• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2022

ŞUBAT 2022


ŞUBAT 2022

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR ŞUBAT 2022 YORUMLARI
Ayın ilk günü Kova burcunda 11.evinizde Satürnyen bir Yeniay gerçekleşecek. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla ve sosyal platformlardaki sorumluluklarınızla ilgili konularda ve en önemlisi kariyer getirilerinizle ilgili konularda bir takım engellemeler, gecikmeler ve sorunlar baş gösterebilir.
Bu yeniayda kariyerinizle ve kariyer getirilerinizle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilmek için çok daha fazla sorumluluk almanız ve yere sağlam basmanız gerekecektir. Doğru bir şekilde organize olur ve sağlam adımlar atabilirseniz, attığınız adımlar kalıcı işlerle sonuçlanabilir. Aldığınız sorumluluğun artması arkadaşlarınız ya da dostlarınızla sorunlar yaratabilir ya da onlarla ilgili konulardaki testler gündem olabilir.
5 Şubat tarihinde Merkür Oğlak burcunda 10.evinizde düz hareketine başlıyor,  Merkür’ün düz harekete geçmesiyle kariyer alanınızdaki iletişimsel sorunlarda çözülmeye başlayacaktır. Bu dönem yeniden önemli görüşmeler, yazışmalar, anlaşmalar yapabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili seyahatler yapabilir, işinizle ilgili eğitimlere katılabilirsiniz. Kariyerinizle ilgi tavsiyeler alabilir, otorite figürleri ile bu konuda konuşabilirsiniz.
18 Şubat ‘a kadar Güneş Kova burcunda 11. Evinizde olacak ve Ayın 18’e kadar odak noktanız; sosyal  çevreniz, arkadaşlarınız, umutlarınız ve hayalleriniz, kariyerden elde ettiğiniz gelirlerde olacaktır. Etrafınızda güçlü ve etkin kimseler artabilir, genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir süreçtir. Bu dönemde  tanışacağınız  kişilerden fayda görebilirsiniz bu yüzden  mümkün olduğunca sosyal organizasyonlara dahil olmalısınız. Gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız  destekler gelebilir. Geleceğinize, hayalinizdeki geleceğin nasıl görüneceğine ve umutlarınızın neler olduğuna daha fazla konsantre olabilirsiniz. Geleceğinizin ne olmasını istediğinizi daha iyi kavrarsınız ve nihai arzularınızın ne olduğuna dair fikirler formüle edebilirsiniz.
16 Şubat’ta Aslan burcundaki Dolunay zamanı,5.ev konuları aktif olacaktır. Özellikle çocuklarınız veya aşk hayatınızla ilgili konularda netleşen ve tamamlanan durumlar ve olaylar ortaya çıkabilir. Çocuklarınızın gündemlerine dahil olabilir veya onlarla ilgili haberler ve bilgiler alabilirsiniz. Bazılarınız çocuklarınızın sağlığı ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız ise yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ya da var olan ilişkinizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Bir hobinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilir ya da olmak istediğiniz sahnede yer alabilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizi sergileyebilir, alkışlara toplayabilirsiniz.
18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna 12.evinize geçiyor, Güneş’in 12. Evinize geçişi ile geçmiş bir senenin değerlendirmesini yapabileceğiniz ve yeni girişimler için hazırlıklar yapabileceğiniz bir dönem olacaktır. Bu dönemde, önceden fark etmediğiniz konular ve durumlar su yüzüne çıkabilir. Arkanızdan çevrilen işler, gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Geçmişle ilgili bir takım olaylar hayatınızda negatif etkiler yaratabilir. Endişe ve korkularınızda artış olabilir. Bu dönemi biraz kendi kabuğunuza çekilerek geçirmekte, meditasyon gibi çalışmalarla ruh sağlığınıza yönelmekte fayda olacaktır. Kararlarınızı aceleye getirmemeniz çok önemli çünkü acele kararlar, kayıplara sebebiyet verebilir. Bu dönem sağlığınıza da son derece dikkat etmeniz gereken bir dönem olduğundan bu dönemi dinlenerek geçirmeniz uygun olacaktır.
