• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

24 TEMMUZ 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Başak burcunda seyahat ediyor, analitik düşündüğümüz , düzen ve hijyene önem verdiğimiz, hesap işleri ve bir kenara itip yüzüne bakmadığımız ayrıntılı işlerimize daha kolay adapte olacağımız bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:59-10:31 Ay ve Venüs arasındaki gergin enerji ile her türlü ilişkilerde sıkıntılar söz konusu olabilir, geçmişte olan ilişkiler veya olaylar hatırlanır. Buna bağlı olarak veya herhangi bir sebebe bağlı olmadan yeme içme isteği artar. Güzellik, estetik gibi konular ve bunlarla ilgili hoşnutsuzluklar söz konusu olabilir. Hayatımızdaki kadın figürleri ile olan ilişkilerde huzursuzluklar söz konusu olabilir.
11:42-15:02 Ay ve Neptün karşıtlığı ile ayrıntı isteyen işlerde zayıflık, güvensizlik, karışık duygular  ve tuhaf bir ruh hali veren bir etki altında olabiliriz.  Aşırı şüphecilik ve endişe de işin cabasıdır. Özellikle alkol bu geçişin olumsuz etkilerini kuvvetlendireceğinden uzak durmak yerinde olur. Bir diğer tepki olarak da alerjik reaksiyonlar ortaya çıkabilir. Alınganlıklar, yanılgılar söz konusu olabilir, dikkatli olmakta fayda vardır.
12:17-15:36 Ay ve Jüpiter üçgeni duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmak için ideal bir zamandır. Bu zamanda  başlayan yeni ilişkiler , karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde olabilir aynı zamanda  çok başarılı kişisel ve ticari ortaklıklara yol açabilir.
16:25-19:45 Ay ve Plüton üçgeni ile duygusal olarak canlanacağımız, her şeyi daha güçlü hissedeceğimiz bir süreçte olacağız.  İstediklerimizi elde etmek için şartları zorlayan ,asla vazgeçmeyen bir tavır içinde olacağız.Ayrıca  güçlü kişilerden de  destek alacağınız saatlerdir. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.