• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

13 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar haftanın ilk gününe Ay Koç enerjisi ile başlıyoruz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
03:24-07:24 Ay ve Jüpiter gergin açıları sabah saatlerinde etkin olacak. Eğer kendinizi farklı bir çizgide, herkesten daha üstün görüyorsanız bu birkaç günde kibir ve beğenmişliğiniz artar, devaynasına bakmağa başlarsınız. Bu belki tam bilinçli yapılan bir tavır değildir, ancak içinizde var olanın harekete geçmesidir ve başkaları bu halinizden hoşlanmayabilir.
06:01-10:03 Ay ve Plüton gergin açıları ile duygular sert bir biçimde start alabilir. Zaten duygusallığınız ile başınız dertte ise sizin için iyi olmayacak ani çıkışlar yapmanız mümkün olabilir. Duygusal güç mücadelesine girebilir, istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda bırakılıyormuş gibi düşünebilirsiniz. Bu arada karşınızdaki kişiyi yok yere sinirlendirebilir ve onun tepkisiyle karşılaşabilirsiniz. Yok, eğer kendinize karşı dürüst ve duygularınızı kabul eder bir tutumunuz varsa o zaman fazla zorlanmazsınız. Aksine kendi içinize uzanıp, neler istediğinize bir bakabilirsiniz. Sizin için duygusal analiz zamanı olabilir.
6:53-20:54 Ay ve Satürn arasındaki gergin açılar ile ani bir depresyonun veya duygusal bir karamsarlığın ortaya çıkması söz konusu olabilir. Yalnızlık, sevilmeme, ilgi görmeme gibi düşünceler ve ilişkilerde de zorluklar olabilir. Kendiniz hakkında olumsuz düşünmemeye gayret etmeli, yetersiz veya değersiz olduğunuz gibi bir fikre kapılmamalısınız.
18:54 Ay boşluğa giriyor bu saatlerden sonra önemli işlerimize başlamazsak iyi olur, yarım kalan işleri tamamlamak için iyi zamanlardır.
20:33 Ay Boğa burcuna geçiyor. Daha sakin ve dingin olmak isteyeceğimiz, 5 duyumuza önem vereceğimiz zamanlar başlıyor.2.5 günlük süreçte yemek yemekten, tatlı yemekten keyif alacağız. Maddi güvenlikte olmak bizim için çok önemli olacak. Doğa ile baş başa olmak, bahçe işleri ile ilgilenmek , evdeki çiçeklerimizle ilgilenmek keyif almamızı sağlayacak aktiviteler olacaktır.
Evet arkadaşlar bugün okuduğunuz üzere hep gergin enerjiler söz konusu , hepimiz umarım kolaylıkla atlatabiliriz, sevgiler.