• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar,
2.7.2020 de SATÜRN OĞLAK BURCUNA SİZLERİN 11. EVİNİZE  GERİ DÖNECEK.
Karmanın efendisi Satürn’ün Oğlak burcuna transiti ile önceliklerimizin neler olduğuna daha kolay karar verebiliriz, her şeyi daha dikkatli planlayıp hesaplayabiliriz, sorumluluk duygumuz aktive olur, kurallar ve kriterler de bizim için çok daha önemli hale gelecektir. Hedeflerinize odaklanabilir ve başarıyı yakalayabilirsiniz. Satürn’ün 11.evde transit etmesi sosyal çevre ve arkadaşlar, organizasyonlar, grup aktiviteleri, umutlar ve dilekler, iş ve eylemlerden elde edilen kazançlarla ilişkilendirilen bu alanda testten geçeceğinizi ve sorumluluklar almanız gerektiğini söylüyor. Ekipçe yapılan işler, organizasyonlar alanında sorumluluklar ve mücadeleler verilebilir. Toplumsal platformlarda çalışabilirsiniz. Bazılarınız yeni arkadaş edinmekte zorlanabilirsiniz ya da gelecek planlarınızda yer almayan arkadaşlarınız hayatınızdan gidebilirler. Sevdiğiniz arkadaşlarınızdan bazıları sizden uzaklaşabilir. Bazılarınızın arkadaşlarının sağlık sorunları ya da onların hayatlarında kısıtlanmalar olabilir.
5.7.2020 DE DOLUNAYLA BİRLİKTE 13 DERECE OĞLAK BURCUNDA SABAH 07.44 DE AY TUTULMASI GERÇEKLEŞECEK. SİZLERİN 11. EVİNİZDE. ÜSTELİK BU AY TUTULMASININ 3. EVİNİZDE BULUNAN URANÜSLE BİR ÜÇGEN AÇISI OLACAK.
Tutulmalar, kadersel olarak görülebilecek olayların şimşek çakması gibi hayatımıza akmasını sağlar. Bizde olan etkileri sarsıcı ve çok güçlüdür. Gizli kalmış yeteneklerimizin ortaya çıkmasını sağlayan yine tutulma zamanlarıdır. Diğer taraftan ne olup bittiğini anlamadan olayların hızlı bir şekilde gelişmesi bizde korku, panik ve endişe yaratabilir. Özellikle hayatınızda körelmiş, yıpranmış her ne varsa onlardan kurtulmanızı sağlayan enerjiler taşır. Yaşanan iyi ya da kötü olaylar ruhsal gelişimimiz açısından çok önemlidir. Önemli olan aynı tarz olaylar geldiğinde yeniden aynı hataları yapmamaktır. Kısacası tutulmalar ders verici bir niteliğe sahiptirler. Dolunaylar bir şeyleri sona erdirmenin, kimi zaman ulaşılamayanların elinizden kayarak gitmesini temsil eder. Ayrıca dolunaylar fikirleri yerine getirme zamanlarıdır. Bu tutulma eğlence tarzınız, sosyal hayatınız, yakın arkadaşlarınız veya sosyal çevreniz ile ilgili durumlar, çocuklarınız, aşklar, ümit ve beklentilerinizle, başkalarından destek beklentilerinizle ilgili konular vurgu kazanacaktır.  Arkadaşlarınızdan kopmalar söz konusu olurken ani ve beklenmedik değişimler söz konusu olabilir. Ekonomik sıkıntılara dikkat etmelisiniz.
GÜNEŞ AYBAŞINDAN İTİBAREN YENGEÇ BURCUNDA SİZLERİN 5. EVİNİZDE MERKÜR DE YENGEÇ BURCUNDA VE MERKÜR 12.7.2020 DE RETRO HAREKETTEN DÜZ HAREKETE GEÇİYOR. ANCAK MERKÜR DÜZ HAREKETE GEÇMEDEN ÖNCE 8.7.2020 DE 2.EVİNİZDEKİ MARSLA BİR KARE AÇI YAPACAK.
Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle aidiyet duygumuz artacaktır. Ailenizle ve sevdiklerinizle olmak, ailenizle ve arkadaşlarınızla evinizde güvende hissetmek  istersiniz. Sosyal olmak isteyeceğiniz, arkadaşlarınızla vakit geçirip eğlenmek onlarla ilgilenmek isteyeceğiniz bir süreç olacaktır. Güneş’in Yengeç geçişi aile kurmak ve çocuklarla ilgilenmek konularında motivasyon verir. Güneşin 5. Ev transiti çocuklar, aşklar, eğlenceler, hobi ve sportif faaliyet alanları hareketlenmeye başlar. Çocuklarla ilgili girişimler yapmak açısından çok uygun bir transittir. Güneş’in 5. eve transit etmesiyle yaratıcı yönleriniz aktive olacak ve becerilerinizi daha iyi sergileyebileceksiniz. Spora başlamanın tam zamanı. Keyifli işlere, zevk alacağınız hobilere fazlasıyla zaman ayırabilirsiniz ve fazlasıyla sosyalleşebilirsiniz. Kısa tatiller yapabilirsiniz ve rutin dışı aktiviteler yapabilirsiniz.
