• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

GÜNEŞ BALIK BURCUNDA 18 ŞUBAT- 20 MART
“BALIK MEVSİMİ”
Yüreğimize koymak üzere aradığımız şeyler, canlılık, kimlik duygumuz, gurur duyduklarımız, irademiz, tanınma , geleceğe yönelik hedeflerimizi anlatan gökyüzünün ışığı ya da klasik astrolojiye göre gökyüzünün kralı Güneş bugün 13:43’de Balık burcuna giriyor. Güneş ateş Balık  ise su elementi pek de anlaşamazlar su ateşi söndürür. Güneş egoyu ve yaşam canlılığı anlatıyor bu yüzden su elementinde  egomuz  düşer, kendi benliğimizi göstermekte zorlanabiliriz . Balık burcu birçok boyutu aynı anda, zaman ve mekandan kopuk olarak bünyesinde barındırır. Güneş Balık’ta iken  yaşam, manevi düzeyde oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Balık akıntısı bizi belirsiz, şekilsiz duygusallıklara  götürebilir, bağımlılık, inkar, aldatma  temaları da Balık burcunun modern yöneticisi Neptün ile karşımıza çıkabilir. Kararsızlık, duygusal duyarlılık ve karamsarlık Balık mevsiminde en çok karşılaşacağımız temalar ,en savunmasız ve hastalığa yatkın olduğumuz dönemdir.
Balık burcundaki Güneş  yaklaşık 1 ay boyunca ;
* Etrafımızdaki kişilerle duygudaşlığın daha önemli olacağı,
* Toleranslı ve bağışlayıcı olacağımızı,
*Karşımızdaki kişilere karşı hassas  ve onların gereksinimlerine karşı duyarlı olup merhametle yardımcı olacağımızı,
* Sezgilerimizde artış olacağını
* Dinsel ve ruhsal konulara daha çok meyilli olacağımızı,
*Daha çok yalnız kalmak ve içe çekilmek isteyebileceğimizi,
*Duygusal anlamda daha fazla açık olabileceğimizi,
*Yaratıcılığımızın tetiklendiği bir süreç yaşayacağımızı , şiirler, romanlar tüm sanatsal konularda yaratıcılığımız artış gösterebileceğini anlatıyor , sanatsal işlerle uğraşanlar için değerlendirilmesi gereken bir zaman diliminde olacağımızın habercisidir.
Balık mevsimi romantizm ve yaratıcılık için inanılmaz bir zaman. Sonuçta bu en şiirsel, en sanatsal   kozmik enerji, kalbimizin sesini daha fazla dinleyeceğimiz , duygularla dolup taşıyor olacağımız bir süreç bu yüzden duygular ve mantık arasında bir denge bulmaya  çalışmamız gerekebilir .Balık mevsiminin hepimiz için güzel geçmesi dileği ile sevgiler.
Balık mevsiminin yükselen burçlara etkilerini  www.astrodanismanlik.com sitemizden Şubat ayı yorumlarından okuyabilirsiniz.