• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

21 ŞUBAT 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay İkizler seyahatine devam ediyor. Merkür durağan harekette ileri gitmek üzere duruşa geçti biliyorsunuz dünkü yazımızda bahsetmiştik. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
11:09 Ay ve Neptün arasında kare açı söz konusu gerçekliği sorgulamaya bırakan tuhaf duygular veya deneyimler getirebilir,  kafa karışıklığı, olayları doğru algılamada sorun olabilir, kendimizi kandırabilir veya başkaları  tarafından aldatılıyor olabiliriz bu yüzden  önemli bir karar vermekten kaçınmak en iyisidir. Duygusal olarak son derece hassas olduğumuz için   incinmemiz  de  daha kolay olabilir.   Uyumayı, hikaye yazmayı, resim yapmayı, şarkı söylemeyi veya film izlemeyi deneyin. Hayal gücünüzü tatmin etmek için eğlence veya yaratıcı herhangi bir şey  yapmak için iyi bir süreçtir.  Ayrıca  başkalarına karşı daha fazla empati hissedebileceğinizden bu hassas, şefkatli yanınızı saklamayın, açıkça paylaşın, acı çekiyorsanız birine söyleyin veya ihtiyacı olan birine yardım eli uzatın.
21:39 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu enerji ile ilişkilerde uyum ahenk  olabilir, sanatsal çalışmalar, fikirlerde, iletişimde yaratıcılık söz konusu olabilir. Ay İkizlerde güzel sözlerle iletişimde olduğumuz kişileri etkileyebiliriz.
Ay Venüs ile açısını yaptıktan sonra boşluğa girecek ve Pazartesi sabahı 06:52’ye kadar boşlukta olacak 21:39’dan sonra yarım kalan işlerinizi özellikle zihinsel faaliyet gerektiren yarım kalmış projeler, yazılar, sözleşmeler  vb. bitirmekte kolaylıklar söz konusu olabilir. Hepinize iyi bir gün olması dileği ile sevgiler.