• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

20 ŞUBAT 2021 CUMARTESİ GÖKYZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , hafta sonuna Ay İkizler burcu teması ile başlıyoruz, bol iletişimde olacağımız bir gündeyiz. Bilgi edinme, bol sohbet , boş dedikodulu bir gün olabilir, canlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak ;
02:20 Venüs ve Mars kare açısı kesinleşiyor, etkisini birkaç gün boyunca hissedeceğiz. Her türlü ikili ilişkilerinizde agresyon , zorluklar  söz konusu olabilir. Venüs kare Mars etkisi  öfke, özdenetim eksikliği ve dürtüsellikle ilişkilidir. Bu enerjiyi olumlu bir yöne çevirmek için spor yapabilir, dans edebilir, sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilirsiniz.
08:45 Ay ve Kiron arasındaki uyumlu enerji sözlerimizle birbirimizi şifa olabilir, dertlerimize konuşarak derman bulabiliriz.
10:15 Ay ve Satürn arasındaki uyumlu enerji ile de bizden yaşça büyük tanıdıklarımızdan destek alacağımız bir süreçte olacağız.  Ay Satürn etkisi aslında  yoran, sorumluluk  almayı gerektiren, duygusal anlamda özgürlük vermeyen bir süreci anlatır. Olaylara daha gerçekçi yaklaşmak gerekir. Evle ilgili işleri halletmek, düzenlemeleri yapmak,  aile ilişkilerini düzeltmek açısından iyi bir etkidir.
17:19 Ay ve Merkür arasındaki uyumlu enerjiler duygu ve düşüncelerimizi güzel bir şekilde dile getirmeyi anlatır, Merkür de  03:52 ‘de düz harekete geçmek üzere durağanlaşıyor Merkür’ün durağan hali geri hareketinden daha zor olabilir , durağan pozisyon hareketsizlik  yani sabitlik verebilir zaten Merkür Kova burcunda yani sabit bir burçta durağan bu sabitlik durumunu ikiye katlayabilir, anlamlandırılması zor olan enerjilerle dolup taşabiliriz. Bu nedenle, mümkünse şimdilik kritik kararlar vermekten kaçınabiliriz. 22 Şubat’ta durağan hareketi de bitiyor çok şükür rahatlayacağız. İyi bir gün olması dileği ile sevgiler.