• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2022

ŞUBAT 2022


ŞUBAT 2022

MERKUR KOVA BURCU SEYAHATİ 15 ŞUBAT- 10 MART “YARATICI ZİHİN ZİRVE YAPIYOR”
Aklın ve iletişimin gezegeni Merkür sıra dışı ve özgürlüğüne düşkün Kova burcuna geçtiğinde biz de sıra dışı, farklı düşünmeye başlarız. Zihin kendi kapasitesinin dışında çalışmaya başlar, eksantrik düşünce tarzı, entelektüel bilgi farklı bir yön kazanır. Yaşadığımız çağın daha ötesinde düşünür , daha farklı bakış açılarına merak sarar, bilgiyi ve iletişimi daha farklı şekillerde kullanırız. Bu süreçte internette daha fazla gezinir, aklımıza daha sıra dışı şeyler yapmak gelebilir. Rasyonel ve mantıklı düşünce önem kazanacağından duygusal düşünmekte zorlanabiliriz. Bu yüzden bu dönemde empati kurmayı ihmal etmeyelim canlar. Yükselen burçlara göre Merkür Kova seyahatine baktığımızda;
KOÇ
Sevgili yükselen Koçlar sosyal çevre ile iletişim hareketlenir, her türlü aktivitelere veya organizasyonlara katılmak , arkadaşlar  arasında iletişim sağlamak söz konusu olabilir. Sizinle  aynı ideali paylaşan kişilerle bir araya gelebilir, ileride yapacağınız farklı , sıra dışı  şeyleri tartışabilirsiniz. Geleceği formüle etmek, plan yapmak için uygun bir süreçtir, eskiden beri gelen dostlukların gözden geçirileceği bu günlerde, sosyal çevrenizde ve arkadaş çevrenizde değişiklikler olabilir.
BOĞA
Sevgili yükselen Boğalar, kariyer, statü ve işinizi ilgilendiren konularda  önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu dönemde mesleğinizle ilgili  eğitimler alabilirsiniz. Bu süreçte  işle ilgili seyahatler yapabilirsiniz, bazılarınız  kariyeriyle ilişkili konularda eğitim alabilir yeni teknikler öğrenebilir. Bazılarınız bu dönemde işinizle ilgili farklı projelerde yer alabilirsiniz.
İKİZLER
Sevgili yükselen İkizler, yurtdışı ve yabancılarla veya eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar  gündeme gelebilir. Bu süreçte perspektifinizi genişletecek konulara yönelebilir, sizi aydınlatacak kişilerle bir araya gelebilir ya da iletişim kurabilirsiniz. Eğitim almak, vermek, seminer düzenlemek, uluslararası konuşmalar ya da yazışmalar yapmak için ideal bir süreçtir.
YENGEÇ
Sevgili yükselen Yengeçler, parasal konulan konuşmak, planlamak bütçe ayarlamaları yapmak için önemli bir süreçtir. Başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Bu dönemde  genel anlamda projelerinize destek alma şansınız yüksek olabilir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarınızı korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır.
ASLAN
Sevgili yükselen Aslanlar, iletişim becerileri, düşünceler ve zihin ikili ilişkiler ve ortaklıklar bu dönemde daha fazla vurgulanabilir. Bu süreçte  anlaşmalar ve sözleşmelerle de önemli olabilir, farklı bir bakış açısı yakalanabilir, eşle veya ortaklıklarla ilgili konularda farklı çözümler ortaya çıkabilir.  Bu dönemdeki anlaşmalar veya sözleşmeler, işle ilgili olabileceği gibi, evlilik veya alım-satım ile ilgili de olabilir.
BAŞAK
Sevgili yükselen Başaklar, iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler açısından kullanılabilir. Bu dönemde  aynı iş ortamını paylaştığınız kişilerle iyi kontaklarınız sayesinde başarıya daha kolay uzanabilirsiniz.  Merkür’ün bu alandan geçişi, iş ortamında daha düzenleyici ve organize olmaya, farklı fikirler üretmeye  yardımcı olacaktır.  Günlük rutin işleri derleyip toparlamak, yapılmış işleri gözden geçirmek, eksiklerini ve hataları tespit etmek, gibi konular gündemde olabilir. İş koşullarındaki sorunları çözmeye yönelik konuşmalar, planlar yapılabilir. Sağlığı gözden geçirmek de gerekebilir.
