• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

13 ŞUBAT 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi hafta sonları , Ay Balık burcundaki seyrine devam ediyor. Yardımsever, hassas ve duygusal temalı bir gündeyiz.
10:48 Merkür Venüs kavuşumu birkaç gün boyunca etkili olacak eğer sevdiğiniz kişiye açılamadıysanız bugün  onu sevdiğinizi söylemenin tam zamanıdır. Kalbinizin sesini sözcüklere dökme zamanı! Yine çok sevdiğiniz ve minnet duyduğunuz kişilere de  bir hediye veya başka bir sevgi gösterisiyle de duygularınızı ifade edebilir gönüller fethedebilirsiniz. Aynı zamanda bu süreçte bizi seven kişilerden de  iltifat, hediye ve hatta biraz para alabiliriz.  Sanatsal ve yaratıcı beceriler bu süreçte daha da iyi olabilir, güzel şarkı sözleri, aşk şiirleri, yazabilir , müzik ve el sanatları gibi bir şeylerle uğraşmaktan keyif alabilirsiniz.
Merkür   iletişim Venüs güzellik olduğuna göre güzel iletişim   tarzınız ile  ticaret ve pazarlık konularında başarılı olabilir, toplantılarda konuşmalarınızla dikkat çekebilir , sözleşme imzalama konusunda kendinize güvenebilirsiniz. Hatta çevrenizdeki küs kişileri  barıştırabilir, anlaşmazlıklar için barışçıl çözüm yolları bulabilirsiniz.
22:54 Ay ve Mars arasında uyumlu enerji  ile içgüdülerimizle daha uyumlu olacağız  ve ne hissettiğimizi  ifade etmekten çekinmeyeceğimiz , kendimizden emin ve cesur olacağız. Bu etki  birkaç saat boyunca daha fazla tutku uyandırdığı, birlikte iyi çalışmak için Evren’den duygu ve enerjiler ürettiği için, hemen hemen her şeyi yapmaya ve bu sırada kendimizi açıkça ifade etmeye hazır olacağımız  ve yapılacak işleri kolay halletmek anlamına gelir. Ayrıca sportif çalışmalar için de uygun zamanlardır.
23:10 Ay ve Neptün Balık burcunda kavuşuyorlar bu etki duygusal duyarlılığınızı ve aynı zamanda kafa karışıklığı seviyenizi artırır. Başkalarının düşüncelerini ve duygularını hissedebilirsiniz ve bu sizi çok huzursuz ve hatta hasta hissettirebilir. Sanatsal çalışmalarla ilgili  bir başyapıt yaratmak için ilham alabilirsiniz. Rüyalarınız çok canlı olabilir ancak çözülmesi zor olabilir. Bağışıklığınız düşük olabileceği için  hijyen ve temizlik önem vermeniz gerekebilir. Sevgiler