• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

Sevgili Boğalar,
►2.7.2020 de SATÜRN OĞLAK BURCUNA SİZLERİN 9. EVİNİZE GEÇECEK.
Karmanın efendisi Satürn’ün Oğlak burcu transiti ile önceliklerimizin neler olduğuna daha kolay karar verebiliriz, her şeyi daha dikkatli planlayıp hesaplayabiliriz, sorumluluk duygumuz aktive olur, kurallar ve kriterler bizim için çok daha önemli hale gelecektir. Hedeflerimize odaklanabiliriz. Transit Satürn’ün yurtdışına yönelik işler, seyahatler, yabancılarla ilişkiler, eğitim ve öğretim, yayıncılık, hukuksal konular, dini ve ruhsal konular, dini veya akademik kişilerle ilişkilendirilen 9.evden transit etmesi bu konularda testten geçeceğinizi, sorumluluklar alacağınızı ama bu konuda bir şeylerin yerli yerine oturacağını da gösterir. Diğer taraftan size yabancı olan bazı konularla uğraşmanız gerekebilir. Bazılarınız kariyeriniz için eğitim alabilir ve kendini yetiştirme gayretine girebilir. Eğitimlere odaklanmak için iyi bir zaman dilimidir. Eğer yurtdışı bağlantılı bir işiniz varsa daha çok çalışacağınız ancak temkinli davranmak zorunda olacağınız bir dönemdir. Bazılarınız ise bilimsel, dinsel veya ruhsal konulara odaklanabilir.
►5.7.2020 DE DOLUNAYLA BİRLİKTE 13 DERECE OĞLAK BURCUNDA SABAH 07.44 DE AY TUTULMASI GERÇEKLEŞECEK. SİZLERİN 9. EVİNİZDE. ÜSTELİK BU AY TUTULMASININ URANÜSLE BİR ÜÇGEN AÇISI OLACAK.
Tutulmalar, kadersel olarak görülebilecek olayların şimşek çakması gibi hayatımıza akmasını sağlar. Bizde olan etkileri sarsıcı ve çok güçlüdür. Gizli kalmış yeteneklerimizin ortaya çıkmasını sağlayan yine tutulma zamanlarıdır. Diğer taraftan ne olup bittiğini anlamadan olayların hızlı bir şekilde gelişmesi bizde korku, panik ve endişe yaratabilir. Özellikle hayatınızda körelmiş, yıpranmış her ne varsa onlardan kurtulmanızı sağlayan enerjiler taşır. Yaşanan iyi ya da kötü olaylar ruhsal gelişimimiz açısından çok önemlidir. Önemli olan aynı tarz olaylar geldiğinde yeniden aynı hataları yapmamaktır. Kısacası tutulmalar ders verici bir niteliğe sahiptirler. Dolunaylar bir şeyleri sona erdirmenin, kimi zaman ulaşılamayanların elinizden kayarak gitmesini temsil eder. Ayrıca dolunaylar fikirleri yerine getirme zamanlarıdır. Tutulmanın etkisiyle 9.ev konuları mercek altına alınır ve yaşamınızda büyük öneme sahip olur. Uzakta yaşayan akrabalarınız, yurtdışı bağlantılı işler, uzak yerlere seyahatler, yabancılar, hukuki süreçler ya da akademik süreçler gündeminizde sıkça yer alacak, bu konularda bir takım sınavlara tabi tutulacaksınız ve bu gündemlerin ve sınavların yansımaları duygusal anlamda sizi etkileyecektir. Bu ay tutulmasını yeni bir eğitime, yeni bir ticari işe başlamak için kullanabilir siniz ya da işinizin tanıtımını yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm bu konuda hızlı gelişen olaylar ve durumlar söz konusu olabilir.
►GÜNEŞ AY BAŞINDAN İTİBAREN YENGEÇ BURCUNDA SİZLERİN 3. EVİNİZDE MERKÜR DE YENGEÇ BURCUNDA VE MERKÜR 12.7.2020 DE RETRO HAREKETTEN DÜZ HAREKETE GEÇİYOR. ANCAK MERKÜR DÜZ HAREKETE GEÇMEDEN ÖNCE 8.7.2020 DE 12.EVİNİZDEKİ MARSLA BİR KARE AÇI YAPACAK.
