• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2021

ŞUBAT 2021


ŞUBAT 2021


“ÖNEMLİ DEĞİŞİMLER”
25 Şubat yani bu gece 23:59’da başlayan Güneş ve Uranüs arsındaki uyumlu enerji etkisini birkaç gün sürdürecek. Uranüs’ün uyumlu açılarında yeniliklere ve değişimlere adapte olmak veya onları gerçekleştirmek daha kolaydır. Değişim enerjisi gayet akışkandır, bizi baskılayan kişi veya olaylar yoktur . Güneş’in kişisel haritalarınızdaki durumuna ve açılarına göre, kişiliğinizde  önemli değişimlerin ve gelişimin habercisi olabilir. Kişiliğinizin ifadesinde bireysellik çok öne çıkabilir, özgür olma  arzusu had safhada olabilir. Çabuk hareket etme ve sonuç elde etme şansı daha rahatça kullanılır. Yaratıcı ve keşfetmeye yönelten enerjiler iş başındadır, tazeleyen ve canlandıran bir etkisi de vardır . Hayat hedefleriniz, iş ve girişimleriniz ve kendinizi ifade tarzınızda arzu ettiğiniz değişiklikleri çok daha kolay  yapabilirsiniz. Özgürlüğünüzü ve bireyselliğinizi doğru biçimde ifade edebilirsiniz.  Otorite figürlerinden, tanınmış , başarılı ya da güçlü kişilerden destek alabilir, hızlı bir tanınma ve başarı yakalayabilirsiniz.
Hoş sürprizler ve heyecan verici karşılaşmalar , yeni ve heyecan verici bir şey denemek ve bunu yapabilmek için yeterli özgürlüğe sahip olma fırsatı olabilir. Artan öz farkındalık, iç görü flaşları veya kişisel etkileşimlerden gelen geri bildirimler yoluyla gelebilir.
Bu enerji ile içimizdeki yaratıcı güç uyarılır ve kişiliğimizin daha gösterişli  yanını ifade etmekte sıkıntı çekmeyebiliriz. Sosyalleşme, grup aktiviteleri ve şans eseri karşılaşmalar ,farklı kültürel veya etnik kökenlere sahip alışılmışın dışında kişilerle  tanışmalar olabilir.
Bu süreçte merak ve yaratıcılık, bizi ilgilendiren her şey hakkında yeni keşifler yapmamıza veya iç görü flaşları almamıza olanak tanıyabilir.  Bilimsel, elektronik ve internet teknolojisi konuları ilgimizi çekebilir ve  aynı zamanda astroloji veya benzeri konularda pratik yapmak için mükemmel bir zamandır. Daha fazla verimliliğe yol açabilecek şeyler yapmanın yeni yollarını da bulabilirsiniz. Her şeyin gönlünüzce olması dileği ile sevgiler.