Özellikle ayın 12 sinden sonra Merkür’ün geri hareketinden düz harekete geçmesiyle çocuklarınızla iletişiminiz ve aşk hayatınızda sorunlara çözüm bulabilir ve uzlaşma sağlayabilirsiniz.
Ayın 12 si sonrası riskli yatırımlarda bulunmak, sözleşme imzalamak, anlaşmalar yapmak için uygun olacaktır.
12 Temmuz da ise Güneş ile Neptün’ün bir üçgen açısı gerçekleşecek bu açının etkisi hayalleriniz ve hedefleriniz için olumlu olacaktır.
15 Temmuz da ise Güneş ile Plüton’un bir karşıt açısı  21 Temmuz da ise Güneş’in Satürn ile bir karşıt açısı gerçekleşecek, bu karşıt açılar çocuklarınızla ve aşk hayatınızla ilgili değişen ve zorlu durumları ortaya çıkaracaktır.
GÜNEŞ 22 TEMMUZDA ASLAN BURCUNA SİZLERİN 6.EVİNİZE GEÇECEK.
Güneş Aslan burcundayken ışıltınızı gösterme zamanıdır ve siz sevgili akrepler ışıltınızı kariyer alanında ve tüm toplumun önünde göstereceksiniz. Güneşin 6.evdeki transitiyle birlikte günlük iş ve mecburiyetler öncelik kazanmaya başlar. Hayattaki sorunlara, sorumluluklara ve görevlere daha fazla eğilmek gerekir. Güneşin bu alandan geçmesi başkalarının istek ve arzularına göre çalışmanız gerekebilir. Zira burası kendimizden çok başkaları için çalıştığımız alandır.  Başkalarının görevlerini üstlenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu sizin sağlığınızı  bozacak kadar yorucu olabilir. Sağlığınıza odaklanabilirsiniz.
AY BOYUNCA VENÜS İKİZLER BURCUNDA SİZLERİN 4. EVİNİZDE VE KAD DA İKİZLER BURCUNDA
Venüs İkizler burcundayken bilgi almaya karşı doyumsuz oluruz. İlişkilerimizde ise istikrardan uzak olabiliriz. Biraz çapkın olabiliriz. Venüs ikizler burcundayken özellikle işinizle veya hobilerinize ilgili konularla ilgili eğitimler alabilir, bu konularda araştırmalar yapabilir, makaleler hazırlayabilirsiniz. Bu transit ev hayatınız ve ailevi ilişkilerinizle ilgili konularda olumlu gelişmeler olacaktır. Evinizde ve ailenizle birlikteyken kendinizi mutlu, huzurlu  ve güvende hissedersiniz. Bazılarınız evinizde yapmayı planladığınız dekoratif değişiklikleri ve yenilikleri yapabilirsiniz. Aile arasındaki dargınlıklar bitebilir ve aile arasında dayanışma artabilir. Bu dönemde evinizle ailenizle sosyalleşmek size daha cazip gelebilir.
MARS İSE AY BOYUNCA KOÇ BURCUNDA SİZLERİN 2. EVİNİZDE
Ay boyunca eforunuz ve çabanız parasal konularda olacaktır. Enerjinizi parasal konularda harcayacaksınız. Parasal konularda girişimcilik ve cesaret yüksek olacaktır. Kazanç elde etme motivasyonunuz yüksek olacaktır. Harcamalar artabilir ve aceleci ve riskli yatırımlar yapma eğilimi gösterebilirsiniz.
20 TEMMUZDA BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK YENGEÇ BURCUNUN 28 DERECESİNDE VE SİZLERİN 5.EVİNİZDE
Bu tutulma ile ilişkilere yönelik, karşılıklı olarak kişiliğin öne çıkacağı durumlar, evlilik ve ortaklıkla alakalı durumlar, sağlığınızı ve parterinizin ya da eşinizin sağlığına bağlı durumlar, fiziksel görüntülerinizle ilgili konular, sizin ya da partnerinizin ya da ilişkide bulunduğunuz kişilerin hayatında yeni başlangıçlar ve girişimler söz konusu olabilir.