• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

12 TEMMUZ 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Herkese iyi pazarlar, Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor arkadaşlar enerjik bir Pazar günü olacağa benziyor. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak:
02:14-06:27 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu enerjiler ile erken uyanan arkadaşların ilişkilerinde sakinlik ve denge söz konusu olabilir. Sanatsal aktiviteler için de uygun saatlerdir.
Bugün sevgili Merkür’ümüz direkt hareketine başlayacak artık iletişim konularında rahat nefes alabileceğiz.  Gelsin anlaşmalar, sözleşmeler, iş başvuruları vb. artık her türlü iletişim daha rahat akabilecek.  Kendimizi ve duygularımızı daha rahat ifade edebileceğiz.
21:42 ‘de kesinleşecek  Güneş Neptün arasındaki uyumlu enerjinin  etkisini birkaç hissedeceğiz. Peki bu etkiler neler?
* Çevrenize olan hassasiyetinizi ve başkaları için empati duygunuzu  artırır.
* İhtiyacı olan kişilere yardım etme , sivil toplum kuruluşlarına  ve organizasyonlarına katılma isteğiniz olabilir.
* Gelecek için umutlarınızı ve hayallerinizi tezahür ettirecek hedefler belirlemenize yardımcı olabilir
* Sanatsal ve yaratıcı yetenekler vurgulanır ve bu tür projelere başlamak için iyi bir zamandır.
* Manevi inançlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için iyi bir zaman olacaktır. Dua etmek, meditasyon yapmak için uygun zamanlardır. Astroloji ve Tarot gibi gizli konuları  da daha kolay anlayabilirsiniz.
* Mevcut ilişkiler daha manevi yakınlık ve bağ ile daha hassas ve sevgi dolu olabilir.
*Hayal gücününüz ve yaratıcılığınız artabilir , bu yüzden sanatçılar kendilerini daha  iyi ifade edebilir müzik yapıyor, yazıyor ya da oyunculuk yapıyorsanız yeteneklerinizin ve yaratıcılığınızın tüm inceliklerini sergileyebileceğiniz zamanlardır.
*Reklam ve pazarlamada çalışanlar daha fazla başarıya sahip olurken, diğerleri sevdiklerine vizyonları ve gerçekliği görme biçimleri ile ilham verebilir.