• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

1 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Yeni bir ayın başlangıcı Temmuz’un ilk gününe merhaba, ayın ilk  gününe Ay Akrep teması ile başlıyoruz. İçsel huzuru bulmak için meditatif çalışmalar yapabilirsiniz. Aile ve ikili ilişkilerinizde kavga etmek mümkündür, dikkatli olun canlar. İşlerinizin planlanması ve tutku ve sabırla çalışılması gereken işleriniz varsa Akrep zamanı yapmak daha kolay olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:00’da başlayarak gün boyu devam edecek olan Güneş ve Merkür ikilisinin Uranüs’ e uyumlu açıları ile sürpriz gelişmeleri hızlı bir şekilde hayatımıza çekeceğimizi anlatıyor aynı zamanda zihinsel anlamda yaratıcı fikirler üretmenin beyin fırtınası yapma zamanı.Veeeeeeeeeee
01:26 Merkür Güneş’in kalbine doğru gitmeye başlıyor….
05:52 Merkür Güneş’in kalbinde olacak, çok özel bir zaman
10:14 Merkür tahtından ayrılmaya başlıyor olacak.
Demek ki bu gece saat 01:26’dan sonra evren dilek kapılarını açıyor Merkür geri harekette olduğu için çok önceden beri istediğiniz şeyler için, özellikle ev, yuva, aile, aile olmak, çocuk sahibi olmak (Bu güzel olay Yengeç burcunda olduğu için)  istekleriniz varsa dileyin canlar. Ayrıca Merkür Güneş’e bu kadar yakınken bu muhteşem ikili Alhena sabit yıldızı ile de kavuşumda olacak bu konum  hayal etme kabiliyeti, hassaslık verir hayalinizdeki şeyleri  dileyin! Ayrıca ayaklara dikkat edin ayak bölgesinde yaralar, vaskülit rahatsızlıklarına neden olabilir . Aynı zamanda aileden gelecek miras söz konusu olabilir.  Güneş ile; gurur, lükse düşkünlük, kolay aşık olmayı anlatırken Merkür ile; popülerlik, karşı cinsle uyum, müzikal ve artistik yenetekleri  ve  içsel uyumu anlatır.
11:20-14:43 Ay ve Neptün olumlu enerjileri karşımızdaki kişilere , ailemize karşı daha hassas olabiliriz, yaratıcı çalışmalar ve sezgiler daha da kuvvetli bir akışta olabilir.
16:25-18:46 Ay ,Jüpiter & Plüton uyumlu açısı ile işlerimiz konusunda sorumluluklar alır, sorunlara çözümler üretebiliriz, kendimizi daha güçlü ve daha iyimser hissedebiliriz.
00:00-19:55 Merkür Kiron dik açısı  ile  bazı güvensizlikler söz konusu olabilir veya gergin, doğal olmayan iletişime, eleştiriye normalden biraz daha duyarlı olabiliriz. Kararları vermek de zor olabilir, çünkü kendimizden veya sorunları çözme yeteneğimizin etkinliğinden şüphe duyma eğiliminde olabiliriz. Hepimiz için iyi bir ay olsun,sevgiler.