• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

KOVA BURCUNDA YENİAY “ VENÜS VE JÜPİTER KAVUŞUMLU “
11 Şubat 22:05 ‘te Kova burcunun 23° yaşayacağımız Yeniay; yenilikleri ve özgürlüğü seven, şu sıralar pek çok gezegene ev sahipliği yapan Kova burcunda oluşacak . Yeniaylar  bir döngünün sonunu ve 28 günlük yeni bir döngünün başlangıcını temsil eder. Canlandırıcı bir enerji patlaması ve inisiyatif verir. Bu nedenle, yeni bir başlangıç ​​yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir projeye başlamak için mükemmel bir süreçtir. İlerlemek için yeni ve yaratıcı yollar ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları da sorgulayabiliriz. Yalnız bu Yeniay zamanı Merkür geri harekette olacağı için yapmayı düşündüğünüz başlangıçları planlayıp, bir yere not ederek  21 Şubat’tan sonra geri hareket bitiminde uygulamaya geçebilirsiniz.
Kova burcundaki Yeniay süresince  teknolojik, bilimsel gelişmeler, buluşlar , uzayla, havacılık ile  ilgili konularda gelişmeler söz konusu olabilir. Kova burcunda oluşan Yeniay  stelyumun içinde , bir sürü enerji barındırıyor  ve de bu stelyumun içinde en güzeli Jüpiter ve Venüs kavuşumu bize  iyi şans, aşk, para ve başarı getirmeyi vaad ediyor aynı zamanda  büyüme ve mutluluk için fırsatlar getirebilir. Bu, flört etmek, aşık olmak için en iyi gezegen kombinasyonudur. Ayrıca,  sanat, mücevher ve diğer lüks eşyalara yatırım yapmak isteyebilirsiniz.
Fakat Yeniay an haritasında Uranüs ve Satürn karesi  ani ve beklenmeyen değişikliklerden kaynaklanan gerilim ve hayal kırıklığı ile istemediğimiz değişiklikleri getirebilir. İstediğimiz türden değişiklikleri yapmamızı da zorlaştırır. Kişisel özgürlüklerimiz ve haklarımız kısıtlanabilir. Ancak açık fikirli, sabırlı ve esnek kalırsak zorluklar, hayatımızdaki olumsuz ve sınırlayıcı şeylerden kurtulmak için fırsatlara dönüştürülebilir. İstediğimiz değişikliği zorlamayarak, değişen koşullara uyum sağlamak, iyi düşünülmüş, metodik, sabırlı ve adım adım yaklaşım en iyisidir.  Ayrıca Satürn Uranüs karesi depremlere, otoriteye karşı ayaklanmalara, protestolara, ekonomik krizlere sebep  olabilir. Uzay, bilim, teknoloji vb. konularda yeni reformlar olabilir.
Mars ve Neptün arasındaki uyumlu enerji ise  ruhsal savaşçı yönümüzü ortaya çıkarabilir , kötü muamele görenleri savunmamıza veya haklı bir amaç için savaşmamıza yardımcı olabilir. Neyin doğru olduğuna dair güçlü bir his, eylemlerimize rehberlik edebilir ve başkalarını şefkatle iyileştirebiliriz.
Kişisel haritalarımızda 23°ye yakın gezegenleriniz varsa  Yeniay etkilerini daha fazla hissedebilirsiniz. Kova Yeniay’ının yükselen burçlara etkilerini www.astrodanismanlik.com sitemizden Şubat ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz , sevgiler.