• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

17 ŞUBAT 2021 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
“EN BÜYÜK KOZMİK OLAY”
Günaydınlar, 06:11’de Ay Boğa burcuna giriyor, huzurlu, dingin olmak , 5 duyu organımızın hazlarını tatmak isteyeceğimiz, gözümüzün güzellikler görmek istediği 2,5 gün var önümüzde. Boğa burcundaki Ay, rahat hissetmemiz için ihtiyaç duyduğumuz  konfor , rahatlık ve güveni sağlamak ister biz de bu temaları yaşayacağız kendimizi maddi manevi güvende hissetmek isteyeceğiz. Fakat bu biraz zor görünüyor canlar. Günün gökyüzü mesajlarına bakacak olursak;
20:47 Ay ve Satürn arasındaki gergin açı ile duygularımızın kıstırılmış, engellenmiş olduğunu hissedebiliriz bu yüzden kendimizi rahat hissedecek şeyler yapmak en iyisi gibi görünüyor.
20:48 Ay ve Uranüs kavuşumu ile duygu durumlarımız ani değişiklikler gösterebilir, farklı ruh halleri yaşayabiliriz. Hoşumuza gitmeyecek ani, beklenmedik gelişmeler olabilir.
Ve 2021 yılının en önemli açısının ilk etabı  gerçekleşiyor  bu gece 22:07’ de kesinleşen Satürn ve Uranüs arasındaki karenin etkilerini uzun bir süre  , üç kez bu açıyı yaşayacağız 17 Şubat, 14 Haziran ve 24 Aralık ,ilk karede bu iki enerjinin zorlu etkisini biraz hissedeceğiz, ikincisinde biraz daha fazla 3.sünde yani 21 Aralık tarihinde ise ikilinin etkileri pik yapacak.
Satürn  resmi kurumları,  yapılar, kuruluşlar ve  şirketleri, hükümetleri  temsil ediyor. Aynı zamanda engelleri, eskiyi ve gelenekleri , kısıtlamalar , darlık, yoksulluk , korkular ve karanlığı anlatır. Uranüs  ise özgürlüğü, şok etmeyi,  yenilikleri, asi olmayı, beklenmedik olayları, temelleri sarsmayı  özellikle Boğa burcunda  yani toprak burcunda iken toprak ile ilgili ,ekonomi ile ilgili sarsıntıları anlatır. Gelenekleri ve eskiyi anlatan Satürn yenilikçi Kova burcunda , yenilikleri ve özgürlüğü anlatan Uranüs ise gelenekçi Boğa burcunda bu yaman bir çelişki ve bu kozmik  karenin etkisi ile, yeni normallerimiz ve eski alışkanlıklar , eski sistemler  arasında kalabilir ve giderek farklılaşan iki  farklı zihniyet   mücadelesi  söz konusu olabilir yani  Satürn'ün denenmiş ve doğru yöntemleri uygulama arzusu ile  Uranüs'ün her şeyi alt üst etme arzusu arasında bir mücadeleden bahsediyoruz bu hem kişisel hem de toplumsal olarak karşımıza çıkacak ve bizleri değişime zorlayacak , değişime direnenler ise daha çok zorlanacak en iyisi akışa bırakmak.  Bu etki ile hayatınızın hangi alanlarının artık sizin çıkarlarınız için çalışmadığını açıkça anlayabileceğiz. Ayrıca kötü alışkanlıkların veya eski inançların ilerlemenizi engellediğini fark edebilirsiniz. Sevgiler.
 
.