Venüs geri hareketi Ocak ayının son günlerinde bitti ve Şubat ayı boyunca düz harekette Oğlak burcunda, 10.evinizde olacak ve yaklaşık bir aylık süreçte, iş ve kariyer, prestij ve saygınlık, geleceğe yönelik planlar, hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonunda bulunan kişilerle ilişkiler bu yaklaşık 1 aylık süreçte önemli olacaktır.  İş ve profesyonellikle ilgili konular açısından bu dönemi iyi değerlendirirseniz olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu dönemde işinizde üstlerinizle  iyi geçinmeniz size artı fırsatlar getirebilir örneğin; yönetici pozisyonundaki kişilerden, patronlarınızdan  iyilik ve fayda görebilirsiniz. Bazılarınız sanatsal konularla ilgilenebilir, artistik yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi toplum önünde görünür hale getirebilirsiniz. Kimileriniz bu süreçte söz, nişan, evlilik konuları gündeme gelebilir.
Mars gezegeni de Şubat ayı boyunca kariyer evinizde seyahat edecek, enerji ve eforu ifade eden Mars’ın bu alandan geçişi, mesleğinizle veya kariyerinizle ilgili konularda otoritenizi ortaya koymak isteyebilirsiniz fakat Mars’ın acelecilik ve agresyonla ilişkili olduğu unutulmamalıdır. Bu alandan geçiş yaparken bir müddet için  idealleriniz  ve geleceğe yönelik hedefleriniz  için daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Girişim cesareti ve gözü peklik vurgu kazanmış ve enerji tepe noktasına varmış durumdadır. Kararlılık ve yüksek motivasyon sayesinde başarı elde edilebilir. Eğer enerjinizi  doğru kullanabilir ve hedefe kilitlenirseniz başarı şansınız yüksek olabilir.  Aynı zamanda aceleci, gözü kara girişimler sonradan üzücü sonuçlara taşıyabilir. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken bir süreçtir.  Statü, ün ve pozisyonunuzu  iyi korumalı, dikkatli hareket etmeli ve  hırsınızı  iyi dengelemeniz  gerekebilir.
 
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR  ŞUBAT  2022 YORUMLARI

Ayın ilk günü Kova burcunda 10. evinizde  Satürnyen bir Yeniay oluşacak,  için kariyer ile ilgili konularda bir takım gecikmeler, engeller söz konusu olabilir, bir çeşit testlere tabi tutulabilirsiniz. Başarı elde etmek için her zamankinden daha çok çalışmanız ve gücünüzü ortaya koymanız  gerekebilir.  Yeniay zamanı gelecekle ilgili, kariyerinizle ilgili konularda yeni başlangıçlara adım atarken  sağlam  ve iyi çalışmak gerekebilir, kaçınılmaz sorumluluklar baskı yaratıcı , yıpratıcı olabilir. Yapmanız  gereken işlerin sorumluluğunu alırsanız, kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Ailevi konularda, kadınlarla ilgili konularda (anne, eş) mesuliyetler alınabilir. Yeme içme konusunda kendini kısıtlama, vücudunun sorumluluğunu alma gerekliliği ortaya çıkabilir. Sağlığı zorlayan bir transittir. Depresyona açık bir dönemdir, farkında olmalısınız.
5 Şubat tarihinde Merkür Oğlak burcunda düz hareketine başlıyor bu süreçte yurtdışı ve yabancılarla yapılan işler veya eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar  gündeme gelebilir. Hayat görüşünüzü etkileyecek , aydınlatacak kişilerle bir araya gelebilir ya da iletişim kurabilirsiniz. Eğitim almak, vermek, seminer düzenlemek, uluslararası konuşmalar ya da yazışmalar yapmak ,daha sonra kariyerinizde kullanabileceğiniz konularla ilgili eğitimler alabilirsiniz.
18 Şubat ‘a kadar Güneş Kova burcunda iş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konuları sizin için daha öncelikli olacak. Bu dönemde  başarı ve ilerlemek sizin için daha kolay olabilir, ön plana çıkabilirsiniz.  Önemli pozisyondaki güç sahibi kişilerden iş ve kariyer, geleceğe yönelik girişimler alanlarında destekler alabilirsiniz. Kuvvetli olduğunuz yönleri başkalarına gösterebilir, başarı ve ödül kazanabilir, terfi alarak güçlü pozisyona geçebilirsiniz. Hedeflerinize  yönelik konularda önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz.  Bu dönemde ailevi konular, ev ile ilgili konular da gündeminizde olabilir, ebeveynlerinizin size ihtiyacı olduğu bir süreç de olabilir. Bazılarınız bu dönemde söz, nişan, evlilik olabilir.
