• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

25 TEMMUZ 2020 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi hafta sonları güne Ay Terazi burcunda güne başlıyoruz, ruh halimiz  sosyal olmak ister , eğlenmek ister. Adeta adalet zamanı gibi günlerdir. Problemlere adil çareler bulmak, insanların dertlerine yardımcı olmak kolaylaşır.  Ortaklıkların bu zamanda kurulması da iyi netice verir. 2,5 gün ilişkiler bizim için çok önemlidir,  hayatımızda denge ve huzuru aradığımız zamanlardır. Arabuluculuk yapmak, aile üyeleri ile aranızdaki ilişkilerde dengeli olmak, ev alanınızı güzelleştirmek, meditasyon yapmak, dekorasyon yapmak,  bir akşam yemeği partisine katılmak,  konferansa katılmak, müze ziyaretleri , yazı yazmak veya düzenlemek, moda ile ilgilenmek , lükse düşkünlük , alışveriş yapmak, müzikle ilgilenmek ,bu bugünlerde daha çok önemli hale gelebilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
07:45-11:19 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu enerji karşı cinsle olan ilişkilerde uyum ve dengeli bir akış verebilir. Duygular ve mantığımız arasında rahat bir akış olması davranışlarımıza ve ilişkilerimize de yansır, arkadaş veya grup ilişkileri için iyidir. Gerçek duygu bağı üzerine kurulan arkadaşlıklar bu zamanda olur. Kendi ihtiyaçlarınızı düşünürken başkalarını göz ardı etmezsiniz. Özellikle Iider durumunda olanlar için de  çok kolaylık verir. Arkadaşlık ve dostluğun yararlarının görüldüğü bir zamandır.
18:51-22:11 Ay Kiron karşıtlığı ilişkilerde  eski yaraları uyandırabilen ve sizi zayıf ve savunmasız hissetmenizi sağlayan bir süreç olabilir.  Kiron'un karşısındaki Ay,  ilişkilerdeki  dengesizliği ve yaralanmaları anlatıyor, bu saatler arası ilişkileri dengede tutmakta , dikkatli olmakta fayda vardır. İyi bir hafta sonu olsun sevgiler.