• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar,
2.7.2020 de SATÜRN OĞLAK BURCUNA SİZLERİN 1. EVİNİZE YANİ YÜKSELENİNİZE GERİ DÖNECEK.
Karmanın efendisi Satürn’ün sizlerin yükseleninize yani oğlak burcuna transiti ile önceliklerimizin neler olduğuna daha kolay karar verebiliriz, her şeyi daha dikkatli planlayıp hesaplayabiliriz, zaten yüksek olan sorumluluk duygumuz daha da aktive olur, kurallar ve kriterler de bizim için çok daha önemli hale gelecektir. Hedeflerinize odaklanabilir ve başarıyı yakalayabilirsiniz.Satürn’ün başlangıçları ifade eden ASC’ nizden geçmesiyle birlikte eskiye ait bir şeyler geçerliliğini kaybetmeye başlar. Artık yeni bir gelişim döngüsü içine girmişsinizdir. Satürn’ün Kova’ya geçişinden sonra Retro yaparak tekrar yükseleninize gelmesi halen hayatınıza dair vermeniz gereken sağlam ve gerçekçi kararlar olduğunu ve kendinizi yeniden tanımlamakta eksik olduğunuz şeyleri bulmanız gerektiğini anlatıyor. Halen kendinize odaklanmanız gereken ve almanız gereken sorumluluklar var. Elinizi taşın altından çekmek için erken.
Diğer taraftan sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Satürn’ün 1. ev transiti size kilo verdirebilir.
5.7.2020 DE DOLUNAYLA BİRLİKTE 13 DERECE OĞLAK BURCUNDA SABAH 07.44 DE AY TUTULMASI GERÇEKLEŞECEK. SİZLERİN 1. EVİNİZDE YANİ YÜKSELENİNİZDE. ÜSTELİK BU AY TUTULMASININ 5. EVİNİZDE BULUNAN URANÜSLE BİR ÜÇGEN AÇISI OLACAK.
Tutulmalar, kadersel olarak görülebilecek olayların şimşek çakması gibi hayatımıza akmasını sağlar. Bizde olan etkileri sarsıcı ve çok güçlüdür. Gizli kalmış yeteneklerimizin ortaya çıkmasını sağlayan yine tutulma zamanlarıdır. Diğer taraftan ne olup bittiğini anlamadan olayların hızlı bir şekilde gelişmesi bizde korku, panik ve endişe yaratabilir.Özellikle hayatınızda körelmiş, yıpranmış her ne varsa onlardan kurtulmanızı sağlayan enerjiler taşır. Yaşanan iyi ya da kötü olaylar ruhsal gelişimimiz açısından çok önemlidir. Önemli olan aynı tarz olaylar geldiğinde yeniden aynı hataları yapmamaktır. Kısacası tutulmalar ders verici bir niteliğe sahiptirler.
Dolunaylar bir şeyleri sona erdirmenin, kimi zaman ulaşılamayanların elinizden kayarak gitmesini temsil eder. Ayrıca dolunaylar fikirleri yerine getirme zamanlarıdır.Bu tutulma, ilişkilere yönelik, karşılıklı olarak kişiliğin öne çıkacağı durumlar, evlilik ve ortaklıkla alakalı durumlar, sağlığınızı ve parterinizin ya da eşinizin sağlığına bağlı durumlar, fiziksel görüntülerinizle ilgili konular, sizin ya da partnerinizin ya da ilişkide bulunduğunuz kişilerin hayatında gelişmeler olabilir.. Karşılıklı olarak etki-tepki ve karşılıklı alışverişler vardır.Tutulmanın 5. evden Uranüs’ten alacağı destekleyici açı, ilişkileriniz veya çocuklarınızla ilgili aniden gelişen durumlar söz konusu olacaktır.
GÜNEŞ AYBAŞINDAN İTİBAREN YENGEÇ BURCUNDA SİZLERİN 7. EVİNİZDE MERKÜR DE YENGEÇ BURCUNDA VE MERKÜR 12.7.2020 DE RETRO HAREKETTEN DÜZ HAREKETE GEÇİYOR. ANCAK MERKÜR DÜZ HAREKETE GEÇMEDEN ÖNCE 8.7.2020 DE 4.EVİNİZDEKİ MARSLA BİR KARE AÇI YAPACAK.
Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle aidiyet duygumuz artacaktır. Ailenizle ve sevdiklerinizle olmak, ailenizle ve arkadaşlarınızla evinizde güvende hissetmek  istersiniz. Sosyal olmak isteyeceğiniz, arkadaşlarınızla vakit geçirip eğlenmek onlarla ilgilenmek isteyeceğiniz bir süreç olacaktır, aile kurmak ve çocuklarla ilgilenmek konularında motivasyon verir.
