• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2022

ŞUBAT 2022


ŞUBAT 2022

31 OCAK -6 ŞUBAT HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar Pazartesi gününe yani yeni haftaya  Ay Oğlak burcunda boşlukta iken başlıyoruz bu süreçte işle ilgili konular, iş almaktan ve hatta toplantı yapmaktan kaçınırsanız süper olur, Merkür ve Plüton kavuşumu da zaten etkili farkında olalım.  Öğlen saatlerine kadar Ay boşlukta olduğu için bu süreyi, işlerinizle ilgili teknik olarak yapılan herhangi bir şeyle ilgili ayrıntıları veya günlük rutinlerinizle  ilgili şeyleri iyice gözden geçirmek  için kullanabilirsiniz. 12:42’de Ay Kova burcuna giriyor ve Yeniay hazırlıklarına başlıyor.
1 Şubat Salı günü 08:47’de Kova burcunda Satürn temalı bir Yeniay yaşayacağız. Yeniay yeni girişimler ve başlangıçlar için uygun zeminler hazırlayan gökyüzü olaylarıdır. Yeniay an haritasında da Kova burcu yükseliyor ve yöneticisi Satürn de Kova burcunda çok kuvvetli durumda, Yeniay Satürn ile kavuşumda yaşam enerjimizi kısıtlayan ,zorluklar yaratan bir durumda , Kova’nın modern yöneticisi Uranüs ise Yeniay ile kare açıda bu  yüzden sert ve krizlerle dolu hem de beklenmeyen sürpriz durumlarla dolu bir Yeniay bizi bekliyor, kazalar, doğal afetler söz konusu olabilir  ve bu da  üzerimizde gerginlik ve huzursuzluk yaratıyor olacak. Yeniay ile ilgili ayrı bir post hazırlayacağız.  Öğleden sonra 14:01’de Ay boşluğa giriyor ve gün boyu boşlukta bu yüzden Çarşamba öğle saatlerine kadar önemli işlere girişmek veya bir şeyler satın almak için uygun zamanlarda olmayacağız.
2 Şubat Çarşamba günü öğle saatlerine kadar Ay Kova burcunda boşlukta olacağından bu süreçte yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz. Ay 13:59’da  Balık burcuna geçecek, yoğun bir hassasiyet duygusu yaşayabiliriz ve duygusal anlamda istikrarsız davranmamız mümkün olabilir. Sezgilerimiz Ay Balık günlerinde daha güçlü olacaktır, bu süreçte sezgilerinize güvenebilirsiniz. Sanatsal ve yaratıcı faaliyetler açısından da Ay Balık günlerini değerlendirebilirsiniz.  Bu günlerde ayaklarla ilgili sorunlar , alerjik durumlar, sinirsel rahatsızlıklar ve depresyon sorunları görülebilir.
3 Şubat Perşembe günü genelde olumu bir akış söz konusu ilişkilerde daha rahat bir akış var, sevdiklerinizle birlikte olmak için güzel olabilir, beklenmedik güzel sürprizler fikirlerinizi değiştirmenize , planlarınızı değiştirmenize sebep olabilir.
4 Şubat Cuma günü Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor ve sabah saatleri Ay ve Merkür uyumlu enerjileri devrede olacak bugün Merkür de 07:12’de ileri harekete başlamak üzere durağanlaşıyor. 12:40-17: 56 arasında Ay boşlukta olacak yarım kalan işler tamamlanmak üzere sizleri bekler bu süreçte kolayca tamamlanacağını görüp şaşırabilirsiniz.17:56’da Ay Koç burcu seyahati başlıyor , daha girişken ve cesur olacağımız, liderlik etme arzusunda olacağımız bir süreç bizi bekliyor. Baş ağrılar, migren atakları olabilir, acele yemek yemekten dolayı sindirim problemleri olabilir, farkında olalım.
5 Şubat Cumartesi gününe Ay Koç enerjisi ile başlıyoruz, sabah saatlerinde Ay’ın Mars ile gergin kontağı ile sakarlıklar ve kazalara dikkat edelim, tartışmalara da açık bir zaman diliminde olacağız aman dikkat ! Ay Kiron kavuşumu da 11:04 ‘te devrede olacak sözlerimize dikkat edelim başkalarını sözlerimizle yaralamayı değil şifalandırmayı seçelim. Öğleden sonra bu kez Ay Venüs ile olumsuz bir etkileşimde her türlü ilişkilerimize dikkat edelim sonradan üzüleceğimiz söz ve davranışlarda bulunmayalım. Akşam saatlerinde Ay Satürn ile uyumlu bir enerji veriyor olacak etrafımızda bizden yaşça ve tecrübece olgun deneyimli kişilerden destek alabiliriz.
6 Şubat Pazar günü Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor biraz zor enerjilerin hakim olduğu bir Pazar günü yaşayacağız arkadaşlar. Ay Merkür, Plüton  ile gergin açılarda olacak; tartışmalara, agresyona, manipülatif hareketlere, güce ve baskıya açık enerjiler söz konusu dikkatli davranmakta ve kontrollü olmakta fayda vardır. Mars ve Kiron arasındaki gergin enerji ki  etkisini birkaç gün sürdürecek, kendinizi yetersiz hissediyorsanız , içinizdeki gücü bulmanın şimdi tam zamanı . Kendinize güvenmiyorsanız ,  sorun değil, güven eksikliğinize rağmen hareket etmeyi öğrendiğinizde, işte o zaman sihirli değnek elinizde demektir.  Eylemleriniz ve davranışlarınız başkalarını incitmişse , yaralamışsa şimdi “Özür dilerim” deme zamanı . Sadece kırdığınız insanlardan değil, kendinizden de. Biliyorsunuz her şey kendinizi affetmekle başlar.  Ayrıca sakarlıklara, kazalara , yaralanmalara da açık bir zaman diliminde olacağız dikkatli olalım. Hepinizin güzel bir hafta geçirmesi dileği ile sevgiler.