16 Şubat’ta Aslan burcundaki  Dolunay zamanı aile, ebeveynler ve evle ilgili konularda daha önce görmediğiniz olaylar, duymadığınız konular ortaya çıkabilir.  Bu dönemde işinize harcadığınız zaman kadar ailevi konulara da zaman ayırmanız gerekebilir, burada denge kurmak gerekecektir, organizasyon yeteneğinizi kullanarak buna çözüm bulabilirsiniz. Bir ev, aile veya mülk meselesi varsa veya taşınma konuları gündemde ise bu süreçte netlik kazanabilir. Aile içinde ev alanlar, evlenen, nişanlanan kişiler olabilir.
18 Şubat’ta  Güneş Balık burcuna geçiyor ,  yaklaşık 1 aylık süreçte sosyal alanda hareketlilik, arkadaşlar ve sosyal organizasyonlar, kariyerden elden edilen gelirler  daha fazla ilgi alanınız olur. Bu dönemde bazılarınızın etrafında güçlü ve etkin kimseler olabilir ayrıca bu dönemde tanışacağınız kişilerden fayda görebilirsiniz, gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız destekler gelebilir. Bazılarınız  liderlik yeteneklerini sergileyebilir, kendisini daha rahat kabul ettirebilir. Gruplar halinde bir şeyler yapmak, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve oldukça sosyal olmak isteyeceğiniz , geleceğinize, hayalinizdeki geleceğin nasıl görüneceğine ve umutlarınızın neler olduğuna daha fazla konsantre olacağınız bir süreçtir. Ayrıca bu dönemde geleceğinizin ne olmasını istediğinizi daha iyi kavrarsınız ve nihai arzularınızın ne olduğuna dair fikirler formüle edebilirsiniz.  
Venüs geri hareketi Ocak ayının son günlerinde bitti ve Şubat ayı boyunca düz harekette olacak ve yaklaşık bir aylık süreçte, dış seyahatler yapmak, yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve eğitimle ilgili konular açısından olumlu etkiler alabilirsiniz. Bu süreçte uzun yolculuklardan, yabancı kültürlerden insanlarla bir araya gelmekten, yeni şeyler öğrenmekten de keyif alabilirsiniz.  Bu dönemde yeni ve ilginç, muhtemelen de yabancı kişilerle tanışabilir, hayata karşı  bakış açınız daha pozitif olabilir.
Mars gezegeni de  Şubat ayı boyunca seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konularla ilgili daha fazla mücadele edebilme gücü ve girişim cesareti veriyor olacak. Bu dönemde  dışa dönük hedeflerinizi gözden geçirip, ne yapmanız gerektiğine karar verme eğiliminiz olabilir. Bütün  enerji ve eforunuzu  bu alanlarda girişim yapmak için kullanabilirsiniz. Mars ve Venüs Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar ve  hayata bakış açınızı sorguladığınız, geliştirmeye değiştirmeye çalıştığınız zamanları anlatacaklar. Bazılarınızın hukuksal süreçleri olabilir, yurt dışı seyahatleri olabilir, eşinizin akrabaları ile ilgili haberler alabilirsiniz. Ay sonunda ise bu İkili Plüton ile kavuşumda olacak ve medya, sosyal mecra, eğitim, yabancılarla yapılan işler, hukuksal konularda değişim ve dönüşüm yaşayabilirsiniz. İyi bir ay geçirmeniz dileği ile sevgiler.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER  ŞUBAT 2022 YORUMLARI

Ayın ilk günü Kova burcunda 9.evinizde Satürnyen bir Yeniay gerçekleşecek, bu yeniayla birlikte; hukuksal ya da akademik süreçlerinizle,  seyahatlerle, yabancılarla irtibatlar konularında ya da kitap yayımlamakla ilgili engellemeler, gecikmeler ve sorunlar yaşanabilir.
Bu yeniayda tüm bu konularda yeni başlangıçlar, yeni girişimler yapabilmek için çok daha fazla sorumluluk almanız ve yere sağlam basmanız gerekecektir. Doğru bir şekilde organize olur ve sağlam adımlar atabilirseniz, attığınız adımlar kalıcı işlerle sonuçlanabilir. Aldığınız sorumluluğun artması ile sorunlar da daha fazla etkili olacaktır.