Güneşin 7. ev transiti ile birlikte ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Tanınmış, önemli insanların dikkatini çeken kişiler hayatınıza girebilir. İkili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak ve paslaşmak için uygun bir zaman dilimidir.  Aynı zamanda eşinizin, partnerinizin, ailenizin ya da ortağınızın gündemlerine destek vermek ya da onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda , deneyimli kişilere danışabilirsiniz.
Ayın 8 ‘inde Güneş’in Mars ile yapacağı zorlu açı ile ailenizle ve ilişkilerinizle ilgili efor sarf etmek, çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz diğer taraftan gerginliklere ve çatışmalara açık olabilirsiniz.
Ayın 12 ‘sinden sonra Merkür’ün düz harekete geçmesi ile ilişkilerinizde retrodan kaynaklanan sorunlar çözülmeye başlayacaktır, her türlü iletişiminizle ama özellikle yakınlarınızla olan ilişkilerinizle ilgili sorunlar çözülmeye başlayacaktır.İletişim becerileriniz ve düşünceleriniz ikili ilişkilerinizde ve ortaklıklarda olacaktır. Aynı zamanda anlaşmalar ve sözleşmeler için iyi zamanlar başlamış olacaktır. Anlaşma ve sözleşmeler, işle ilgili olabileceği gibi, evlilik veya alım satımı ile ilgili olabilir. Aynı zamanda yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak için uygun zaman dilimidir.
12 Temmuz da ise Güneş ile Neptün’ün bir üçgen açısı gerçekleşecek bu açının etkisi hayalleriniz ve hedefleriniz için olumlu olacaktır.
15 Temmuz da ise Güneş ile Plüton’un bir karşıt açısı  21 Temmuz da ise Güneşin Satürn ile bir karşıt açısı gerçekleşecek, bu karşıt açılar ile yakınlarınızla ilişkilerinizle ilgili değişen ve zorlu durumları ortaya çıkaracaktır.
GÜNEŞ 22 TEMMUZDA ASLAN BURCUNA SİZLERİN 8.EVİNİZE GEÇECEK.
Güneş Aslan burcundayken ışıltınızı gösterme zamanıdır ve siz sevgili Oğlaklar  ışıltınızı kariyer alanında ve tüm toplumun önünde göstereceksiniz. Güneş’in 8. ev transiti ile ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, nafaka, tazminat ya da miras gibi alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Bu transit süresince, başkalarıyla birlikte hareket etmek ya da başkalarından gelecek şeyleri beklemek mecburiyeti oluşabilir.Diğer taraftan bazılarınız metafizik konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz ve bu konulara yönelik araştırmalar yapabilirsiniz.
AY BOYUNCA VENÜS İKİZLER BURCUNDA SİZLERİN 6. EVİNİZDE VE KAD DA İKİZLER BURCUNDA
Venüs İkizler burcundayken bilgi almaya karşı doyumsuz oluruz. İlişkilerimizde ise istikrardan uzak olabiliriz. Biraz çapkın olabiliriz. Venüs ikizler burcundayken özellikle işinizle ilgili konularla ilgili eğitimler alabilir, bu konularda araştırmalar yapabilir, makaleler hazırlayabilirsiniz. Bu transit sürecinde, astlarınızla ve hizmetlilerle veya genel olarak size hizmet eden kişilerden yana faydalar görülebilir. Bu süreçte ekip arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınızla iyi ilişkileriniz sayesinde başarıyı daha kolay elde edebilirsiniz. İşinizle ya da iş arkadaşlarınızla sorunlarınız varsa bu süreçte uzlaşma sağlayabilirsiniz. Yeni bir iş bulmak ve yeni bir işe adapte olmak, uyum sağlamak için iyi bir süreçtir. Bu transit tatlı düşkünlüğü yaratabilir ve kilo almanızı sağlayabilir. Kendinizi formda tutmak için egzersiz yapmalısınız.
MARS İSE AY BOYUNCA KOÇ BURCUNDA SİZLERİN 4. EVİNİZDE
Aile içerisinde gerginlikler, tartışma ve kırgınlıklar yaşanabilir. Çabanız ve eforunuz ailevi konularda olacaktır. Ev kazalarına, gasp ve hırsızlıklara dikkat etmelisiniz. Taşınabilir, evde tadilat ve tamirat yapabilirsiniz.
20 TEMMUZDA BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK YENGEÇ BURCUNUN 28 DERECESİNDE VE SİZLERİN 7.EVİNİZDE
7.evdeki yeniay söz, nişan, evlilik gibi olaylara başlamak için iyi bir süreçtir. Evlilik ve ortaklıkla ilgili durumlar, sağlığımız ve fiziksel görüntümüzle ilgili durumlar, anlaşmalar ve sözleşmeler ile ilgili yeni başlangıçlar ve girişimler söz konusu olabilir.