TERAZİ
Sevgili yükselen Teraziler , çocuklar, aşklar, eğlenceler, hobisel ve sportif faaliyetlerle bu dönemde gündeminizde olabilir. Bu dönemde  farklı sıra dışı bir hobiye başlayabilirsiniz. Bazılarınız , çocuk sahibi olma konusunu  konuşulabilir bu  yönde bazı kararlar alabilirsiniz. Çocuklarla iletişim açısından da iyi bir zamandır.  Aşk ve cinsellik konusu da bu dönemin önemli sohbet konularındandır. Daha fazla iletişim olabilir. Bazılarınız bu dönemde  sevdiği kişiden haber ya da teklif alabilir bazılarınız da sevdiğiniz kişiye teklifte bulunabilirsiniz.
AKREP
Sevgili yükselen Akrepler, ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak farklılıkların  konuşulması ve planlanması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu aynı zamanda geleceğe yönelik planları gözden geçirip,  bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atılması gereken,  kendinizi yeniden ve daha farklı bir şekilde yapılandırmak için karalar alacağınız bir dönemdir. 
YAY
Sevgili yükselen Yaylar, zihinsel ya da iletişimsel becerileri geliştirme konusunda fırsatlar yakalama  söz konusudur. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek açısından iyi bir dönemdir. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişim artar; tartışmalar, konuşmalar, çok sayıda kontak gündeme gelir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir. Farklı bir konuda eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek, fikirlerinizi yazmak ve yayınlamak açısından değerlendirebilirsiniz .
OĞLAK
Sevgili yükselen Oğlaklar, sahip  olduğunuz kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerinizi daha iyi kullanabilme şansınız  artabilir. Gelirinizi ve kişisel maddi kaynaklarınızı artırmak için farkı ,yeni yollar bulabilirsiniz.. Geçim kaynağınızın, şu anki hayat tarzınızı karşılayıp karşılamadığını gerçekçi bir şekilde gözden geçirmek isteyebilir bunun için düzenlemeler planlamalar yapabilirsiniz.
KOVA
Sevgili yükselen Kovalar, kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, ikna yeteneğinizi iyi kullanabileceği, sözleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekebileceğiniz  bir süreçte olacaksınız. Bu dönemde kendinizle ilgili farklı kararlar alabilirsiniz. Merkür sizin yükseleninizde duygularınızdan çok mantığınızla  hareket etmek daha iyi sonuçlar verebilir. Ayrıca  zekânızı her zamankinden daha aktif kullanabilir, başkalarıyla ilgili iletişiminiz daha hızlı akmaya başlayabilir. Bazılarınızın bu dönemde önemli konuşmaları, yazılı anlaşmaları olabilir.
 BALIK
Sevgili yükselen Balıklar, bu dönemde  kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz, zihinsel yeteneklerininiz bu süreçte  gelişebilir. İleri sürmeyi düşündüğünüz fikirleriniz için, bu dönemde, hazırlıklar yapmak açısından ideal bir zamandır. Aynı zamanda bu süreçte  kendinizi dilediğiniz kadar rahat ifade edemeyebilirsiniz. Bu dönemde çok fazla iç gözlemler yapabilir, kendi  bilinçaltınızla sohbet edebilirsiniz. Bazılarınızın  arkasından konuşulabilir, gizli düşmanlar tarafından kulaklarınız   çınlatılabilir. Kiminizin geçmişte unutmak istediği şeyler tekrar karşısına çıkıp canınızı sıkabilir.