• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

11 TEMMUZ  2020  CUMARTESİ   GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Herkese iyi hafta sonları  güne Ay Koç burcunda başlıyoruz bu sabah 08:05’te Ay Koç burcuna girdi . 2,5 gün daha dürtüsel hareket edeceğimiz, her şeyin daha çabuk olmasını isteyeceğimiz aceleci davranacağımız bir ruh halinde olacağız. Gözü kara , risk alan davranışlar “in “olacak. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:49-08:48 Ay ve Satürn arasında olumlu bir enerji akışı vardı. Yapacağımız işlerde daha sistemli çalışacağımız ve bizden daha tecrübeli insanlardan destek alacağımız saatlerdi aslında bu yazıyı gece yayınlayacaktım bu güzel saat aralığını değerlendirin diye ama yazıyı yazdım ve yanlış bir tuşa bastığım için yazı kayboldu (Merkür retrosu!!- neyseki az kaldı bitecek)
17:09-21:08 saatleri arasında Ay Merkür karesi akşama damgasını vuracak konuşmalarımıza dikkat edelim, karşımızdaki insanları düşünmeden , hızlı düşünüp kurduğumuz cümlelerle kırmayalım. Duygusal önyargılarımızın  düşüncelerimizi etkileyeceği bir süreç olacak aman dikkat canlar.
22:09  Ay ve Mars kavuşumu  etkisi altında kendinizi her an kızmaya hazır, oldukça ters ve hasta gibi hissedersiniz ve bundan dolayı tartışmalar, eleştiriler , birden öfkelenmek çok kolay olabilir.  Bu enerji ile baş etmek kolay olmayabilir, fizik gücünüzün şaşırdığı bir zamandır. Vücudunuzdaki potansiyel rahatsızlıklar, ağrılar  söz konusu olabilir özellikle baş ağrısı, diş ağrısı gibi. .Plansız, acele ve iyice düşünmeden  herhangi bir işe girişmek bu süreçte  riskli olabilir. Ancak farkında olarak kendinizi kontrol edebilirseniz, diğer zamanlarda güç gelen şeyleri daha bir cesaret ve çabuklukla yapabilir, ilk adımı atabilen kişi olabilirsiniz. İyi ve  enerjilerin farkında olacağınız bir hafta sonu geçirmeniz dileği ile sevgiler.