Ayın başından itibaren odak noktanız kardeşleriniz, yakın çevreniz, komşularınız ve çocukluk arkadaşlarınızda olacaktır. Merkür’ün düz harekete geçeceği 12 sine kadar yakınlarınızla olan ilişkilerinizde özellikle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ayın 8’ i civarı yakınlarınızla kırgınlıklar ve agresyonlar yaşayabilirsiniz. Ağzınızdan çıkana dikkat etmelisiniz, sözleriniz kavga sebebi olabilir. Merkür retrosunda zihniniz geçmişte yaşadığınız ancak çözemediğini bazı olaylara takılabilir. Temmuz ayı zihninizin hayli aktif olacağı bir ay olacaktır. Ancak ayın 12 sinde Merkür’ün düz harekete geçmesi ile yakınlarınızla ilişkileriniz rayına girecektir. Aranızdaki sorunlara çözümler bulabileceğiniz ve iletişim gücünüzün yükseleceği bir dönem olacaktır. Diğer taraftan 3. ev genel olarak iletişim kurma şeklimizi anlattığından buradaki Merkür gerilemesi genel anlamda herkesle kurduğumuz iletişimde sorunlar yaratacaktır. İster sözlü, ister yazılı ister elektronik iletişim şeklini kullanıyor olalım, tüm iletişim şekillerinde sorunlar olacaktır. Ancak Merkür’ün düz harekete geçmesiyle iletişim sorunlarımız çözülecektir ve karşılıklı daha iyi anlaşmaya başlayacağız. Bazılarınız bu süreçte yeni eğitimlere başlayabilir ancak mümkünse bu eğitimlere Merkür’ün düz harekete geçtiği 12 Temmuz’dan sonra başlamalısınız. 12 Temmuz da ise Güneş ile Neptün’ün bir üçgen açısı gerçekleşecek bu açının etkisi hayalleriniz ve hedefleriniz için olumlu olacaktır.  15 Temmuz da ise Güneş ile Plüton’ nun bir karşıt açısı  21 Temmuz da ise Güneşin Satürn ile bir karşıt açısı gerçekleşecek, bu karşıt açılar ile eğitim hayatınızda ya da kardeşlerinizle ya da yakınlarınızla ilgili konular da ya da hukuki süreçlerinizde ya da yabancılarla olan işlerinizde ya da akademik süreçlerinizde ani ve beklenmedik olaylar, sorunlar yaratabilir.
►GÜNEŞ 22 TEMMUZDA ASLAN BURCUNA SİZLERİN 4.EVİNİZE GEÇECEK.
Ayın 22 sinden sonra odak noktanız aileniz, ebeveynleriniz, onların sağlığı, ailevi ilişkileriniz, gayrimenkulleriniz, toprağınız, yaşadığınız yer ve eviniz olacaktır.Bazılarınız için gayrimenkul alıp satmak bazılarınız için ev değiştirmek, taşınmak, evinizde tadilat yapmak söz konusu olurken bazılarınız için ailevi konular gündem olacaktır.
►AY BOYUNCA VENÜS İKİZLER BURCUNDA SİZLERİN 2. EVİNİZDE VE KAD DA İKİZLER BURCUNDA
Venüs ikizler burcundayken bilgi almaya karşı doyumsuz oluruz. İlişkilerimizde ise istikrardan uzak olabiliriz. Biraz çapkın olabiliriz. Venüs ikizler burcundayken yeni iş anlaşmaları yapmak ve yeni eğitimlere katılmak isteyebiliriz. Venüs ve İkizlerin 2. evinizdeki varlığı size parasal sorunlarınız için çözümler getirirken, para kazanma konusunda şans ve kısmet de getirecektir. Kendi kazançlarınızı arttırma fırsatları yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan kendinizi daha değerli ve özgüveni yüksek hissedebileceğiniz bir ay olacaktır.
►MARS İSE AY BOYUNCA KOÇ BURCUNDA SİZLERİN 12. EVİNİZDE
Ay boyunca arkanızdan çevrilen işlere, gizli düşmanlıklara maruz kalabilirsiniz ve bu düşmanlıklar sizin gerilmenize ve agresyon yaratmanıza sebep olabilir.Bazılarınız ise hastanelerde efor göstermek durumunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan 12. Evdeki mars her ne kadar yönettiği burçta da olsa zaman zaman enerjinizi kaybettiğinizi hissettirebilir. Mars 12. Evdeyken kazalara ve ameliyatlara da sebebiyet verebilir.
►20 TEMMUZDA BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK YENGEÇ BURCUNUN 28 DERECESİNDE VE SİZLERİN 3. EVİNİZDE
Eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın ve uzak akrabalar, yolculuklar, fikirler, yazmak ve yayınlamak, seminerler düzenlemek ve bilgiyi paylaşmak, hukuksal konular ile ilgili ön plana çıkacaktır. Tüm bu konularda yeni başlangıçlar, yeni girişimler ya da yeni oluşumlar için çok uygun bir zaman olacaktır.