsuz tutumlarla başa çıkmak zorunda kalabiliriz.
16:51 Ay ve Uranüs arasındaki gergin enerjiler beklenmedik olumsuz durumlara yol açabilir. Ayrıca hızlı ruh hali değişimleri ve kendimizi gergin hissettirici  bir enerji verebilir.Sevgiler