5 Şubat tarihinde Merkür Oğlak burcunda 8.evinizde düz hareketine başlıyor,  Merkür’ün 8.evinizde direkt hareket ile seyahati ile birlikte; parasal konulan konuşmak, planlamak adına uygun bir süreçte olunacağını anlatır. Başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Genel anlamda bu dönemde  projeleriniz varsa destek alma şansınız da yüksek olabilir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır. Bu dönem, kendinizden çok başkalarının işleriyle uğraşmayı gerektirecek bir dönem olabilir. Müşterek sahip olunan değerlerle ilgili konular açısından, başkalarından beklenen alacaklarla ilgili konuşmalar, anlaşmalar, kredi ve borç konularıyla ilgili başvurular, başkalarının parasal konularını idare etmeye yönelik işler için de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda okült konularla ilgili eğitim alabilir veya bu konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz.
18 Şubat ‘a kadar Güneş Kova burcunda 9. Evinizde olacak ve Ayın 18’e kadar odak noktanız; din ve felsefi konularda olabilir, kimileriniz akademik konularla ilgilenebilir, bazılarınız yabancı ülkelere seyahat edebilir, bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için de güzel bir süreçtir. İşinizi  büyütmek isterseniz uluslararası piyasalara da açılmak için iyi bir dönemdir. Kitap yazmak, kitap yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetler açısından da olumludur. Kimileriniz kendilerini  bu alanlarda tanıtabilir, dikkat çekebilir ya da gerek bu saydığımız alanlardan, gerekse yurt dışından, yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler bazılarınızın  hayatında önemli rol oynayabilir.
16 Şubat’ta Aslan burcundaki Dolunay zamanı, kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, komşularınız, çocukluk arkadaşlarınızla ilgili konularda tamamlanan ve netleşen durumlar söz konusu olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilir, kitap yazmak ya da yayımlamak gibi bir düşünceniz varsa gerçekleştirebilirsiniz.
18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna 10.evinize geçiyor, iş, kariyer, toplumsal statünüz ve tanınma konularına kayacaktır. Başkalarının ilgisini üzerinize çekebilir, iş alanınızda takdir görebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. İşinizle ilgili başarı ve ödül kazanabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ya da başvuru yapabilirsiniz. Önemli pozisyondaki kişilerden, otorite figürlerinden ya da hayatınızdaki erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Venüs geri hareketi Ocak ayının son günlerinde bitti ve Şubat ayı boyunca düz harekette Oğlak burcunda, 8.evinizde olacak ve yaklaşık bir aylık süreçte, başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir dönemde olabilir. Bazılarınız bu süreçte daha önce  tahsil edemediği alacaklarını alma şansı yakalayabilir veya bu konuda uzlaşma sağlayabilir. Aynı zamanda, sekizinci ev eşinizin  finansal durumunu da gösterir bu dönemde eşinizin ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hisse senedi, tahvil, bono gibi başkalarıyla birlikte sahip olduğunuz maddi değerlerde de artış olabilir. Bazılarınız için miras konularında, olumlu gelişmeler olabilir. Bazılarınız için ise  maddi,  manevi  destek alacağı bir zaman dilimi olabilir. Ortaklaşa işlere girişmek açısından da uygundur. Bazılarınız ise genital bölgeler, böbrekler veya  yumurtalıklar ile ilgili operasyon geçirebilir.
Mars gezegeni de  Şubat ayı boyunca 8.evinizde seyahat edecek, bu transit ile birlikte ortaklaşa kazanımlarınızda hareketlenme olacaktır. Eforunuzu ve enerjinizi ortaklaşa işlere harcayabilirsiniz ancak ortaklaşa işler le alakalı stresler de söz konusu olabilir. Miras konuları gündeminize gelebilir ve miras yüzünden tartışmalar yaşanabilir. Bu dönemde alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Kendi ödemeleriniz konusunda da son derece dikkatli olmalısınız. Diğer taraftan tehlikeli şeylerden uzak durmalısınız. Kışkırtmalara karşı sağduyulu yaklaşmalısınız ve tartışmalardan mümkün olduğunca kaçınmalısınız.

 YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER  ŞUBAT  2022 YORUMLARI

Ayın ilk günü Kova burcunda 8.evinizde  Satürnyen bir Yeniay oluşacak Bu dönemde ; korkular, zorluklar, tehlikeler, ameliyatlar, ortaklıktan elde edilen kazanımlar, başkalarından elde edilen maddi kazanımlar, ortaklaşa kaynaklar, vergiler, harcamalar , miraslar,  ve kredilerle ilgili  testten geçebilir sorumluluklar alınabilir. Tüm bu konularda  yeni başlangıçlar yapmak , girişimde bulunmak sizi sıkıntılara sokabilir zorlanabilirsiniz. Bu dönemde gelirlerle ödemeler arasındaki dengeyi iyi kurmak gerekebilir. Bazı ödemelerin üstesinden gelmekte zorlanılabilir , her türlü yatırım ve harcamayı iyice gözden geçirmeli, ödemelere göre ayarlamalar yapılmalıdır. Başkalarından gelen kaynaklar veya beklentiler, ortaklaşa kazanımlar, geri ödemeler, krediler konusunda kısıtlayıcı, geciktirici durumlar olabilir, farkında olmak gerekir.
5 Şubat tarihinde Merkür Oğlak burcunda düz hareketine başlıyor bu süreçte  düşünceler ve zihin ikili ilişkiler ve ortaklıklar  ile ilgilidir ve önemli anlaşmalar gündeme gelebilir, bu anlaşmalar veya sözleşmeler, işle ilgili olabileceği gibi, evlilik veya alım-satım ile ilgili de olabilir. Bu dönemde başkalarıyla birlikte hareket etmek, ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak gerekir . Bu ev müşteri ilişkilerini de anlattığından, yeni satış stratejileri geliştirilebilir, önemli mülakatlar veya bilgilendirmeler de söz konusu olabilir. Aynı zamanda  yakın ilişkiler de bu ev konularını temsil ettiğinden, bu süreçte  yakın ilişkide bulunduğunuz ve uzun süredir haber alamadığınız  kişilerden haber ve bilgi alabilirsiniz.  Yakın ilişkide olduğunuz  kişilerle de  önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak için de uygun bir dönemde olacaksınız . İlişkide zorlukların üstesinden gelmek için açıkça konuşmak, önemli konularda danışmanlık ve tavsiyeler almak ,ortak işlere girmek, birlikte seyahate çıkmak açısından uygun bir dönemdir.
18 Şubat ‘a kadar Güneş Kova burcunda ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular odak noktanız olabilir. Aynı zamanda ölüm ve miras konuları dikkat çekici hale gelebilir. Tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar, ölümle sonuçlanan durumlar  etrafınızda her zamankine nazaran daha fazla yer alabilir. Bu dönemde psikolojik ve metafizik konulara, okült konulara merak salabilirsiniz.
16 Şubat’ta Aslan burcundaki  Dolunay ile   gelirinizi, varlıklarınızı ve bütçenizi ve harcamaları yeniden değerlendirebileceğiniz bir zaman olabilir. Buradaki Dolunay, biriktirdiğiniz veya istediğiniz bir ürünü satın aldığınız, kırılan bir şey mi, değiştirmek zorunda kaldığınız veya fazladan bir miktar paranızın olduğu, ayrılabileceğiniz veya aradığınız şeyi bulabileceğiniz bir zaman olabilir. Şimdi sizi neyin rahat ettirdiğini anlama zamanı. Bu Dolunay, zevki vermekle ve almakla, samimiyetle yaklaşımı dengelemekle ilgilidir. Sorunların paylaşılması, güç sorunları gibi, sizin olan ve benim olandır. Konfor bölgeniz önemlidir ve şimdi başkalarının ihtiyaçlarını gizlemeden kendi ihtiyaçlarınızı karşılama zamanıdır bunlarla ilgili organize olmak  bu dönemde önem taşır.
18 Şubat’ta  Güneş Balık burcuna geçiyor ,  yaklaşık 1 aylık süreçte seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. Bazılarınız bu dönemde işlerinizi  büyütmek için  uluslararası piyasalara açılabilirsiniz. Hedeflerinizi geniş tutmakta, yeni alanlara doğru yönelmekte, yeni şanslar denemekte fayda vardır. Bazılarınız  hayatın daha ziyade felsefi yönlerine  kayabilir, alışılmışın dışında konulara odaklanabilir. Kitap yazmak, kitap yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetler açısından da olumlu etkiler taşıyan bir süreç olduğundan bazılarınız  kendinizi  bu alanlarda tanıtabilir dikkat çekebilirsiniz. Kimilerinizin  de hayatında  yurt dışından, yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler   önemli rol oynayabilirler.
