• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

7 TEMMUZ 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Kova günündeyiz, sosyalleşme, internetten bilgi toplama zamanları , günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:45-09: 28 Ay Uranüs gergin enerjileri sabah saatlerine damgasını vuruyor, bu saatler arası beklenmedik hoş olmayan gelişmeler yaşanabilir, şaşırabilir, şok olabiliriz ve bunun etkisi ile ne yapacağımız konusunda zorlu anlar yaşayabiliriz, sakin olmakta fayda var.
Uranüs ile olan gergin enerjilerden sonra Ay herhangi bir gezegenle açı yapmıyor olacak dolayısı ile bugün yapacağınız girişimler, başlangıçlar havada kalır sonuçlanmayabilir. En iyisi yarım kalan işlerinizi tamamlamak çalışmıyorsanız evdeki eksik işlerinizi bitirmek sonra da kendinize bir kahve keyfi yapın canlar.
 Merkür Mars arasındaki gergin enerji  start  vermeye başladı ve  bu hafta boyunca devam edecek.  Karar verme sürecinizi hızlandırabilir  ve bu durum  daha sonra anlaşmazlıklara, tartışmalara ve hatta açık düşmanlığa yol açabilir. Kişisel ilişkileriniz bu enerji ile  sorunlu olabilir. Diğer insanlarla etkileşime girerken anahtar kelimeler; dikkatlice dinlemek ve konuşmadan önce iki kez düşünmektir.  Önemli kararlar almak veya tartışmalara  girmek için iyi bir zaman değil, dikkatli olmakta fayda vardır,sevgiler.