• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

ŞUBAT 2022

ŞUBAT 2022


ŞUBAT 2022

21 - 27 ŞUBAT HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Ay Terazi burcunda boşlukta başlıyoruz. 08:01-12:19 arasında boşlukta olacak bu süreçlerde yeni başlangıçlar yapmamaya , girişimlerde bulunmamaya dikkat edelim. Öğlen saatlerinde Ay Akrep burcunda olacak. Mars Neptün uyumlu açısının etkilerini bugünden itibaren hissetmeye başlayacağız. Başkalarına yardım etmek için harekete geçirici bir enerji verecek aynı zamanda manevi çalışmalar, sanatsal yaratıcılık için de harekete geçirici bir etki. Merkür  Kiron uyumlu açısının da etkilerini Salı gününden itibaren hissetmeye başlayabiliriz, bu süreçte birbirimizle iletişim halindeyken  aşırı duyarlı olabiliriz. Kendimizi iyileştirmek için bizi inciten ,acıtan şeyler hakkında konuşmayı öğrenmemiz açısından iyi bir etki verebilir. Venüs Neptün uyumlu kontağı bu hafta kendimizi daha rahat hissetmemizi sağlarken Cuma günü Merkür Uranüs gergin enerjisi ile  zihinsel anlamda gerginlik hissedilebilir ,çevremizdeki kişilere  sert ve beklenmedik sözler söyleyebilir, kırıcı olabiliriz.
21 Şubat Pazartesi  öğlen saatlerinde Ay Akrep burcunda olacak, derin duygular, kıskançlıklar, saplantılı duygular altında olabiliriz. Ayrıca bu süreçte sezgilerimizde de artış olabilir. Ayrıca Ay Akrep günleri ihtiyacımız olmayan şeyleri serbest bırakmak ve ilerlemeye devam etmek için de iyi enerji verir, farkında olalım. Akşam saatleri Ay ve Güneş arasındaki uyumlu enerji  fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak rahat hissedeceğimiz zamanlardır. İç huzurunuz tüm ilişkilerinizi normalden daha uyumlu hale gelmesine sebep olabilir, liderlik edebilirsiniz , kendinizi ve hedeflerinizi  tanıtmak için iyi bir zamandır.
22 Şubat Salı günü saba saatlerinde beklenmedik durumlar gelişebilir, duygusal anlamda kopuşlara, yıpranmalara sebebiyet verebilir, planlar değişebilir. Ay ve Jüpiter uyumlu enerjisi il duygusal anlamda kendinizi huzurlu hissedeceğimiz zamanlardır . Bu, duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmak için ideal bir zamandır. Bu süreçte başlayan yeni ilişkiler ,karşılıklı saygı ve anlayış, çok başarılı kişisel ve ticari ortaklıklara yol açabilir. Bu, iyi duyguların ve mutluluğun zamanıdır, maddi zenginliklerin yanı sıra yeni ve etkili dostlukların artmasını bekleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay ve Satürn arasındaki gergin enerji ile kendimizi sıkışmış, daralmış hissedebiliriz.
23 Şubat Çarşamba günü 12:23-16:28 arasında boşlukta olacak ve daha sonra Ay Yay burcu seyahatine başlayacak, kendimizi daha neşeli ve pozitif hissedeceğimiz bir modda  olacağız. Mars ve Neptün uyumlu açısı bu gece 22:11’de kesinleşiyor etkisi birkaç gün daha devam edecek Mars Neptün ile birlikte enerji ve eforumuzu  manevi  ve metafizik alanlara vermemizi sağlayacak bir enerji gönderiyor olacak. Bu  süreçte başkalarına yardım etme konusunda harekete geçebilirsiniz, belki uzun süredir düşünüyordunuz işte size fırsat ! Aynı zamanda bu etki ile kendi iç dünyanıza çekilip ruhunuzu mutlu etmek için manevi çalışmalar, meditasyon yapabilirsiniz. Bu günlerde sezgileriniz de artacağı için yapmanız gereken şeyler için iç sesinizi dinleyin o size doğru olanın ne olduğu konusunda rehberlik edecektir.
24 Şubat Perşembe gününe Ay Güneş karesi ile başlıyoruz, sabah saatlerinde etkin olacak bu enerji ile erkek kadın arasında çatışmalar olabilir, farkında olalım. Sabahın ilerleyen saatlerinde ise Merkür Kiron  ile uyumlu bir enerji veriyor olacak ve etkisi birkaç gün devam edecek, etrafımızda iletişim halinde olduğumuz kişilerin  ne söylediği, nasıl söylediği ve ne zaman söylediği konularına takılabiliriz.  