Venüs geri hareketi Ocak ayının son günlerinde bitti ve Şubat ayı boyunca düz harekette olacak ve yaklaşık bir aylık süreçte, her türlü ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler  olabilir, bu zamana kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansınız artabilir.  Evlilik, ortaklaşa girişimler açısından da uygun, her türlü ilişkileri güçlendirici bir süreçtir. Yasal konularda şansınız artabilir, uzlaşma sağlanması daha kolay olur. İş anlaşmaları yapmak, ortak işlere girmek açısından çok uygun bir dönemdir.
Mars gezegeni de  Şubat ayı boyunca enerjinizi ve eforunuzu  ikili ilişkiler alanına yöneltecektir. Evlilik veya ortaklık gibi konularda hareketlilik görülebilir. Bazılarınız ilişkilerde agresyon , rekabet, kavga, çekişme yaşayabilir hatta her türlü ilişkilerle ilgili aceleci, riskli kararlar alabilir, kopuşlar yaşanabilir Bazılarınız da ilişkilerde konuşulmamış şeyleri tüm açıklığı ile konuşabilir ve bir sonuca ulaşabilir. Dava açmak, rekabet etmek gereken durumlar için uygun zamanlardır. Bu dönemde ilişkiler enerji dolu, heyecanlı ama yorucu olacaktır . Bazılarınız agresif, enerjik, aktif kişileri etrafınıza çeker, bazılarınız da sizi motive eden, cesaretlendiren kişileri hayatınıza çekersiniz. Ay sonunda ise Mars ve Venüs  Plüton ile kavuşumda olacak ve her türlüm ilişkilerinizde gerek evlilik, gerekse ortaklık ilişkilerinizde değişim ve dönüşüm içeren durumlar söz konusu olabilir.. İyi bir ay geçirmeniz dileği ile sevgiler.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR  ŞUBAT 2022 YORUMLARI

Ayın ilk günü Kova burcunda 7.evinizde Satürnyen bir Yeniay gerçekleşecek, bu yeniayla birlikte; eşiniz, evliliğiniz, ortaklığınız ve yakın ilişkilerinizle ilgili konularda engellemeler, gecikmeler ve sorunlar yaşanabilir.
Bu yeniayda yeni bir ortaklık yapabilir ya da yeni bir birliktelik yaşamaya başlayabilirsiniz ancak hem ilişkilerinizde hem de ortaklıklarınızda çok daha fazla sorumluluk almanız ve yere sağlam basmanız gerekecektir. Doğru bir şekilde organize olur ve sağlam adımlar atabilirseniz, yeni kuracağınız ortaklığınız bir takım zorluklarla başlasa da kalıcı olacaktır. Bu süreçte eşinizin hayatında da bir takım zorlanmalar söz konusu olabilir, değişen şartlar zorlanmaları getirebilir. Bazılarınızın davalar gündeminize gelirken bazılarınız taşınabilir.
5 Şubat tarihinde Merkür Oğlak burcunda 6.evinizde düz hareketine başlıyor,  iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler açısından iyi bir süreç başlamış olacaktır. Kimileriniz  aynı iş ortamını paylaştığı kişilerle iyi ilişkileri  sayesinde daha başarılı olabilir.  Günlük rutin işleri derleyip toparlamak, yapılmış işleri gözden geçirmek, eksikleri ve hataları tespit etmek, çalışma koşullarını bağlayıcı anlaşmalar yapmak gibi faaliyetler için, iş koşullarındaki sorunları çözmek, planlar yapmak için de uygun bir zaman dilim olacaktır. Ayrıca bu dönemde sağlığınızı gözden geçirmeniz de gerekebilir.
18 Şubat ‘a kadar Güneş Kova burcunda 7. Evinizde olacak, Ayın 18 inden sonra, hayatınızdaki  her türlü ilişki daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır. Bazılarınızın hayatına  tanınmış, önemli, kişiler girebilir. Güneş’in natal gezegenlere açılarının uyumlu ya da uyumsuz olmasına bağlı olarak bu kişiler size destekçi veya  köstekçi olabilirler. Kimileriniz bu süreçte önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilir. Eğer ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirir, bilinçli davranırsanız ve  paslaşmaya açık olursanız kazanan taraf siz olabilirsiniz. Aynı zamanda  hayatınızı  bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına da eğilmek, destek vermek durumunda kalabilirsiniz. 7. evin diğer bir anlamı da taşınmak, yer değiştirmektir. Bu transit sürecinde yer değişikliği yapılabilir. İlişkilerinizde iyileştirmeler yapmak ve daha kararlı olmak isteyebilirsiniz.
