• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

17 TEMMUZ 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay İkizler temalı bir gündeyiz. Ay değişken bir burçta olduğu için koşullar  değişebilir, dikkatli olalım. Bugün zihinsel faaliyetlerde artışlar olabilir bu yüzden yazma, okuma, iletişim daha kolay olur. Aynı zamanda  ticari ilişkiler açısından ilişkilerimizi geliştirmek te daha kolay olabilir. İkizler burcu günlerinde konferans, seminerler, tanıtımlar için çok iyidir. Fakat kalıcı olmasını istediğiniz işlere Ay İkizler burcunda iken başlamamalısınız çünkü kalıcı olmamam ihtimali vardır. Arkadaş, dost, yakınlarla iyi vakit geçirmek, eğlence ve partilere katılmak için iyi bir gündeyiz, değerlendirin canlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
03:25-07:27 Ay ve Mars arasındaki uyumlu enerji ile başkaları ile çalışmak ve liderlik rolünü üstlenmek kolay olur. Görüşlerinizi etkili olarak savunabilir ve geri adım atmazsınız. Böylece başkalarının güvenini kazanabilirsiniz. Yakınlarınıza, birlikte olduğunuz kişilere duygularınızı içten ve net olarak gösterebilir.
07:39-11:40 Ay Venüs kavuşumu ile her türlü ikili ilişkilerimizde uyumlu bir akış söz konusu. Ayrıca bu saatler arası kendimizi güzelleştirmek, bakım yapmak için kullanabiliriz. Bu enerji ile güzel şeylere, güzelleşmeye istek artabilir. Alışveriş yapmak veya sanatsal aktivitelerle ilgilenmek  de çok iyi sonuçlar verebiliriz.
22:21 Ay ve Neptün karesi ile bu saatten sonra iletişim konularında bir belirsizlik, yanlış anlama, yanlış anlaşılma söz konusu olabilir. Bu süreçte  bir şeye karar vermek, bir girişiminde bulunmak veya hayati önemi olan konularda adım atmak için kesinlikle uygun değildir. Yanlış yönlendirici bir etkidir. Çevrenizdeki insanlara karşı hassasiyetiniz artabilir  fakat bu artış doğru değerlendirmeden çok uzak olacağından, basit şeyleri bile problem haline getirmenize sebep olabilir. İyi bir gün aslında sadece saat 22:21’den sonra dikkatli olalım arkadaşlar,sevgiler.