• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

TEMMUZ 2020

TEMMUZ 2020


TEMMUZ 2020

29 TEMMUZ 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar güne Ay Akrep teması ile başlıyoruz, biraz huzursuz olabiliriz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:18-07:01  Ay Ve Satürn arasında çok güzel bir uyum var ve bu saatler arası bizden yaşça büyük ve deneyim sahibi kişilerden destek alabiliriz, onların tecrübeleri bize yol gösterici olabilir. Yardıma gereksinim duyanlar bu saatleri iyi değerlendirebilirler.
07:01 Ay boşluğa giriyor ve birkaç saat yeni girişimler yapmamakta fayda vardır canlar, elinizde yarım kalmış dosyalama işlemleri , bitirilmemiş  projeler için veya evinizde yarım kalmış bitmemiş işler için bu boşluk zamanını kullanabilirsiniz ayrıca kendinizle olmak, dua etmek, meditasyon yapmak da çok iyi gelebilir.
10:24 Ay Yay burcuna giriyor, iyimser enerjilerin veya optimistik düşüncelerin hüküm süreceği 2,5 günlük sürece giriyoruz. Seyahat planları yapmak veya seyahat etmek, sosyalleşmek, yeni arkadaşlar edinmek, kendinize ve başkalarına ilham vermek,  ata binmek, köpek gezdirmek, yeni egzotik yemekler denemek, çalışmak, , yüksek öğrenim, yayıncılık projeleri, reklam, spor, fiziksel aktivite içeren maceracı aktiviteler  için iyi zamanlar. Bu süreçte  ayrıntılarla ilgilenmiyoruz. Bunun yerine, büyük resme odaklanıyoruz. Yeni deneyimler ve maceralar  yaşamaya, aşırıya kaçmaya ve abartmaya da meyilli olabiliriz.
20:54-22:46 Güneş ve Ay arasındaki uyumlu enerjiler ile karşı cinsle ilişkiler her zamankinden daha iyi bir akış içinde olacaktır. Duygular ve mantık arasındaki uyumla kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir süreç olabilir. İyi bir gün olsun sevgiler.