16 Şubat’ta Aslan burcundaki Dolunay zamanı, ilişkilerinizle, sağlığınızla, dış görünüşünüzle, yeteneklerinizle, kararlarınızla ve hayata bakış açınızla ilgili konularda tamamlanan ve netleşen durumlar söz konusu olabilir. Bu dolunayda dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapabileceğiniz gibi sağlığınızla ilgili, iyi ve doğru beslenme gibi kararlar alabilirsiniz.
18 Şubat’ta Güneş Balık burcuna 8.evinize geçiyor, odak noktanız; ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemelere kayacaktır. Bu dönem biraz mali durumunuzu dengelemeye çalışacağınız, ödemelerle yüzleşeceğiniz bir dönem olabilir. Diğer yandan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız ise metafizik gibi konulara eğilebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz.
Venüs geri hareketi Ocak ayının son günlerinde bitti ve Şubat ayı boyunca düz harekette Oğlak burcunda, 6.evinizde olacak ve yaklaşık bir aylık süreçte,  bu dönemde çalışma hayatınızda  astlarınızdan, size hizmet  eden kişilerden  fayda görebilirsiniz. İş ilişkileriniz   iyi olacağı için de başarı daha kolay olacaktır. İş ortamında huzuru sağlama, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak bu dönemde daha rahat akacaktır. Eğer bazılarınız iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olabilirler. İş yerinde çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha rahat olacaktır bazılarınız bu süreçte iş arkadaşlarınızdan birine aşık olabilir. Bu alan sağlığı da anlatır ama Venüs buradayken hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekir. Günlük rutin işlerinizde daha tembel davranabilir, bazı işlerinizi daha sonraya bırakmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvanların bakımını üstlenmek için de uygun bir zamandır.
Mars gezegeni de  Şubat ayı boyunca 6.evinizde seyahat edecek ve enerjiniz  günlük rutin işlere, çalışma hayatınıza ve sağlık konularına harcanabilir. Bu 2 aylık süreçte iş ve tempo yüksek olabilir, agresyon ve acelecilik de yüzünden olumsuz sonuçlara götürebilir. İş ortamındaki kişilerden, özellikle astlardan ve çalışanlardan yana sorunlar ortaya çıkabilir. Bitirmek gereken çok sayıda proje olabilir ve  sürekli mücadele etme gerekliliği sinirleri bozabilir. Bazılarınız  girişim yaptığınız  işlerden başarı ile çıkabilirsiniz. Çok çalışacağınız, enerji sarf edeceğiniz ve çok yorulacağınız bir dönem olacaktır.
 
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR  ŞUBAT  2022 YORUMLARI

Ayın ilk günü Kova burcunda 6.evinizde  Satürnyen bir Yeniay oluşacak Bu dönemde ; çalışma hayatı, günlük rutin işler , sağlık konularında testten geçebilir sorumluluklar alınabilir. Tüm bu konularda  yeni başlangıçlar yapmak , girişimde bulunmak sizi sıkıntılara sokabilir zorlanabilirsiniz. Bu dönemde sağlıkla ilgili konularda bir takım sıkıntılar olabilir, belki günlük rutin işlerinizdeki sorumluluklar sizi zorlayabilir. Bu dönemde işten ayrılma olabilir ya da işteki sorumluluklar daha fazla olabilir tüm bu konularda kısıtlayıcı, geciktirici durumlar olabilir, farkında olmak gerekir. Çok fazla çalışmak veya detaylarla fazla uğraşmak vücudu ve sağlığı zorlayabilir. Bu yüzden yaşam tarzınızı, alışkanlıklarınızı  iyi organize etmeniz gerekebilir. İş ortamında uzlaşmazlıklar, engelleyici ve zorlu koşullar görülebilir. Yapmak gereken işler, sorumluluklar sıkıcı hale gelebilir
5 Şubat tarihinde Merkür Oğlak burcunda düz hareketine başlıyor bu süreçte  zihin ve düşünceler aşk, çocuklar, spor ve yaratıcı  konular üzerinedir. Çocuk sahibi olma konusu gündeme gelebilir, bu yönde bazı kararlar alınabilir. Çocuklarla iletişim açısından da değerlendirilebilecek bir zaman dilimidir. Onları ikna edebilme yeteneğiniz artabilir bu dönemde. Aşk ve cinsellik konusu da bu dönemin önemli sohbet konularındandır. Bazılarınız bu dönemde  sevdiği kişiden haber ya da teklif alabilir. Zihinsel ve sanatsal konularda yaratıcı projeler ortaya koymak için de çok uygun bir zamandır.
