• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

15 ŞUBAT 2021 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Koç burcundaki seyahatine devam ediyor, günün diğer açılarına bakarsak gün genelinde zorlayıcı açılar yok ;
00:39 Kova burcunda Merkür ve Jüpiter kavuşuyorlar bu aslında çok güzel bir kavuşum Merküryen konularda şans, bereket ve bolluklar, fırsatlar söz konusu olabilir. Eğitim, ticari konular, uluslararası iletişim, yabancılarla yapılan işler, yapacağınız görüşmeler, toplantılarla ilgili  fırsat ve şansları değerlendirirken Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmayalım arkadaşlar ona göre titizlikle ince eleyip dokuyalım.
07:35 Ay Ve Kiron Koç burcunda kavuşuyorlar duygusal anlamda yaralarımızı sarmak, birbirimizi cesaretlendirmek isteyeceğimiz bir süreçte olacağız. Kafa bölgesine dikkat sakarlıklar yapabiliriz.
08:22 Ay ve Satürn uyumlu açısı ile sorumluluklarımızla başa çıkmak daha kolay olacaktır. Olaylara objektif ve gerçekçi yaklaşmak gerekir. Evle ilgili işleri halletmek, düzenlemeleri yapmak,  aile ilişkilerini düzeltmek ya da düzenlemek açısından iyi bir zamandır. Ayrıca hayatımızdaki yaşça büyük veya bizden daha fazla deneyime sahip   kişilerden destek alabiliriz.
19:50 Ay ve Merkür arasındaki uyumlu enerji ile aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak, uzlaşmak  için iyi bir zamandır ama Merkür geri harekette olduğu için biraz zor olabilir, geçmiş ailevi konular gündeme gelebilir . Arkadaşlar ve komşularla olan  iletişiminize de dikkat etmeniz gerekebilir. E-postaları geri göndermek ve faturaları ödemek gibi daha rutin zihinsel işleri hallederken de dikkatli olmakta fayda vardır.
21:21 Ay ve Jüpiter arasındaki uyumlu enerjiler   kendimizi  iyi hissetmemize, cana yakın olmaya ve bu tür insanlarla birlikteliğe yol açabilir. En iyi arkadaşlarımızla birlikte olmak ve duygusal bağlarımızı daha da kuvvetlendirmek için iyi bir süreçtir. Yardımlaşma, destek verme, birbirimizi anlayarak yapılacak çalışmalar herkese yarar sağlayacak ve herkes mutluluk duyacaktır. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.