• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021

25 ŞUBAT 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar herkese iyi bir gün olsun. Ay Aslan burcu seyrinde, bugün gün geneline baktığımızda Ay çoğunlukla olumsuz bir modda, neyse bizim modumuz iyi olursa üstesinden geliriz. Evet günün diğer gökyüzü mesajlarına bakacak olursak;
04:51 Mars ve Plüton olumlu enerjisi kesinleşiyor, bizi çok hırslı kılan, muazzam  hedefe yönelik bir enerji dalgası verir. Bu tehditkar olmayan yaklaşım, işbirliğini teşvik eder hatta bir güçlü bir  pozisyonu üstlenmeniz  veya bir proje başlatmanız istenebilir. Bu geçiş, sahip olduğunuz liderlik potansiyelini vurgulayabilir. Bu aynı zamanda yaşamınızın çalışmayan herhangi bir alanını dönüştürebileceğiniz içsel psikolojiniz için de geçerlidir. Artan tutkunuz, hayatın gizemlerini araştırmaya kadar uzayabilir. Derin araştırma ve okült konular ruhsal ve fiziksel iyileşmeye yol açabilir. Bu geçiş, her türden araştırmayı destekler ve derin ve karanlık sırları açığa çıkarma konusunda değerlendirebilir
12:56 Ay ve Merkür arasındaki karşıtlık iletişim konularında, eğitim ve ticari konularda gecikmeler, engeller verebilir. Eğer bir anlaşma veya sözleşme yapacaksanız akşam saatlerine ertelemenizde fayda vardır.
 16:11 Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs  Balık burcuna geçiyor. Bununla ilgili ayrı bir post hazırladık oradan okuyabilirsiniz.
19:40  Ay ve Jüpiter arsındaki karşıt enerji iyi hisler ve cömertlik getirir ama aşırı cömert ruh halinizden yararlanılmamasına dikkat edin. Aynı zamanda özdenetim eksikliği ve istenmeyen ilgi potansiyeli de getirir. Utangaç biriyseniz, duygularınızı paylaşmak ve sevdiklerinize açılmak için iyi bir  zaman.  Ama yeme içme konusunda aşırılığa kaçabiliriz canlar, dikkatli olalım. Sevgiler.