• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

27 TEMMUZ 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese iyi bir hafta olsun bugün güne Ay Akrep enerjisi ile başlıyoruz sabah saat 07:11 de Ay Akrep burcunda pek de rahat etmediği bir burçta olacak. Ay Akrep seyahatinde iken duygularımız pek bir derin olacak ,sürekli temkinli ve tedbirli davranmaya çalışabiliriz. Her şeyin kontrolümüz altında olmasını isteyebiliriz. Ayrıca sezgilerimizin de çok kuvvetli olacağı zamanlardır bu etki ile ilginç rüyalar görebiliriz. Ay Akrep günleri dip bucak temizlik yapmak iyidir dolap içlerini ve çekmeceleri düzenleyebilirsiniz. Ayrıca ruhsal arınma için meditasyon ve çeşitli terapiler de yapabilirsiniz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:00 Merkür Mars karesinin etkileri başlıyor birkaç  gün devam edecek, bu etki ile kısa süren ama öfkeli hale gelebileceğimiz zamanlar olabilir, ağzımızdan çıkan kelimeler keskin dilli , acımasızca olabilir. Bütün bunlar ailemizle aramızda daha sonra anlaşmazlıklara, tartışmalara ve hatta açık düşmanlığa yol açabilir. Kişisel ilişkilerimiz bu etki altında acı çekebilir ve  sorunlar yaşayabiliriz. Diğer insanlarla etkileşime girerken anahtar davranışlar dikkatlice dinlemek ve konuşmadan önce iki kez düşünmektir. Önemli kararlar almak veya müzakerelere girmek için iyi bir süreç değildir.  Bu agresyon  enerjisini olumlu hale getirmek için yapabileceğimiz  şeyler ; el becerilerinizi, ellerinizi ve parmaklarınızı kullandığınız hobilere yönelmek  veya yaratıcı çalışmalar yapmak ya da  spor yapmak olabilir.
13:43-17:21 Ay ve Güneş arasındaki gergin enerjiler hayatımızdaki erkek veya otorite figürleri ile olan ilişkilerimizde sıkıntılar yaratabilir, dikkatli olalım zaten Mars ve Merkür arasında da gergin açılar var dilimiz tutalım .
19.06 Jüpiter ve Neptün arasındaki uyumlu açılar ile günün stresini ve gergin enerjilerini üzerimizden atabiliriz. Etkisi birkaç gün sürecek bu etki ile ilgili ayrı bir post hazırladık.
20:47 Venüs ve Neptün arasındaki gergin enerjiler de birkaç gün devam edecek ilişkilerimize dikkat bu etkiyi de anlatan ayrı bir post yayınladık okuyabilirsiniz.
23:22 Ay ve Uranüs arasındaki karşıt açılar ani gelişen hoş olmayan durumları anlatabilir, bu saatlerde daha sağduyulu davranmak gerekebilir, sevgiler.