Başkalarına açılarak bizi inciten ve acı veren düşüncelerimizi konuşarak paylaşmak isteyebiliriz. Merkür Kova burcunda olduğu için farklı , sıra dışı  yeni öğrenme disiplinleri yaratmak isteyebiliriz. Belki de bu süreçte zihinsel olarak   kendimizi nasıl rahatlatacağımızı öğrenmenin farklı bir yönünü deneyebiliriz, belki de rahatlamanın ve iyileşmenin anahtarı, önce farkındalık kazanmaktadır. Öğleden sonra ise abartılı duygular içinde olabiliriz, daha fazla gezmek, daha fazla eğlenmek, yemek-içmek isteyebiliriz. Akşam saatlerinde Venüs ve Neptün arasında uyumlu bir ilişki söz konusu aşkın tutkulu, romantik  hali, estetik, moda, güzellikleri ortaya çıkaran , resim, heykel , müzik, dans, sinema konularında  ilham veren yaratıcılık söz konusu farkında olup değerlendirelim. Ayrıca manevi ve ruhsal çalışmalar yapmak için içinizde ilahi bir aşk  hissedebilirsiniz ayrıca   sezgilerde artış olacağından  rüyalar yoluyla  iç görüler kazanabilirsiniz. Diğer taraftan her türlü ilişkilerimiz de bu güzel enerjiden nasibini alabilir, ilişkilerimiz daha uyumlu daha rahat ilerleyebilir.
25 Şubat Cuma günü sabah saatlerinde Merkür Uranüs gergin enerjisi kesinleşiyor; günlük iş ve rutinlerinizde oluşabilecek farklı durumlar  üzüntülere veya  gerginliğe neden olabilir. Üzücü haberler alabilir veya sizi planlarınızı değiştirmeye zorlayan beklenmedik bir şey yaşayabilirsiniz. Merkür sinirleri de  temsil ettiğinden,  aşırı gerginlikten kaynaklanan sağlık sorunları riski olabilir. İletişimsel konularda, herhangi bir anlaşma veya sözleşmelerde de durumlar değişkendir, sabitliği ve istikran yakalamak zor olabilir. Bu süreçte  konsantrasyon eksikliği söz konusu olabilir bu yüzden  plan yapmanız veya ayrıntılı işlerle uğraşmanız  gerekiyorsa   fazladan zaman ayırın. Bu sürecin olumlu tarafı, olaylara farklı bir açıdan  bakma özelliği verir, orijinal fikirlere ve atılımlara yol açabilir. Bu süreçte yaşanabilecek olumsuzluklar ; arabanız, elektronik aletleriniz bozulabilir bu yüzden esnek ve açık fikirli olmak gerekir. Ay 06:24 - 19:27 arasında boşlukta olacak neredeyse günün tamamını hiçbir açı yapmadan geçireceği için bu süreçte başlangıçlar, girişimler yapmamak, herhangi bir alım-satım yapmamakta fayda vardır, sonuçsuz kalabilir, yarım kalan işleri tamamlamak açısından güzel bir süreçtir. Saat 19:27’de Ay Oğlak burcuna geçiş yapacak, birkaç gün hedef ve kariyerimizle ilgili konulara odaklanacak, sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışacağız.
26 Şubat Cumartesi gün genelinde çok güzel bir akış söz konusu  sabah saatlerinde  çeşitli görüşmeler ve toplantılar yapmak, sevdiklerinizle birlikte olmak için güzel  bir süreç olabilir. Öğlen saatlerinde günün  tek olumsuz açısı Ay  ve Kiron  başkalarına gelecekle ilgili hedeflerini belirleme konularında veya sorumluluklarıyla nasıl başa çıkacakları ile ilgili konularda dertlerine derman bulmakta zorlanabiliriz, geçmişte bizi yaralayan konular gündeme gelebilir ,acımızı tekrar hissedebiliriz. Öğleden sonra beklenmedik sürpriz  güzel haberler alabiliriz. Akşam saatlerinde güzel bir atmosfer söz konusu fakat yeme-içme konularını abartabiliriz, farkında olalım.
27 Şubat  Pazar sabahı Ay’ın Neptün ve Venüs ile uyumlu açıları sıcak, ruhsal anlamda tatmin edici  bir atmosfer sunuyor olacak, ilişkilerle ilgili güzel bir akış ve manevi anlamda huzurlu rahat olacağımız zamanlar. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara meyilli bir enerji var, farkında olalım ayrıca yürüyüş ve egzersiz yapmak için de iyi bir zamanda olacağız, sadece dikkatli olmamızda fayda var. Akşam saatlerinde Ay ve Plüton kavuşumu ile  kişisel bir etkileşim veya olay, bilinçaltınıza derinde gömülmüş bir hatırayı veya duyguyu tetikleyebilir. Duygularınız konusunda takıntılı bile olabilirsiniz ve başka herhangi bir şeye odaklanmakta sorun yaşayabilirsiniz. Hayaller, vizyonlar, psişik izlenimler veya sezgisel iç görüler ruh halinizi derinden etkileyebilir. Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor, 17:49-21:05 arası boşlukta olacak ardından 21:05’te Kova burcuna girecek. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.