• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

14 ŞUBAT 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi Pazarlar. Bugün “Sevgililer Günü” Merkür Venüs kavuşumunu etkisi de devam ediyor her ne kadar bu anlamlı günü izole bir şeklide evimizde geçirsek de sevdiğinizi söylemenin çeşitli yollarını kullanarak sevdiğiniz kişiler için daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Gökyüzünden mesajlara bakacak olursak;
05:13 Mars ve Neptün uyumlu açısı bir hafta boyunca etkisini sürdürecek ,ilham veren ve canlandıran  bir enerjiye sahip olacağız. Yaratıcı sanatlar gelişir ve aktif olarak ilham ararız. Sezgisel rehberliğimiz ve şefkatimizle hareket etmeye, eylemlerimiz ve jestlerimizle niyetlerimizi iletmeye hazırız ve doğru hamleleri yapmak için sezgilerimize güvenebiliriz. Alışılmadık veya alternatif şifa yöntemlerine veya şifa amacıyla merhamet ve bağışlamaya da açık olabiliriz. Hayallerimizi gerçekleştirmek için gökyüzü harekete geçmemize olanak sağlıyor .
10:28 Ay son açısını Plüton ile uyumlu birlikteliği ile tamamlıyor hayatımızdaki güçlü kişilerden destekler alacağımız bir süreçte olacağız.
10:28-18:54 arası Ay Boşlukta olacak Pazar günü evlerimizde yarım kalan işlerimizi tamamlamak için güzel bir süreçtir ya da kendimizi sevdiğimiz şeyler yaparak şımartma zamanı ister meditasyon yapın isterseniz kendinize keyifli mola zamanları yaratın size kalmış.
18:54 Ay Koç burcuna geçiyor, enerjik ve hareketli hissedeceğimiz 2,5 günlük süreç başlıyor. İnisiyatif almak cesurca hareket etmek zamanı. Bu arada sağlık açısından baş ağrıları, migren ağrıları artabilir dikkatli olmakta fayda vardır. Sevgiler.