18 Şubat ‘a kadar Güneş Kova burcunda iş ve sorumluluklarınız bu süreçte  artabilir.  Yapılması öncelikli işler yüzünden  kendi ihtiyaçlarınıza yeterince eğilemeyebilirsiniz. Bu dönemde günlük rutin işler ve çalışma hayatınızda yapılacak işler çok yoğun olabilir bu yoğunluk sağlığınızı zorlayabilir, sabırla, yılmadan çalışmaya devam etmek gerekir.
16 Şubat’ta Aslan burcundaki  Dolunay ile , geçen yıl boyunca beklettiğiniz birçok şey hakkında  farkındalık kazanabilir  ve  doğru eylemi gerçekleştirmeniz söz konusu olabilir. 12. ev bilinçaltı zihnimizin alanıdır. Geçmişimiz, hatıralarımız, kalıplarımız, inançlarımız  Dolunay'ı terapi yapmak için mükemmel bir zaman haline getiriyor, sizi geride tutan şeyleri uyandırmak için de farkındalık kazanma zamanı.  Yüksek benliğiniz ve bilinçaltınız sizinle konuşabilir, bu zamanda rüyaların çok canlı olabilir.  Koşullar, yalnız kalmaya  çok büyük bir ihtiyaç duyduğunuzu gösterebilir, bu dönemde inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Ayrıca bu  dönemde gizli veya özel bir konu ya da  bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir, dikkatli olalım.
18 Şubat’ta  Güneş Balık burcuna geçiyor ,  yaklaşık 1 aylık süreçte ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Bazılarınızın hayatına tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler  girebilir. Bazılarınız ise hayatınızı bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına da eğilmek, destek vermek durumunda kalabilir. Bazılarınız bu  süreçte  yer değişikliği yapabilirsiniz. 
Venüs geri hareketi Ocak ayının son günlerinde bitti ve Şubat ayı boyunca düz harekette olacak ve yaklaşık bir aylık süreçte  aşk ve ilişkilerde olumlu etki altında olacaksınız. Venüs bu alanda iken hayatı daha keyifle yaşamak söz konusu olabilir. Bazılarınız bu dönemde evlenmeye karar verebilir, bazılarınız çocuk sahibi olabilir, bazılarınız için yeni bir aşk başlayabilir.  Çocuklarla ilgili ilişkiler keyif verici olabilir. Hobilere daha fazla vakit ayırılabilir, sanatsal faaliyetler için uygun dönemdir, kısa tatillere çıkmak, sosyalleşmek, arkadaşlarla eğlenmek açısından da uygun zamanlardır.
Mars gezegeni de  Şubat ayı boyunca  Oğlak burcunda olacak enerjinizi ve eforunuzu  aşk ve romantizme, çocuklarla ilgili konulara, sanatsal ve artistik yeteneklere sportif aktivitelere, borsa ve benzeri spekülatif ve riskli konulara yönelteceğiniz bir süreç olacaktır. Özellikle sportif aktiviteler önem taşır. Mars’ın kişisel  gezegenlerinize uyumlu açıları varsa ,sportif anlamda kendinizi  geliştirme, güçlendirme, enerjinizi dengelemek için olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu dönemde  yaratıcılığınız  tetiklenebilir. Aşk ve cinsellik temaları da vurgu kazanabilir. .Bu dönemde  sakarlık ve kazalara karşı dikkatli olunmalıdır. Ay sonunda ise Mars ve Venüs  Plüton ile kavuşumda olacak ve  aşk  yaratıcılık, spor ve hayattan keyif alma tarzınızda değişim ve dönüşüm içeren durumlar söz konusu olabilir, İyi bir ay geçirmeniz dileği ile sevgiler.